Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Helling
Utrecht
01:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Baroeg
Rotterdam
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Cambrinus Muziekpodium
Horst
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
17:00
Taverne
Bergen
19:00
Rodahal
Kerkrade
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Lindenberg Theater
Nijmegen
15:00
Cinetol
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Schouwburg Almere
Almere
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Metropool
Hengelo
19:00
Vorstin
Hilversum
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
The Waterhole
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Meervaart
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Amer
Amen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Little Devil
Tilburg
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
People's Place
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Little Devil
Tilburg
Hedon
Zwolle
Meervaart
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Winston
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Helling
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
dB's
Utrecht
21:00
Merleyn
Nijmegen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Effenaar
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Heineken Music Hall
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
21:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Musis
Arnhem
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
De Roma
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
20:30
WORM
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
CC Muziekcafé
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
18:30
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
BIRD
Rotterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:30
Paradiso
Amsterdam
zondag 10 april 2016
MaYaN
De Helling, Utrecht
01:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Meshell N'Dgeocello
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
My Dying Bride
TivoliVredenburg, Utrecht
Nile + Melechesh + Embryo + Mithridatic
Baroeg, Rotterdam
13:30
Peter Beets & Kurt Rosenwinkel
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Phronesis
LantarenVenster, Rotterdam
14:15
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Point Quiet
Cambrinus Muziekpodium, Horst
20:00
Reggae Workers Of The World
dB's, Utrecht
20:00
Rita Zipora
Patronaat, Haarlem
17:00
Ruben Hoeke gitaarworkshop on tour
Taverne, Bergen
19:00
Schürzenjäger
Rodahal, Kerkrade
19:00
Schürzenjäger
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sir James
Lindenberg Theater, Nijmegen
15:00
Soulful Sunday
Cinetol, Amsterdam
Stef Bos
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tango Extremo
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
The Chap
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
The Common Linnets
Schouwburg Almere, Almere
The Go! Team
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Pharcyde
Q-Factory, Amsterdam
19:30
The Sheepdogs
Metropool, Hengelo
19:00
Tribute2bobmarley By Rootsriders
Vorstin, Hilversum
14:30
Trijntje Oosterhuis
DeLaMar, Amsterdam
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Orpheus, Apeldoorn
14:30
Wolfert Brederode Trio
Theater Dakota, Den Haag
maandag 11 april 2016
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Burntfield
The Waterhole, Amsterdam
21:00
Dave Alvin & Phil Alvin
Bitterzoet, Amsterdam
DIIV
Paradiso, Amsterdam
20:00
Get Well Soon
Paradiso, Amsterdam
20:30
Guus Meeuwis - Morgen
De Oosterpoort, Groningen
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
King Charles
Merleyn, Nijmegen
Kommil Foo - Schoft
Parktheater, Eindhoven
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Matt Simons
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Maurice van Hoek
De Amer, Amen
22:00
Michael Gira
Paradiso, Amsterdam
Public Service Broadcasting
Tolhuistuin, Amsterdam
Pvris
Melkweg, Amsterdam
20:00
Richmond Fontaine
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze
AFAS Circustheater, Scheveningen
Simo
Little Devil, Tilburg
Stef Bos
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
The Ar-Kaics + Mustangs
EKKO, Utrecht
20:15
Wouter Hamel
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 12 april 2016
Anna Ternheim
People's Place, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Buena Vista Social Club / Eliades Ochoa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Buena Vista Social Club presents: Eliades Ochoa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dirkschneider (D) + Anvil (CAN)
Little Devil, Tilburg
Guus Meeuwis - Morgen
Hedon, Zwolle
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Hooverphonic
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Hopes, L'Opéra Rock
Koninklijk Circus, Brussel
22:00
Joia (Homegrown)
BIRD, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Knuckle Puck (US)/ Seaway (US)/ Boston Manor (UK)
Winston, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Mystery Jets
De Helling, Utrecht
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Quintron & Miss Pussycat
dB's, Utrecht
21:00
ROOS VAN NIJMEGEN VOORRONDE 2
Merleyn, Nijmegen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sunset Sons
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Common Linnets
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:30
Tricky
Melkweg, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Yentl & de Boer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 13 april 2016
Adam Lambert
Heineken Music Hall, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Amber Kamminga / Dick Pels / Flecha Moon / Ludo / To Twelve
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
21:00
Amber Kamminga / Dick Pels / Flecha Moon / Ludo / To Twelve
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:15
André Manuel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schaffelaartheater, Barneveld
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
Ben van den Dungen Kwartet
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Bent van Looy
De Roma, Antwerpen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
22:00
Blind Idiot God
Vera, Groningen
20:30
Boar (fin) + Deep Space Destructors (fin)
WORM, Rotterdam
Brian Fallon
Melkweg, Amsterdam
20:30
Burntfield / Wonderful Wednesday Jam
CC Muziekcafé, Amsterdam
Country Café - It's Jukebox Time
Theater de Purmaryn, Purmerend
18:30
Coup de colère
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Daniël Arends / Tim Fransen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
Donald's Party Jazz Experience
BIRD, Rotterdam
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Eliades Ochoa
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:30
Gosto
Paradiso, Amsterdam