Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Musis
Arnhem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
18:30
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Pllek
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posthuis Theater
Heerenveen
Q-bus
Leiden
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Simplon
Groningen
Sugar Factory
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Rotterdam
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
21:30
Vera
Groningen
20:30
Volta
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Zaal Thijssen
Vlierden
Zaantheater
Zaandam
't Getouw
Mol
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Amstelkerk
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Atak
Enschede
21:00
Bibelot
Dordrecht
Bimhuis
Amsterdam
20:30
BREStheater
Brielle
Brigant
Arnhem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Parnassos
Utrecht
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
De Bosuil
Weert
De Dialoog
Ermelo
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
De Molenberg
Delfzijl
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Piek
Vlissingen
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
EKKO
Utrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Fluor
Amersfoort
20:15
Fluxus
Zaandam
Gasthuiskerk
Doesburg
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Grenswerk
Venlo
Groene Engel
Oss
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
donderdag 06 april 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Musis, Arnhem
Loreena McKennitt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Karnataka
Neushoorn, Leeuwarden
Bas van Lier 3 - Groove or Dare
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Orpheus, Apeldoorn
18:30
Immolation / Vader
P60, Amstelveen
Bløf
Paard, Den Haag
22:00
Daymé Arocena
Paradiso, Amsterdam
20:00
Joep Beving
Paradiso, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Chocolat
Patronaat, Haarlem
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Patronaat, Haarlem
Pllek Live Stage
Pllek, Amsterdam
Fuse
Podium Hoge Woerd, De Meern
Karin Bloemen - Volle Bloei
Posthuis Theater, Heerenveen
Imperial Crowns
Q-bus, Leiden
Daniël Arends - De Afterparty
Schaffelaartheater, Barneveld
Youp van 't Hek - Licht
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Rootsriders
Simplon, Groningen
Henk & Melle
Sugar Factory, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Daniel Lohues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Cabarestafette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Hof 88, Almelo
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Rotterdam, Rotterdam
3JS - U2, The Joshua Tree
Theater Sneek, Sneek
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Nirvana door Zapp4
TivoliVredenburg, Utrecht
Nathan Bell
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Christon
V11, Rotterdam
21:30
Bargou 08
Vera, Groningen
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Kingsdown (USA)
Winston, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Witte Theater, IJmuiden
The Exploited
Zaal Thijssen, Vlierden
Paul de Munnik
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 07 april 2017
Harry Sacksioni
't Getouw, Mol
20:00
Creedence Clearwater Revived
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Agnietenhof, Tiel
Paul de Munnik
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Blowbeat
Altstadt, Eindhoven
20:15
Fenix
Amstelkerk, Amsterdam
Briqueville
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Pavlov's Dog
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
United Voices Of Rock
Atak, Enschede
21:00
STAVAST
Bibelot, Dordrecht
Joris Posthumus Quartet & Tokyo's Bad Boys
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
BREStheater, Brielle
The Homesick
Brigant, Arnhem
20:00
Moss
Burgerweeshuis, Deventer
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
C.C. Parnassos, Utrecht
20:00
Once & Simple Creed
Cacaofabriek, Helmond
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Helm Op / Sheverine / Uncle Harry
De Bosuil, Weert
René van Meurs - Even goede vrienden
De Dialoog, Ermelo
20:15
Nirvana door Zapp4
De Doelen, Rotterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
De Kattendans, Bergeijk
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
De Maaspoort, Venlo
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
De Meenthe, Steenwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:30
Nabil - Tijdmachine
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Frank Boeijen
De Oosterpoort, Groningen
Tim Akkerman
De Piek, Vlissingen
20:00
Karnataka
De Pul, Uden
20:00
I Am Oak / Pitou
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
23:00
Red Axes / Reza Athar
Doornroosje, Nijmegen
Memphis Maniacs
Doornroosje, Nijmegen
André Manuel - De Onzen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
La Nuit Tropique: King Ayisoba
EKKO, Utrecht
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Figi Theater, Zeist
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Flint, Amersfoort
20:30
The Mysterons
Fluor, Amersfoort
20:15
The Henry Girls
Fluxus, Zaandam
Matroesjka - Brainwash
Gasthuiskerk, Doesburg
21:30
Wipneus en Pim
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Goudse Schouwburg, Gouda
Waylon
Grenswerk, Venlo
Lost/Ctrl + Backgammon + White Elephant
Groene Engel, Oss
20:00
De Grote Karaoke Show
Hedon, Zwolle
21:00
Lookapony + Abdomen
Het Bolwerk, Sneek