Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Charlatan
Gent
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Oedipus
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Vera
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
De Amer
Amen
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Schuur
Haarlem
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Jan van Besouw
Goirle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Magasin 4
Brussel
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Chassé Theater
Breda
19:30
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Rotown
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Grote of Sint Leurenskerk
Rotterdam
20:30
Schouwburg Venray
Venray
zondag 19 maart 2017
Briqueville
Charlatan, Gent
20:00
Sugar Ray & The Bluetones
NiXenMeer, Enschede
20:00
Future Islands
Oedipus, Amsterdam
20:00
Nordmann
Muziekgieterij, Maastricht
K's Choice
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
AmenRa
TivoliVredenburg, Utrecht
Tokio Hotel
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ellen Foley
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Black Heart Procession
Vera, Groningen
20:30
Novastar (solo)
EKKO, Utrecht
20:30
The Garden + Budget Trash
De Zwerver, Oostende
20:30
LIVE: Horisont (SE) + Black Mirrors (BE) + 77 (ES)
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
The Seshen
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Pigeon Detectives
Bitterzoet, Amsterdam
maandag 20 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
King of the World
De Amer, Amen
19:00
Gojira
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Slaves (US)
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hans Liberg - trálálá voor iederéén
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Horisont
Merleyn, Nijmegen
20:00
Nederlands Kamerkoor
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Battle Beast
Little Devil, Tilburg
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
K's Choice
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Kid Ink
Paradiso, Amsterdam
20:30
Chris Lightcap's Bigmouth
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Woods
Bitterzoet, Amsterdam
dinsdag 21 maart 2017
Pieter Derks - Spot
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Bouwkunde, Deventer
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Meervaart, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Spinvis
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Giannis Haroulis
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Korn
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Gregory Alan Isakov
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lindsey Stirling
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Disperse / Plini
Patronaat, Haarlem
20:00
Itasca
Paradiso, Amsterdam
Father John Misty
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
20:15
Woods
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Schuur, Haarlem
20:30
Over The Rhine
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
The Mighty Diamonds
De Helling, Utrecht
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Parktheater, Eindhoven
22:00
Lucy Spraggan
Paradiso, Amsterdam
woensdag 22 maart 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Junushoff Theater, Wageningen
Paul de Munnik
Theater de Bussel, Oosterhout
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schaffelaartheater, Barneveld
André Manuel - De Onzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Jan van Besouw, Goirle
René van Meurs - Even goede vrienden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Spinvis
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:00
Middlemist Red
Paradiso, Amsterdam
19:00
Die Selektion
Magasin 4, Brussel
19:15
Live on Memory Lane
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
19:30
Macy Gray
Paradiso, Amsterdam
Korn
013, Tilburg
Blackberry Smoke
Melkweg, Amsterdam
19:30
Giants / Polar
Patronaat, Haarlem
Over The Rhine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Wende Snijders
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
The Analogues - Sgt. Pepper
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Mike Boddé - De Geurige Man
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Wilminktheater, Enschede
20:00
Lindsey Stirling
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Oddisee And Good Compny
Doornroosje, Nijmegen
J. Bernardt
Rotown, Rotterdam
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
7 Layer Sessions
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Sluwe Vos
Luxor Live, Arnhem
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Frank Boeijen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
20:15
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
20:15
Ill Niño
De Helling, Utrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Enge Buren - Ruk!
De Domijnen, Sittard
20:15
Asko Schönberg / Nederlands Kamerkoor / Reinbert de Leeuw
Grote of Sint Leurenskerk, Rotterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Venray, Venray