Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
11:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
17:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Ludens
Voorburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Gigant
Apeldoorn
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
12:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:30
Theater op Skoôt
Noord-Scharwoude
16:00
Vondelbunker
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
De Meenthe
Steenwijk
23:00
Mezz
Breda
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
15:30
De Flux
Zaandam
13:30
De Flux
Zaandam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Babylon
Woerden
20:15
Flint
Amersfoort
19:30
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
013
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Cultura
Ede
19:00
Het Depot
Leuven
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Peppel
Zeist
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
23:00
Mezz
Breda
20:00
Molen De Ster
Utrecht
Bibelot
Dordrecht
20:00
Paradox
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Effenaar
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Stadsbrouwhuis
Leiden
Paradiso
Amsterdam
16:00
Molen De Ster
Utrecht
21:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
Vera
Groningen
13:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
De Hip
Deventer
16:00
Lux
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
15:30
Café de Noot
Hoogland
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
19:00
Muziek Organisatie Noord
Groningen
15:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
11:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
14:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
14:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Oedipus
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
11:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
zaterdag 18 maart 2017
20:30
La Villa Strangiato
Duycker, Hoofddorp
20:30
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Bussel, Oosterhout
11:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
17:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Jonna Fraser
Simplon, Groningen
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochen Otten
Theater Ludens, Voorburg
22:00
Jo Goes Hunting
Paradiso, Amsterdam
22:00
JJ Sharp band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Jan Akkerman
Gigant, Apeldoorn
Holland zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Her Majesty
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Harry Sacksioni
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Harmonie Crescendo / Karsu
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Willem, Papendrecht
12:00
Grumpf
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:30
Gregory Page
Theater op Skoôt, Noord-Scharwoude
16:00
Glassbreaker Cult
Vondelbunker, Amsterdam
20:00
Gerson Main
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Frank Blueka
De Meenthe, Steenwijk
23:00
Fiesta Macumba
Mezz, Breda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Enge Buren - Ruk!
Fransche School Culemborg, Culemborg
Eef van Breen - Chapman
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Discover Berget Lewis
Theater Zuidplein, Rotterdam
15:30
Dirk Scheele - Gaan Jullie Mee?
De Flux, Zaandam
13:30
Dirk Scheele
De Flux, Zaandam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Derivation / Shoot the Messiah
Babylon, Woerden
20:15
Dekoor Close hHarmony
Flint, Amersfoort
19:30
Dear Reader
Paradiso, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Parktheater, Eindhoven
23:00
Darkraver & The Viper & Ruthless / Nosferatu
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Theater de Schalm, Veldhoven
Danko Jones
013, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Country Café
Cultura, Ede
19:00
Colour Haze / My Sleeping Karma
Het Depot, Leuven
Chris Thile
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Cesair / Jyoti Verhoeff / Theodor Bastard
De Peppel, Zeist
20:00
Celine Cairo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
23:00
Boeisco
Mezz, Breda
20:00
Bikavar Balkanorkest
Molen De Ster, Utrecht
Bettie Serveert
Bibelot, Dordrecht
20:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Paradox, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater Het Raam, Hillegom
André Manuel - De Onzen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
An Evening With K’s Choice The Backpack Sessions (acoustic tour)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
American Aquarium
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Amenra (afterlife Acoustic)
Effenaar, Eindhoven
zondag 19 maart 2017
Warpaint
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Vortex
Little Devil, Tilburg
15:00
Trash bluesrockband
Stadsbrouwhuis, Leiden
Tokio Hotel
Paradiso, Amsterdam
16:00
Tiny Legs Tim
Molen De Ster, Utrecht
21:00
The Seshen
Paradiso, Amsterdam
16:00
The Roadrunners
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
21:00
The Pigeon Detectives
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Garden + Budget Trash
De Zwerver, Oostende
20:30
The Black Heart Procession
Vera, Groningen
13:30
Sunday Sessions Eindfeest
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Sugar Ray & The Bluetones
NiXenMeer, Enschede
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater De Lampegiet, Veenendaal
15:00
Sam Cordes
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Rob Klerkx & the Secret
De Hip, Deventer
16:00
Over The Rhine
Lux, Nijmegen
20:30
Novastar (solo)
EKKO, Utrecht
20:00
Nordmann
Muziekgieterij, Maastricht
Niki Jacobs - Babyconcerten
Theater de Kampanje, Den Helder
15:30
New Manhattan Big Band
Café de Noot, Hoogland
15:00
Nederlands Kamerkoor
De Harmonie, Leeuwarden
19:00
Mr. Knowhow
Muziek Organisatie Noord, Groningen
15:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Podium Asteriks, Leeuwarden
16:00
Mercy John
De Bosuil, Weert
16:00
Lucas Hamming
Concerto, Amsterdam
20:30
LIVE: Horisont (SE) + Black Mirrors (BE) + 77 (ES)
Muziekcafé Helmond, Helmond
11:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
14:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
K's Choice
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
14:00
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:45
James Maslow
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ill Niño
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Future Islands
Oedipus, Amsterdam
16:30
Erny Green
Mezz, Breda
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Ellen Foley
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Dente
Sugar Factory, Amsterdam
11:00
De zingende harp - De Nacht Wacht 4+
Theaterkerk Bemmel, Bemmel