Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradox
Tilburg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
13:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
van Beresteyn
Veendam
21:30
Vera
Groningen
20:30
Wilminktheater
Enschede
013
Tilburg
20:00
ACU
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
ATLAS Theater
Emmen
Botanique
Brussel
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
CineCity
Vlissingen
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
Cultura
Ede
dB's
Utrecht
20:30
De Bovenkamer van Groningen
Groningen
De Helling
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Den heuvel
Alphen
20:15
Dok6
Panningen
20:30
EKKO
Utrecht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
Luxor Live
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
Musis
Arnhem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
18:30
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Pllek
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posthuis Theater
Heerenveen
Q-bus
Leiden
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Simplon
Groningen
Sugar Factory
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
woensdag 05 april 2017
Joris Posthumus Quartet & Tokyo's Bad Boys
Paradox, Tilburg
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Posttheater, Arnhem
20:00
Mooie Noten Voorronde 2
Q-Factory, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
The Bellfuries
Rotown, Rotterdam
20:00
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan van Maanen - Voor Alles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Javier Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Frank Boeijen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ed Sheeran
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Daniel Lohues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Her Majesty
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Kolk, Assen
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater De Veste, Delft
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Karin Bloemen - Volle Bloei
van Beresteyn, Veendam
21:30
Hurray For The Riff Raff
Vera, Groningen
20:30
Nirvana door Zapp4
Wilminktheater, Enschede
donderdag 06 april 2017
Havok
013, Tilburg
20:00
EGO DREAMS / Mademoiselle / Surf Aid-Kit
ACU, Utrecht
Ghost
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Run The Jewels
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Guido Weijers - Masterclass Geluk
ATLAS Theater, Emmen
Lisa Hannigan
Botanique, Brussel
20:30
Warhaus
Burgerweeshuis, Deventer
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
CineCity, Vlissingen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
The Glücks
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Percossa
Cultura, Ede
The Bellfuries
dB's, Utrecht
20:30
I Am Oak / Pitou
De Bovenkamer van Groningen, Groningen
CUT_
De Helling, Utrecht
20:00
Mister and Mississippi
De Helling, Utrecht
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
De Maaspoort, Venlo
20:00
Discover Berget Lewis
De Meenthe, Steenwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
20:30
Joris Teepe The Message of Jazz
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Den heuvel, Alphen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Dok6, Panningen
20:30
Hiphop Saved My Life #3
EKKO, Utrecht
19:30
Undeclinable Ambuscade
Gebr. De Nobel, Leiden
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Waylon
Grenswerk, Venlo
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Junushoff Theater, Wageningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Her Majesty
Kennemer Theater, Beverwijk
Spinvis
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Joris Posthumus Group
LantarenVenster, Rotterdam
Lakshmi
Luxor Live, Arnhem
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Markant Uden, Uden
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Meervaart, Amsterdam
20:00
De Nachtdienst
Melkweg, Amsterdam
19:00
Groenland
Melkweg, Amsterdam
20:15
Tigre Blanco
Munttheater, Weert
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Musis, Arnhem
Loreena McKennitt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Karnataka
Neushoorn, Leeuwarden
Bas van Lier 3 - Groove or Dare
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Orpheus, Apeldoorn
18:30
Immolation / Vader
P60, Amstelveen
Bløf
Paard, Den Haag
22:00
Daymé Arocena
Paradiso, Amsterdam
20:00
Joep Beving
Paradiso, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Chocolat
Patronaat, Haarlem
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Patronaat, Haarlem
Pllek Live Stage
Pllek, Amsterdam
Fuse
Podium Hoge Woerd, De Meern
Karin Bloemen - Volle Bloei
Posthuis Theater, Heerenveen
Imperial Crowns
Q-bus, Leiden
Daniël Arends - De Afterparty
Schaffelaartheater, Barneveld
Youp van 't Hek - Licht
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Rootsriders
Simplon, Groningen
Henk & Melle
Sugar Factory, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Daniel Lohues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard