Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
CCXL Theater
Vlissingen
20:00
Effenaar
Eindhoven
17:00
Altstadt
Eindhoven
15:00
Zaantheater
Zaandam
14:30
Wilminktheater
Enschede
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Metropool
Hengelo
16:30
Mezz
Breda
15:00
Chassé Theater
Breda
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Amer
Amen
20:00
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
De Oosterpoort
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Parel van Zuilen
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Het Everloo
Rossum
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
19:30
Willemeen
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Weijer
Boxmeer
21:00
Merleyn
Nijmegen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Agnietenhof
Tiel
Effenaar
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Annabel
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Paradiso
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
Vera
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Lievekamp
Oss
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Checkpoint Charlie
Amsterdam
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Fulcotheater
IJsselstein
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Bosuil
Weert
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Paradiso
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Rietveld Theater
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
19:30
Bibelot
Dordrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
STECK
Delft
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schellingwouderkerk
Amsterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
19:30
Cafe The Other Side
Peer
zondag 03 april 2016
15:00
The Kilkennys
CCXL Theater, Vlissingen
20:00
The Posies
Effenaar, Eindhoven
17:00
The Spunyboys
Altstadt, Eindhoven
15:00
The Unthanks
Zaantheater, Zaandam
14:30
Trijntje Oosterhuis
Wilminktheater, Enschede
20:15
UB40
Effenaar, Eindhoven
20:00
Wink Burcham
Metropool, Hengelo
16:30
Wooden Soldiers
Mezz, Breda
15:00
Wouter Hamel
Chassé Theater, Breda
19:30
Xavier Rudd
Paard, Den Haag
19:30
Yiannis Kotsiras
Melkweg, Amsterdam
maandag 04 april 2016
20:15
Alexander Kerr / Camerata RCO
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Arno
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Dan San
Paradiso, Amsterdam
Douwe Bob
De Amer, Amen
20:00
Hooverphonic
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
IAMX
De Oosterpoort, Groningen
Låpsley
Tolhuistuin, Amsterdam
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
19:00
One Machine
Little Devil, Tilburg
20:00
Re:Freshed Orchestra
Melkweg, Amsterdam
20:30
Red Snapper
Paradiso, Amsterdam
20:30
Rita Hosking
De Parel van Zuilen, Utrecht
20:00
Simon Keizer - Ik & Simon
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tanita Tikaram
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Xavier Rudd
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 05 april 2016
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Venray, Venray
Bring Me The Horizon
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:00
Donnie Darko
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Fat Freddy's Drop
Paradiso, Amsterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Teeuwen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Kapok / Zapp4
TivoliVredenburg, Utrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Everloo, Rossum
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Marble Sounds
Paradiso, Amsterdam
Nile + Melechesh + Support
Luxor Live, Arnhem
19:30
Nile + Melechesh @luxor Live
Willemeen, Arnhem
19:30
Rejjie Snow
Melkweg, Amsterdam
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Parktheater, Eindhoven
20:15
Rob Scheepers - Try-out voor Schroot
De Weijer, Boxmeer
21:00
ROOS VAN NIJMEGEN VOORRONDE 1
Merleyn, Nijmegen
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Theater De Leest, Waalwijk
Stef Bos
Chassé Theater, Breda
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Purmaryn, Purmerend
woensdag 06 april 2016
20:00
3J'S
Agnietenhof, Tiel
A Place to Bury Strangers
Effenaar, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Meerpaal, Dronten
20:00
Avalanche Quartet - The Guests
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Betty Wright x Annabel
Annabel, Rotterdam
20:30
Cameretten Finalistentournee
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Charles Bradley & His Extraordinaires
Paradiso, Amsterdam
Daniel Lohues
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater Zuidplein, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Maaspoort, Venlo
20:00
Frank Boeijen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
Full Of Hell / The Body
Vera, Groningen
Hans Aarsman - Zelf weten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Her Majesty
Theater De Lievekamp, Oss
Hooverphonic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Ironic Curtain Comedy Club Special: Attila The Stockbroker & Barnstorm
Checkpoint Charlie, Amsterdam
20:00
Japan Attacks
Dynamo, Eindhoven
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
John Illsley & Band
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van Kooten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fulcotheater, IJsselstein
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Boerderij, Huizen
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Mama´s Kitchen & Loxley Lane @ Thank God It's Wednesday
De Bosuil, Weert
20:00
Marble Sounds
Cacaofabriek, Helmond
Max Meser
Paradiso, Amsterdam
19:30
Melechesh / Nile
Patronaat, Haarlem
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Paskal Jakobsen & Band
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Rietveld Theater, Delft
20:15
Peter Heerschop
Theater De Veste, Delft
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Protomartyr
Paradiso, Amsterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Rita Hosking
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
19:30
Rootsriders
Bibelot, Dordrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Aan de Slinger, Houten
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
STECK Presents: De Delftse Nieuwe
STECK, Delft
Stef Bos
Orpheus, Apeldoorn
Sven Ratzke -
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Gospel Sessions
Schellingwouderkerk, Amsterdam
The Kilkennys
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
19:30
The Roughneck Riot
Cafe The Other Side, Peer