Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Hofpoort
Coevorden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Willemeen
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
De Bosuil
Weert
19:30
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
't Ukien
Kampen
20:00
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Duycker
Hoofddorp
Extase
Tilburg
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Synagoge
Groningen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
Hedon
Zwolle
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Pieterskerk
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Café Wilhelmina
Eindhoven
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Grenswerk
Venlo
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Lux
Nijmegen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Idea
Soest
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
Altstadt
Eindhoven
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
So What!
Gouda
vrijdag 31 maart 2017
Daniel Lohues - Moi
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kirsten van Teijn - Zalf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Schalm, Veldhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Storm, Winterswijk
Youp van 't Hek - Licht
Theater Geert Teis, Stadskanaal
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Hofpoort, Coevorden
Jochen Otten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Flotsam & Jetsam / Izegrim / Dew-Scented
Willemeen, Arnhem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Zaantheater, Zaandam
18:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Captain Albatross / Chained Alice / Fake No More
De Bosuil, Weert
19:30
Rewire Festival
Paard, Den Haag
Swans
Paradiso, Amsterdam
20:00
Try Out - Dear Hunter & Cozy Riffraff
't Ukien, Kampen
20:00
Undeclinable Ambuscade
013, Tilburg
Tedeschi Trucks Band
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Warhaus
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Tom Tukker
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Kim Janssen
De Helling, Utrecht
20:00
Racoon
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jan Kuiper
De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Rooie Jager Roodshow
De Pul, Uden
20:00
Donnerwetter
De Spot, Middelburg
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Boo Boo Davis
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Whitney Rose
Duycker, Hoofddorp
Fleddy Melculy
Extase, Tilburg
20:00
ANNIKA, HunterStreet en Symius
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Death Alley
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Festival Zonder Naam
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Schirenc Plays Pungent Stench
Iduna, Drachten
20:00
Ostrogoth
Little Devil, Tilburg
20:00
Undawn
Metropool, Hengelo
20:00
Mirusia Louwerse
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Legendary Shack Shakers
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Roots Riders
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
JeBroer
Paradiso, Amsterdam
20:00
Wende Snijders
Parktheater, Eindhoven
20:00
Shary-An Nivillac
Patronaat, Haarlem
John Mayall
Patronaat, Haarlem
20:00
Moss
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Spinvis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Joy Wellboy
Simplon, Groningen
20:00
House of Cosy Cushions
Synagoge, Groningen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
Soen
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Karsu
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Soundos - Geboren met ervaring
Cultura, Ede
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Diligentia, Den Haag
Delain
Hedon, Zwolle
20:15
Richard Galliano
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Miss Montreal
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Vocaal Ensemble MUSA
Pieterskerk, Utrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Omval, Diemen
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Gregory Page
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Mayra Orchestra
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Paceshifters
Café Wilhelmina, Eindhoven
Tangarine
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Madison & Haigh / Will Whisson
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
Typhoon - Moro Lobi
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Speeldoos, Vught
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Julian Sas
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
Boris
Grenswerk, Venlo
20:30
Dimitri Verhulst & Too Noisy Fish
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Nathan Bell
Lux, Nijmegen
20:30
Waylon
Luxor Live, Arnhem
20:30
Kurt Rosa
P60, Amstelveen
20:30
Nirvana door Zapp4
Paradox, Tilburg
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Niki Romijn - BOOM
Theater Idea, Soest
20:30
Amber Kamminga
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
Afterpartees
Altstadt, Eindhoven
21:00
The Grand East
Hedon, Zwolle
21:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Luxor Live, Arnhem
21:00
Canshaker Pi
Manifesto, Hoorn
21:00
Cookies & Cream - Klub Cookies – Nightshift
Mezz, Breda
21:00
Anna Rune
Mezz, Breda
21:00
Hengelo
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Ode aan Tony Williams door Daniel Jonkers
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Led Zeppelin Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Sef
Rotown, Rotterdam
21:00
The Dawn Brothers + Huxley
So What!, Gouda