Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
Effenaar
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
De Zwerver
Oostende
De Muze
Noordwijk
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:15
CineCity
Vlissingen
20:30
Centre Marius Staquet
Mouscron/Moeskroen
20:00
Centre Culturel Chenee
Chênée
20:00
Capitole
Gent
20:00
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Burgerweeshuis
Deventer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Walhalla
Deventer
21:00
Vera
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Dakota
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stathe
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Nederland Drie
Wateringen
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
21:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
21:15
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:30
Lux
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
20:00
Het Depot
Leuven
donderdag 28 april 2016
19:30
Black Uhuru
Melkweg, Amsterdam
19:30
Jazz Cartier
Melkweg, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Markant Uden, Uden
20:00
Frankly Sinatra
Kursaal Oostende, Oostende
Sara Kroos - Doorgefokt
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Birds of Chicago
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:00
Golden Earring
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
AA Nights Plus Instruments / The Social Lover
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Ura
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
Manic Street Preachers
Effenaar, Eindhoven
19:30
Crowbar
Dynamo, Eindhoven
20:00
Flamin' Groovies (us)
De Zwerver, Oostende
Johan Goossens - Daglicht
De Muze, Noordwijk
20:00
Her Majesty
De Maaspoort, Venlo
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Cold Fuse / Shoulders of Giants
Cul de Sac, Tilburg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Docupodium # 16
Cinetol, Amsterdam
20:15
Eliades Ochoa
CineCity, Vlissingen
20:30
Les Ogres de Barback
Centre Marius Staquet, Mouscron/Moeskroen
20:00
Samyr
Centre Culturel Chenee, Chênée
20:00
Frank Boeijen
Capitole, Gent
20:00
Roy Orbison experience
Cacaofabriek, Helmond
Stef Bos
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Lucky Fonz III
Burgerweeshuis, Deventer
The Doors in Concert - Celebration
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
3J'S
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
The Lumineers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
vrijdag 29 april 2016
20:30
Jet Black Pearl / Lars en Roos / Luuk Wojcik & De Geluiden / The Cool
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
21:00
Contradiction: Helm Op / the Peterlees / I See Giants
Winston, Amsterdam
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:00
De Dood / Jeremiah
Walhalla, Deventer
21:00
Peter Pan Speedrock + Wolftone
Vera, Groningen
20:30
Ought
Tolhuistuin, Amsterdam
23:00
DJ Jazzy Jeff / Dj Leroy Rey / Soulclap
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
Guus Meeuwis - Morgen
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Jamie Grant - Leef!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Yentl & de Boer
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Purmaryn, Purmerend
Country Café - It's Jukebox Time
Theater De Kolk, Assen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Her Majesty
Theater Dakota, Den Haag
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Speelhuis, Helmond
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alcuna Wilds
Stathe, Utrecht
20:15
Eliades Ochoa
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Doors in Concert - Celebration
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Gare Du Nord
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniël Arends
Spant!, Bussum
20:15
VanVelzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Viggo Waas - Cruijff en Pipo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Brigitte Kaandorp & Metropole Orkest - Metropole volgens Kaandorp
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniel Lohues
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Scheldetheater, Terneuzen
19:30
Heather Peace
Q-Factory, Amsterdam
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Posttheater, Arnhem
20:00
Rocket 75
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
19:30
Southern Culture On The Skids
Patronaat, Haarlem
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:30
Jan Akkerman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Venice
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Manic Street Preachers
Paradiso, Amsterdam
00:00
Pusha T
Paradiso, Amsterdam
20:00
Abba Gold
Paard, Den Haag
20:00
Edsilia Rombley - Mama Sings
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Bettye Lavette - UITVERKOCHT
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Sunday Sun
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
'Drie' Open Mic (singer-songwriter)
Nederland Drie, Wateringen
21:00
Undercover (Rolling Stones tribute band), support act Roadside Romeo
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Dave McGraw & Mandy Fer
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
21:00
Grandview Avenue - EP presentatie
Mezz, Breda
Arno
Mezz, Breda
20:30
Deadly Alliance / Desolate Fields / The Shiva Hypothesis
Metropool, Hengelo
20:30
Rootsriders Bob Marley
Metropool, Hengelo
22:00
Mothership / Wo Fat
Merleyn, Nijmegen
The Lumineers
Melkweg, Amsterdam
21:15
Wivvamilie EP-release
Luxor Live, Arnhem
Di-rect
Luxor Live, Arnhem
20:30
Laura Gibson
Lux, Nijmegen
21:00
Viscera///
Little Devil, Tilburg
21:00
Tokoloko: Laura Palmer + The Minor Details
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Wouter Hamel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Birds of Chicago
In The Woods, Lage Vuursche
20:00
Motorpsycho
Het Depot, Leuven