Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
De Kattendans
Bergeijk
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
The Waterhole
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
EKKO
Utrecht
14:30
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
Grounds
Rotterdam
16:00
De Bosuil
Weert
19:30
Le Garage Creative Music
Liège
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Amer
Amen
15:00
Boerderij Kamps
Rolde
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:15
Paard
Den Haag
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
15:00
Hofman
Utrecht
15:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
15:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
De Peppel
Zeist
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
14:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
16:00
Mezz
Breda
Bluescafe
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Vorstin
Hilversum
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
De Perifeer
Deventer
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Extase
Tilburg
20:15
De Helling
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Cafe Casablanca
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Atak
Enschede
18:00
Sounds Tilburg
Tilburg
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
Melkweg
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Rotterdam
Rotterdam
013
Tilburg
19:45
Dynamo
Eindhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Molen De Ster
Utrecht
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
19:30
Paradiso
Amsterdam
zondag 12 maart 2017
20:00
Tove Lo
Trix, Antwerpen
20:00
The Soul of Spanish Harlem
De Kattendans, Bergeijk
19:00
The Mentors
Little Devil, Tilburg
19:00
The Godfathers + Nothing
Het Bolwerk, Sneek
21:00
SUIT
The Waterhole, Amsterdam
20:00
Sampha
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Sallie Ford
EKKO, Utrecht
14:30
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Prima Donna festival
Grounds, Rotterdam
16:00
Pokahontas - Neil Young acoustic tribute
De Bosuil, Weert
19:30
PLASTICZOOMS
Le Garage Creative Music, Liège
19:30
Phil Campbell And The Bastard Sons
Melkweg, Amsterdam
Phil Bee's Freedom
De Amer, Amen
15:00
Orkest Adorable
Boerderij Kamps, Rolde
Niki Jacobs - Babyconcerten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Mirusia Louwerse
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
19:45
Michelle David & The Gospel Sessions
TivoliVredenburg, Utrecht
Methyl Ethel
Paradiso, Amsterdam
Lukas Graham
AFAS Live, Amsterdam
21:00
Lenya
V11, Rotterdam
LANY
TivoliVredenburg, Utrecht
19:15
Kamil Bednarek
Paard, Den Haag
21:00
July Talk
Hedon, Zwolle
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
De Kunstgreep, Oostzaan
15:00
Jazzbende
Hofman, Utrecht
15:00
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater de Voorveghter, Hardenberg
15:00
IN2XS + What About Migo + Blue Sundays
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Her Majesty
De Peppel, Zeist
14:15
Hans Muiderman / Robin Ros
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:00
George van Houts - Kom Plot
C.C. 't Gasthoes, Horst
14:00
Friejam presenteert: Jazzkia met Saskia Laroo
Neushoorn, Leeuwarden
14:00
Freek de Jonge - De Peiling
DeLaMar, Amsterdam
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Elvis Costello
De Roma, Antwerpen
Dayna Kurtz
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:00
Courtney Marie Andrews
Ancienne Belgique (AB), Brussel
16:00
Cloud Cukkoo
Mezz, Breda
Chris Bergson Band
Bluescafe, Apeldoorn
20:00
Caro Emerald
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
16:00
Black Cat Biscuit
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:15
Bill Laurence
Doornroosje, Nijmegen
Barrelhouse
Vorstin, Hilversum
20:00
Bach voor baby's
Hedon, Zwolle
20:00
Avalanche Quartet speelt Leonard Cohen
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Anne Bakker / Gonçalo Almeida
De Perifeer, Deventer
20:00
50 jaar Velvet Underground & Nico
Patronaat, Haarlem
maandag 13 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
Walking On Cars
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Violent Magic Orchestra
Patronaat, Haarlem
Underworld
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tokio Hotel
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tarja Turunen
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Zaantheater, Zaandam
20:00
Sallie Ford & The Sound Outside
Extase, Tilburg
20:15
Ross The Boss
De Helling, Utrecht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Product Tour
Tolhuistuin, Amsterdam
Pete Doherty
Melkweg, Amsterdam
19:30
LANY
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie let op de kleintjes
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Craig Gallagher
Paradiso, Amsterdam
Busted
Paradiso, Amsterdam
21:00
Biggles Big Band
Cafe Casablanca, Amsterdam
dinsdag 14 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
White Lies
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Goudse Schouwburg, Gouda
Underworld
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tory Lanez
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tarja Turunen
Atak, Enschede
18:00
SUIT
Sounds Tilburg, Tilburg
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Niels Geusebroek - Wildfire
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mirusia Louwerse
De Maagd, Bergen op Zoom
19:30
Maren Morris
Melkweg, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agora Theater Lelystad, Lelystad
K's Choice
Theater Rotterdam, Rotterdam
Joey Jordison's VIMIC
013, Tilburg
19:45
Into The Forest Presents: Wolves Den (d) + Welicoruss (cz) + Vanaheim
Dynamo, Eindhoven
20:00
Harry Sacksioni
Agnietenhof, Tiel
20:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Witte Theater, IJmuiden
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Sneek, Sneek
20:00
Dayna Kurtz
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Courtney Marie Andrews
Molen De Ster, Utrecht
Caro Emerald
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Car Seat Headrest
Tolhuistuin, Amsterdam
Car Seat Headrest
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
19:30
Bastian Baker
Paradiso, Amsterdam