Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
21:00
P60
Amstelveen
Muziekgieterij
Maastricht
Munttheater
Weert
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Live Stage Marnix
Bennekom
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:45
Korzo
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Hedon
Zwolle
Grenswerk
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
De Zwerver
Oostende
20:15
De Weverij
Zierikzee
De Weijer
Boxmeer
De Spieghel
Groningen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Bitterzoet
Amsterdam
14:30
013
Tilburg
't Nonnetje
Amersfoort
20:15
Zaantheater
Zaandam
21:00
Winston
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vorstin
Hilversum
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Spant!
Bussum
21:00
Skatepark Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Podium 't Beest
Goes
19:30
Patronaat
Haarlem
19:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
donderdag 20 april 2017
Jett Rebel
Paard, Den Haag
20:00
Amongster / Handed
Paard, Den Haag
21:00
Prince Tribute Night
P60, Amstelveen
The Veils
Muziekgieterij, Maastricht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Munttheater, Weert
Luwten
Merleyn, Nijmegen
19:30
Ivar
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
21:00
Henk & Melle
Luxor Live, Arnhem
20:00
Betty Soo / Michael Fracasso
Live Stage Marnix, Bennekom
Micha Wertheim - Iemand Anders
Lindenberg Theater, Nijmegen
Niels Geusebroek - Wildfire
Leidse Schouwburg, Leiden
20:45
Jasper Stadhouders / Onno Govaert / Tobias Delius / Wilbert de Joode
Korzo, Den Haag
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Strohm
Hedon, Zwolle
The Paladins
Grenswerk, Venlo
Martijn Koning - Koning van de Lach
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Roots Riders
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Broken Brass Ensemble (album release)
EKKO, Utrecht
20:15
Tamikrest
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Frank Boeijen
Diligentia, Den Haag
21:00
Meuris
De Zwerver, Oostende
20:15
Flip Noorman - Make-up
De Weverij, Zierikzee
The Cosmic Carnival
De Weijer, Boxmeer
Bartek
De Spieghel, Groningen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Cristina Branco - Insomnia
De Doelen, Rotterdam
Kommil Foo - Schoft
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Chassé Theater, Breda
20:00
Cocaine Piss
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
William Boeva - Reset
C.C. Mechelen, Mechelen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Her Majesty
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Noah Guthrie
Bitterzoet, Amsterdam
14:30
Roadburn Festival
013, Tilburg
Lorrèn
't Nonnetje, Amersfoort
vrijdag 21 april 2017
20:15
Mirusia Louwerse
Zaantheater, Zaandam
21:00
You Should Get To Know Us / überhaupt
Winston, Amsterdam
Typhoon - Moro Lobi
Wilminktheater, Enschede
20:00
On the House: Projectmanager / The Galactic Lo-fi Orchestra
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - Zalf
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tim Akkerman
Vorstin, Hilversum
Mario Batkovic
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Wende Snijders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Wolvon
Vera, Groningen
20:30
Rogier Kahlmann - Pose
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Vrouw Holland - 20 Jaar mannenhumor in een vrouwenlichaam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Karin Bloemen - Volle Bloei
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Bettysoo / Michael Fracasso
Theater in de Steeg, Den Haag
Flip Noorman - Make-up
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater De Kolk, Assen
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
LOS - VAST
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Sleutelmoment
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Her Majesty
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kommil Foo - Schoft
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Spant!, Bussum
21:00
Lost Bear
Skatepark Utrecht, Utrecht
20:15
Cristina Branco - Insomnia
Schouwburg Ogterop, Meppel
Spinvis
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
De Dijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Marjolijn van Kooten & Bram Bakker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Eric Vloeimans & Holland Baroque
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Mykki Blanco
Rotown, Rotterdam
21:00
Diana Ross & The Supremes
Roepaen, Ottersum
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
Tributeland on tour met AC/DC UK / Callahan Clearwater revival / LikeU
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Podium Hoge Woerd, De Meern
Crying Boys Cafe
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Kraak & Smaak
Podium 't Beest, Goes
19:30
Boris
Patronaat, Haarlem
19:00
Dystopia / ECOCIDE
Patronaat, Haarlem
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Gosto
Paradiso, Amsterdam
20:00
Barry Adamson
Paradiso, Amsterdam
Bazart
Paradiso, Amsterdam
Amber Arcades / Moss
Paard, Den Haag
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Munnik
Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Dive / Whispering Sons
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Mundo Park
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Textures
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
STAVAST
Metropool, Hengelo
20:00
Mother's Finest
Metropool, Hengelo