Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:45
P60
Amstelveen
23:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Pllek
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Theater De Veste
Delft
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Iduna
Drachten
20:30
C.C. De Herbakker
Eeklo
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
Gebr. De Nobel
Leiden
C.C. Mechelen
Mechelen
21:00
Merleyn
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Rotown
Rotterdam
C.C. De Ploter
Ternat
013
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
CCXL Theater
Vlissingen
Munttheater
Weert
20:00
Hedon
Zwolle
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
OT301
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
N9
Eeklo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
21:00
Little Devil
Tilburg
De Helling
Utrecht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Zaantheater
Zaandam
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
P60
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Het Bos
Antwerpen
18:30
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
Rodenburg
Beesd
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Chassé Theater
Breda
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Centrum Staf Versluys
Bredene
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Spant!
Bussum
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
donderdag 04 mei 2017
20:45
Aisha Boering / Lookeen / Skere Heren
P60, Amstelveen
23:30
Paul Kalkbrenner
Melkweg, Amsterdam
Harlea
Paradiso, Amsterdam
21:00
David Ryan Harris
Paradiso, Amsterdam
Tennis
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Joan Osborne
Paradiso, Amsterdam
20:00
Pink Oculus
Pllek, Amsterdam
20:00
Distant Worlds: music from FINAL FANTASY
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Ares
Melkweg, Amsterdam
19:30
Sleaford Mods
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rick Astley
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Spinvis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Little Hurricane
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
20:00
Emptiness & GGU:LL
Paard, Den Haag
20:00
Jake La Botz
Iduna, Drachten
20:30
William Boeva - Reset
C.C. De Herbakker, Eeklo
19:30
Trade Wind + Screw Houston
Dynamo, Eindhoven
20:30
Hallo Venray
Vera, Groningen
20:30
Patricia Kaas
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Darkest Hour
Patronaat, Haarlem
Frank Boeijen
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
Manilla Road
Gebr. De Nobel, Leiden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Mechelen, Mechelen
21:00
Thor & Friends
Merleyn, Nijmegen
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Frankie Ballard + Sascha Elisah
Rotown, Rotterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. De Ploter, Ternat
The Levellers
013, Tilburg
20:00
Those Poor Bastards
dB's, Utrecht
Glass Animals
TivoliVredenburg, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Munttheater, Weert
20:00
Yung Internet
Hedon, Zwolle
vrijdag 05 mei 2017
DJ Armin van Buuren
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
On the House: Freedom Dance
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
Room for Elephants
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jonas Blue
Melkweg, Amsterdam
20:00
Demi Mazurka / Mekanik Kommando / Mick Ness
OT301, Amsterdam
Fuse
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Mini & Maxi
Chassé Theater, Breda
20:00
Recorders
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Gregory Porter
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
Daniel Lohues - Moi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Fred Eaglesmith
N9, Eeklo
20:15
De Dijk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Snappin' Turtles Blues 'n rock trio
The Jack, Eindhoven
20:00
Frankie Ballard
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
The Rosenberg Trio
Cacaofabriek, Helmond
William Boeva - Reset
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
23:00
Oscar Mulero
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Hallo Venray
Rotown, Rotterdam
20:30
Cyrille Aimée
BIRD, Rotterdam
19:00
Freedom Call
Baroeg, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Sneek, Sneek
21:00
Stàillin Drakk
Little Devil, Tilburg
David Douglas
De Helling, Utrecht
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Julian Sas
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Pieter Derks - Spot
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 06 mei 2017
DJ Armin van Buuren
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:15
Yamato
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Take No Prisoners / The Estate / Total Seclusion
P60, Amstelveen
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Laetitia Sadier
Paradiso, Amsterdam
Tribute to Motown
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Jake Isaac
Paradiso, Amsterdam
20:15
Tigre Blanco
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Most Wanted
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jeff Rosenstock (USA) / Doe (UK)
Winston, Amsterdam
DMA's
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Frankie Ballard
Bitterzoet, Amsterdam
The Big Moon
Paradiso, Amsterdam
19:30
Orchestra Baobab
Melkweg, Amsterdam
Sef
Het Bos, Antwerpen
18:30
Lost Frequencies
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Toontje Lager
Luxor Live, Arnhem
Micha Wertheim - Iemand Anders
Posttheater, Arnhem
20:30
Tangarine - From Tucson With Songs
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Spot
Theater De Kolk, Assen
Jonna Fraser
Rodenburg, Beesd
20:30
Jazznight LOUIS! - What a wonderful world
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Frank Boeijen
Chassé Theater, Breda
Russkaja + Support in MEZZ
Mezz, Breda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Chassé Theater, Breda
20:00
The Gladiators
Centrum Staf Versluys, Bredene
20:00
'The Sad And Beautiful World Of Sparklehorse' + Glitterpaard
Cactus Muziekcentrum, Brugge
3JS - U2, The Joshua Tree
Spant!, Bussum
20:15
Harry Sacksioni
Theater Hofpoort, Coevorden