Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
CineCity
Vlissingen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Stathe
Utrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
P60
Amstelveen
21:00
De Spieghel
Groningen
21:00
De Spieghel
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Meervaart
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Muze
Noordwijk
C-Mine
Genk
Luxor Live
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Schouwburg Venray
Venray
Sugar Factory
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Aan de Slinger
Houten
Junushoff Theater
Wageningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
Metropool
Hengelo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Cultura
Ede
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Rotown
Rotterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
MFC De Pluk
Geldermalsen
20:00
Pllek
Amsterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
woensdag 15 maart 2017
20:00
An Evening With K’s Choice The Backpack Sessions (acoustic tour)
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Just Call Me God
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Defiled
dB's, Utrecht
20:15
Elvis Costello
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Hoftheater, Raalte
20:15
Frank Boeijen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Ali B - Je Suis Ali
CineCity, Vlissingen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Sneek, Sneek
20:30
John Fairhurst
Stathe, Utrecht
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Posttheater, Arnhem
20:30
In Tune
P60, Amstelveen
21:00
American Aquarium
De Spieghel, Groningen
21:00
Amber Gomaa
De Spieghel, Groningen
22:00
The Grand East
Merleyn, Nijmegen
22:00
Erik Ritfeld Unit
BIRD, Rotterdam
donderdag 16 maart 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Spot
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marjolijn van Kooten - Paniek
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Licht
Deventer Schouwburg, Deventer
Henry van Loon - Sleutelmoment
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts
De Maaspoort, Venlo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Muze, Noordwijk
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C-Mine, Genk
Gosto
Luxor Live, Arnhem
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cpunt Theater, Hoofddorp
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
O'G3NE
Schouwburg Venray, Venray
American Aquarium
Sugar Factory, Amsterdam
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Spinvis
Theater Aan de Slinger, Houten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Junushoff Theater, Wageningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
HAN Campustheater, Nijmegen
White Lies
TivoliVredenburg, Utrecht
Ray Wilson - Genesis Classic
Metropool, Hengelo
20:00
Watskeburt?! - de musical
De Meenthe, Steenwijk
Wende
Paard, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daniel Lohues
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Caro Emerald
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Loreena McKennitt
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Macy Gray
De Roma, Antwerpen
20:00
Matroesjka - Brainwash
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
The Kik
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Waylon
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Rob de Nijs
Cultura, Ede
20:00
Celine Cairo
Paard, Den Haag
20:00
Adia Victoria
Paradiso, Amsterdam
20:00
Delv!s
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Joshua Radin
Paradiso, Amsterdam
20:00
Loïs Lane sings Adele
Mezz, Breda
Novastar
Rotown, Rotterdam
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
De Domijnen, Sittard
20:00
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:00
Frendz Ferdinand
Stage Music Cafe, Eindhoven
Tiny Legs Tim
MFC De Pluk, Geldermalsen
20:00
Fata Boom
Pllek, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Frank Boeijen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Ledeltheater, Oostburg
20:15
LOS - VAST
Kennemer Theater, Beverwijk
K's Choice
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Lucky Fonz III - Superlekker
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Flint, Amersfoort
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Zaantheater, Zaandam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Discover Berget Lewis
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Bløf
Hedon, Zwolle
20:15
Nederlands Kamerkoor
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:30
Michiel Borstlap
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Flip Noorman - Make-up
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen