Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Dominicanenklooster
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Figi Theater
Zeist
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
Hofman
Utrecht
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
00:00
De Muze
Noordwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Café Trianon
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Koningshof
Maassluis
20:00
Het Depot
Leuven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
22:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
21:00
De Harmonie
Edam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Paard
Den Haag
00:00
Diligentia
Den Haag
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
De Kapel Bloemendaal
Bloemendaal
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Maloe Melo
Amsterdam
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Duif
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
woensdag 19 februari 2020
20:15
Opera Melancholica
Flint, Amersfoort
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Hof 88, Almelo
20:15
De Vreemde Kostgangers doen het weer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 20 februari 2020
21:00
Radical Redemption City Tour
Hedon, Zwolle
20:15
Kita Menari / Avi On Fire
Hedon, Zwolle
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Dominicanenklooster, Zwolle
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Enge Buren - BASTA!
Figi Theater, Zeist
Lebbis - De Ervaring
Zaantheater, Zaandam
20:30
Anuar - EERLIJK
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
Hofman Live: Simon Keats + West and Merk
Hofman, Utrecht
Het Zesde Metaal
EKKO, Utrecht
Leafs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Frans Bauer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
TAGO - Korean Drum
Agnietenhof, Tiel
Jan Rot - O Ja!
Agnietenhof, Tiel
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
More Kicks / The Jerry Hormone Ego Trip
Rotown, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Dik Hout
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Iris Hond
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kursaal Oostende, Oostende
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Muze, Noordwijk
22:00
Brotherhood presents Terry Joint + Jolan + Brotherhood DJ Squad
Merleyn, Nijmegen
20:30
Corinne Heyrman / Dirk Wim in 't Hof / Iris Penning / Stoomboot
Café Trianon, Nijmegen
John Prine
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Piepschuim - Grote Woorden
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
NITS - Nits 2019-2020
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Kaiser Chiefs
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Koningshof, Maassluis
20:00
Brihang
Het Depot, Leuven
Henry van Loon - Onze Henry
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Fulcotheater, IJsselstein
Ellen ten Damme - Casablanca
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The Best of Ireland ft Johnny Logan
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater 't Speelhuis, Helmond
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
22:00
Borokov Borokov
Vera, Groningen
20:30
Agat / Lester Blackfield
Simplon, Groningen
20:15
Stef Bos - Tijd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Martiniplaza, Groningen
20:00
Weval
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Bootleg Beatles
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Theater de Mythe, Goes
20:15
Sun Records - The Concert - ‘The Birthplace of Rock ‘n' Roll'
C.C. De Werft, Geel
20:00
Royal Republic
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Daan Boom - De Eerste
Parktheater, Eindhoven
19:30
Dotan
Effenaar, Eindhoven
19:30
The Calling
Effenaar, Eindhoven
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Cultura, Ede
21:00
Logan McKillop / Madeleine Roger
De Harmonie, Edam
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tim Knol - Lost & Found II
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
The Dame
Paard, Den Haag
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
20:00
Lennon Stella
La Madeleine, Brussel
20:00
Equal Idiots
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Raymond van het Groenewoud
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Jurre Koopmans / Victor Su
De Kapel Bloemendaal, Bloemendaal
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
De Nieuwe Kolk, Assen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Kitchenette & Real Derek
Luxor Live, Arnhem
20:00
Eliades Ochoa
Luxor Live, Arnhem
19:00
Rhapsody of Fire
Willemeen, Arnhem
20:00
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Erik and The Early Birds
Maloe Melo, Amsterdam
20:30
Doka Live | Splinter + DJ Gilian Profundo P
Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Oded Tzur Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
A Winged Victory for The Sullen
De Duif, Amsterdam
20:30
Lettuce
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Meervaart, Amsterdam
Jonas Brothers
Ziggo Dome, Amsterdam
19:45
Mikal Cronin
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Ten Times A Million
Melkweg, Amsterdam
19:30
Golden Boy / Liza Lo / New Bliss
Paradiso, Amsterdam
DJ Shadow
Melkweg, Amsterdam
Ásgeir
Paradiso, Amsterdam