Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Dok6
Panningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
22:00
BIRD
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Paradox
Tilburg
De Helling
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:15
De Maaspoort
Venlo
13:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Den heuvel
Alphen
18:30
P60
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Pllek
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
Musis
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meerpaal
Dronten
20:15
Cultura
Ede
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
ATLAS Theater
Emmen
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Vera
Groningen
20:30
De Bovenkamer van Groningen
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Q-bus
Leiden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
21:00
Cul de Sac
Tilburg
013
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
ACU
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
woensdag 05 april 2017
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Immolation / Vader
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Muze, Noordwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Matroesjka - Brainwash
Dok6, Panningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
22:00
Los Paja Brava
BIRD, Rotterdam
The Bellfuries
Rotown, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Domijnen, Sittard
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Frank Boeijen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
King Dude
013, Tilburg
Joris Posthumus Quartet & Tokyo's Bad Boys
Paradox, Tilburg
Moddi
De Helling, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
van Beresteyn, Veendam
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
De Maaspoort, Venlo
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Racoon
Hedon, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 06 april 2017
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Hof 88, Almelo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kirsten van Teijn - Zalf
Den heuvel, Alphen
18:30
Immolation / Vader
P60, Amstelveen
22:00
Daymé Arocena
Paradiso, Amsterdam
21:00
Kingsdown (USA)
Winston, Amsterdam
Bas van Lier 3 - Groove or Dare
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Meervaart, Amsterdam
Pllek Live Stage
Pllek, Amsterdam
20:00
Joep Beving
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Nachtdienst
Melkweg, Amsterdam
Ghost
AFAS Live, Amsterdam
Henk & Melle
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Groenland
Melkweg, Amsterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Orpheus, Apeldoorn
Lakshmi
Luxor Live, Arnhem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Musis, Arnhem
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - De Afterparty
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Her Majesty
Kennemer Theater, Beverwijk
Lisa Hannigan
Botanique, Brussel
20:00
Run The Jewels
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Fuse
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
Bløf
Paard, Den Haag
Spinvis
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Warhaus
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
20:15
Percossa
Cultura, Ede
Loreena McKennitt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Guido Weijers - Masterclass Geluk
ATLAS Theater, Emmen
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Bargou 08
Vera, Groningen
20:30
I Am Oak / Pitou
De Bovenkamer van Groningen, Groningen
20:30
Joris Teepe The Message of Jazz
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Rootsriders
Simplon, Groningen
20:30
Chocolat
Patronaat, Haarlem
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Patronaat, Haarlem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
André Manuel - De Onzen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Henry van Loon - Sleutelmoment
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Daniel Lohues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Karnataka
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Undeclinable Ambuscade
Gebr. De Nobel, Leiden
Imperial Crowns
Q-bus, Leiden
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Enge Buren - Ruk!
Dok6, Panningen
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Joris Posthumus Group
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Christon
V11, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Wennekerpand, Schiedam
3JS - U2, The Joshua Tree
Theater Sneek, Sneek
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Discover Berget Lewis
De Meenthe, Steenwijk
Youp van 't Hek - Licht
Scheldetheater, Terneuzen
21:00
The Glücks
Cul de Sac, Tilburg
Havok
013, Tilburg
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Markant Uden, Uden
21:00
Nirvana door Zapp4
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Hiphop Saved My Life #3
EKKO, Utrecht
CUT_
De Helling, Utrecht
20:00
EGO DREAMS / Mademoiselle / Surf Aid-Kit
ACU, Utrecht
20:00
Mister and Mississippi
De Helling, Utrecht
The Bellfuries
dB's, Utrecht
Nathan Bell
TivoliVredenburg, Utrecht