Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Effenaar
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Venue
Utrecht
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
BG-22-24
Almere
21:15
Simplon
Groningen
22:00
Vera
Groningen
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Deventer Schouwburg
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Meerpaal
Dronten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Hedon
Zwolle
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Schenkers
Apeldoorn
Nova Kiel
Antwerpen
17:00
Concerto
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Theater de Beun
Heiloo
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Nijdrop
Opwijk
19:30
P3
Purmerend
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Capitole
Gent
20:00
Eglise Saint-Etienne
Waha
20:00
Zalencentrum Wieleman
Westervoort
Grand Theatre
Groningen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Koorenhuis
Den Haag
20:00
Effenaar
Eindhoven
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Splendor
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Maaspoort
Venlo
Cacaofabriek
Helmond
Atak
Enschede
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Victorie
Alkmaar
donderdag 19 mei 2016
20:15
Emilio Guzman
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
New Cool Collective & Mark Reilly (Matt Bianco)
Effenaar, Eindhoven
Benjamin Clementine
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Amsterdam Sinfonietta / Khatia Buniatishvili
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Oldenosborn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
The Doors Alive
De Helling, Utrecht
20:30
Vonder & Bloom
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Bells of Youth
Patronaat, Haarlem
20:30
Het Nederlands Kamerorkest
Paradiso, Amsterdam
20:30
Achterdochtig / Beroerte
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Elenne May
Venue, Utrecht
20:30
Finale Roos van Nijmegen
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Qeaux Qeaux Joans
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Rita Zipora / Vic Willems
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Bader el Khalfi / Cristian Pielich / Dani Urka / Dario di Mango / Dave
BG-22-24, Almere
21:15
BOO SEEKA / Jack and the Weatherman
Simplon, Groningen
22:00
Jambinai
Vera, Groningen
vrijdag 20 mei 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind
Deventer Schouwburg, Deventer
Nathalie Baartman - Louter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Circle Percussion - Bang! That Drum
Theater de Schalm, Veldhoven
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Schouwburg Almere, Almere
The Common Linnets
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Meerpaal, Dronten
Kasper van Kooten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg De Kring, Roosendaal
De Partizanen - De Partizanen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Joy Division Undercover
Hedon, Zwolle
Daniel Lohues
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Stef Bos
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Démira
Schenkers, Apeldoorn
Alex Agnew - Unfinished Business
Nova Kiel, Antwerpen
17:00
Ronald Snijders
Concerto, Amsterdam
19:00
Vandale
Little Devil, Tilburg
19:00
Duo Lisa Noya & Wim Lohy / Masohi / Sabine Dissels / Tifa Bunji / Tula
Theater de Beun, Heiloo
Chef'Special
Paradiso, Amsterdam
Suuns
Melkweg, Amsterdam
Jo Goes Hunting / Klangstof
Paradiso, Amsterdam
19:30
Hauschka
Nijdrop, Opwijk
19:30
Collibus
P3, Purmerend
19:30
Migos
Melkweg, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Sessions - A LIVE re-staging of the Beatles at Abbey Road Studios
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Stef Bos - Een Sprong In De Tijd
Capitole, Gent
20:00
Trio Fernand Khnopff
Eglise Saint-Etienne, Waha
20:00
Glennis Grace
Zalencentrum Wieleman, Westervoort
Jungle By Night
Grand Theatre, Groningen
20:00
Smib / Veldentaal
Doornroosje, Nijmegen
5 Seconds of Summer
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Jambinai
Paard, Den Haag
20:00
LV
Melkweg, Amsterdam
20:00
Flavium / Lefthand Freddy
Patronaat, Haarlem
The Voodoo Fix
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Redfoo (LMFAO) + The Party Rock Crew
Trix, Antwerpen
20:00
Stöma
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Cowboys Of The Sky [cd-presentatie]
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Typhoon
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
The Doors Alive
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Who's Pinski
Cafe D’n Ingel, Thorn
Imarhan / Steve Gunn
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Nordic Delight Danish Night
EKKO, Utrecht
20:00
3J'S
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Radiohead
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Hell's Basement
Fluor, Amersfoort
20:00
Qeaux Qeaux Joans
Koorenhuis, Den Haag
20:00
Shiverburn
Effenaar, Eindhoven
Nick & Simon
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
The Moods
PopEi, Eindhoven
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Intouchables
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Slagerij van Kampen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater Sneek, Sneek
20:15
O’Hooley and Tidow met support Fred Piek
De Kleine Waarheid, Zaandam
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Frank Boeijen
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Balkan Beat Box
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Noord Nederlands Orkest
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Hidden Agenda
De Weijer, Boxmeer
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Ugly Pug
Splendor, Amsterdam
20:30
Joep Beving
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Maaspoort, Venlo
Stahlzeit
Cacaofabriek, Helmond
Delain
Atak, Enschede
20:30
HEF
Bibelot, Dordrecht
20:30
Bells of Youth
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
De Likt
Victorie, Alkmaar