Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Thiemeloods
Nijmegen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Veluvine
Nunspeet
21:00
Vera
Groningen
20:00
Vondelbunker
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Willemeen
Arnhem
Willemeen
Arnhem
20:00
Zalen A4 Leiderdorp
Leiderdorp
Ziggo Dome
Amsterdam
23:00
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Altstadt
Eindhoven
Amstelkerk
Amsterdam
Annabel
Rotterdam
16:00
Atak
Enschede
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Brigant
Arnhem
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:30
Café de Kleine Beurs
Hillegom
19:30
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
16:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Corneel
Lelystad
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
dB's
Utrecht
21:30
De Beuk
Barendrecht
20:30
De Bonte Wever
Assen
19:00
De Bosuil
Weert
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:30
De Flux
Zaandam
21:00
De Groene Zwaan
De Rijp
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meester
Almere
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
De Oosterpoort
Groningen
De Reggehof
Goor
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
21:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
DeLaMar
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
21:30
EYE
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Grenswerk
Venlo
Grounds
Rotterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:15
Hoftheater
Raalte
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
21:00
Iduna
Drachten
22:00
Jacks Music Bar
Zwolle
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
Maassilo
Rotterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
17:00
MECC
Maastricht
14:00
MECC
Maastricht
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Molen De Ster
Utrecht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Nieuwe Kerk
Haarlem
North Sea Jazz Club
Amsterdam
O.J.C. Gaellus
Tienray
Oude Luxor Theater
Rotterdam
P3
Purmerend
vrijdag 24 maart 2017
20:15
Discover Berget Lewis
Theater Sneek, Sneek
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Rood Adeo
Thiemeloods, Nijmegen
20:00
CATCH Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Veluvine, Nunspeet
21:00
Vikings in Tibet
Vera, Groningen
20:00
Room for Elephants
Vondelbunker, Amsterdam
20:30
John Garcia
Vorstin, Hilversum
20:00
Sienna Skies + High Hopes + Suasion
Willemeen, Arnhem
Primordial + Marche Funèbre
Willemeen, Arnhem
20:00
Oslo Gospel Choir
Zalen A4 Leiderdorp, Leiderdorp
Holland zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 25 maart 2017
23:00
VATO GONZALEZ presents Dirty House - 10 year anniversary
013, Tilburg
Douwe Bob
AFAS Live, Amsterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agnietenhof, Tiel
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Agora Theater Druten, Druten
Cloud Cukkoo + support
Altstadt, Eindhoven
Rhiannon Giddens
Amstelkerk, Amsterdam
BLØF
Annabel, Rotterdam
16:00
Metalyard
Atak, Enschede
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
22:00
St. Louis Slim
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Don Airey
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Shinigami / Imaplement / Deformus
Brigant, Arnhem
20:15
Mathilde Santing
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. De Kei, Reusel
20:15
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Nesterlé, Nistelrode
André Manuel - De Onzen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Zimmerman
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:30
The Keytone Cops
Café de Kleine Beurs, Hillegom
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
Spinvis
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Sleutelmoment
Chassé Theater, Breda
16:00
Ben van Gelder / Reinier Baas
Concerto, Amsterdam
20:30
Boomshakalak Soundsystem / The Upsessions
Corneel, Lelystad
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The Grand East
dB's, Utrecht
21:30
Maid of Iron
De Beuk, Barendrecht
20:30
DJ Danny Blom / Frans Bauer / Mooi Wark
De Bonte Wever, Assen
19:00
Purpendicular
De Bosuil, Weert
21:30
Dirt Bag
De Fles, Spijkenisse
21:30
Abandoned / Infantry / Nafearya
De Flux, Zaandam
21:00
Monique Klemann
De Groene Zwaan, De Rijp
20:00
Aangenaam Verrast / Placebo
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pater Moeskroen - Fiesta!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Tangarine
De Meerpaal, Dronten
20:00
Candy's River House
De Meester, Almere
20:15
Nederlands Kamerkoor
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Blaudzun
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Dave Matthews / Tim Reynolds
De Oosterpoort, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Reggehof, Goor
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Schattelijn, Geertruidenberg
21:00
The Silverfaces
De Spot, Middelburg
20:00
Gitta de Ridder
De Woeste Wieven , Diepenheim
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
DeLaMar, Amsterdam
23:00
Antal / Pender Street Steppers
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Her Majesty
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
START/OVER EP release
Duycker, Hoofddorp
20:30
Lucas Hamming
Effenaar, Eindhoven
20:30
J. Bernardt
EKKO, Utrecht
21:30
BEA1991
EYE, Amsterdam
20:00
Night Fever: the very best of the Bee Gees
Flint, Amersfoort
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Fulcotheater, IJsselstein
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronnie Flex
Grenswerk, Venlo
Sebastian Sturm & Exile Airline
Grounds, Rotterdam
Douwe Bob - Fool Bar XXL
Heineken Music Hall, Amsterdam
15:00
The Doors in Concert
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Hoftheater, Raalte
19:30
Arie Koomen / Mark Waumans / Reinier Meijer / Vincent Geers
Hotel Haarlem, Haarlem
21:00
Stappen als Toen
Iduna, Drachten
22:00
Antillectual / Generation 84 / R.C. Sullivan
Jacks Music Bar, Zwolle
20:15
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Koningshof, Maassluis
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Big Daddy Wilson / James Armstrong / Mississippi Heat
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Selfmachine
Little Devil, Tilburg
Memphis Maniacs
Maassilo, Rotterdam
21:00
JeBroer
Manifesto, Hoorn
17:00
K3
MECC, Maastricht
14:00
K3
MECC, Maastricht
20:00
2 Years To Apocalypse
Melkweg, Amsterdam
19:00
Sokratis Malamas
Melkweg, Amsterdam
23:00
Jon and Roy
Merleyn, Nijmegen
20:30
Max Meser
Molen De Ster, Utrecht
22:00
LIVE: The Cure, tribute by I Found The Cure
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Tribute to Allen Toussaint
Muziekpodium DJS, Dordrecht
An evening with Damien Jurado: acoustic travels through Maraqopa
Nieuwe Kerk, Haarlem
Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Darlyn - 25 jaar OJC Gaellus
O.J.C. Gaellus, Tienray
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Waylon
P3, Purmerend