Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Flux
Zaandam
ACU
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
De Helling
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
P60
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
Vera
Groningen
15:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:30
BIRD
Rotterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Grenswerk
Venlo
Sportpaleis
Antwerpen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
15:00
Oosterkerk Hoorn
Hoorn
21:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
14:00
AFAS Live
Amsterdam
11:00
AFAS Live
Amsterdam
Versuz
Hasselt
Bitterzoet
Amsterdam
19:45
Metropool
Hengelo
14:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
15:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Vooruit
Gent
15:30
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:00
Lux
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
People's Place
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
13:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
dB's
Utrecht
19:00
Chassé Theater
Breda
Agora Theater Druten
Druten
15:00
De Bosuil
Weert
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
16:00
The Box
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
19:45
Luxor Live
Arnhem
12:30
Grounds
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Metropool
Hengelo
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
De Parel van Zuilen
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
18:30
Trix
Antwerpen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
20:30
013
Tilburg
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Schuur
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
zaterdag 29 april 2017
20:30
Bep / Filthy McNasty / Mokerslag / Rofedt
De Flux, Zaandam
Bartek
ACU, Utrecht
20:00
Athena
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ares
Hedon, Zwolle
Andy Frasco
De Helling, Utrecht
André Manuel - De Onzen
Orpheus, Apeldoorn
Akula Rhythm Band / Birth of Joy / Black River Delta / DeWolff / Littl
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Aborted / Korpse
P60, Amstelveen
20:15
Abafazi - African Susnet
Flint, Amersfoort
3JS - U2, The Joshua Tree
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
25 jaar DJ Isis
Paradiso, Amsterdam
zondag 30 april 2017
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
De Doelen, Rotterdam
19:00
Wolverine + Until Rain + Oddland
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
Wolf People
Vera, Groningen
15:30
Vorst In De Grond
Patronaat, Haarlem
20:00
Venice
Theater de Spiegel, Zwolle
Venice
Hedon, Zwolle
20:30
Valerie June
BIRD, Rotterdam
19:45
Tim O'Brien
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
The Wytches
Stroomhuis, Eindhoven
18:00
The Veldman Brothers
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:00
The Elvis Concert 2017 - The 40th Anniversary Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
The Blue Clay
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Seun Kuti & Egypt 80
Grenswerk, Venlo
Oscar & The Wolf
Sportpaleis, Antwerpen
Nikki Hill
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Mor Karbasi
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Moo Sessions // Démira
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
15:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Oosterkerk Hoorn, Hoorn
21:00
Little Hurricane
Mezz, Breda
Lady Pank
Melkweg, Amsterdam
20:00
KEBU
Volta, Amsterdam
14:00
K3
AFAS Live, Amsterdam
11:00
K3
AFAS Live, Amsterdam
Jonna Fraser
Versuz, Hasselt
Joe Goddard
Bitterzoet, Amsterdam
19:45
Joan Osborne
Metropool, Hengelo
14:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jake Miller
Tolhuistuin, Amsterdam
15:30
Jake La Botz
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Het Zesde Metaal
Vooruit, Gent
15:30
Her Majesty
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
19:30
He is Legend
Melkweg, Amsterdam
16:00
Fred Eaglesmith
Lux, Nijmegen
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fink’s Sunday Night Blues Club
People's Place, Amsterdam
Fink
North Sea Jazz Club, Amsterdam
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Emma Ruth Rundle
Paard, Den Haag
20:00
Electric Guest
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Devon Allman
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Dead Guitars
dB's, Utrecht
19:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Chassé Theater, Breda
Daniel Lohues - Moi
Agora Theater Druten, Druten
15:00
Dan Patlansky
De Bosuil, Weert
20:15
Cristina Branco - Insomnia
Flint, Amersfoort
20:30
Carate Urio Orchestra
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Buma Boy Edgarprijs 2016: Wilbert de Joode
LantarenVenster, Rotterdam
16:00
B-Brave
The Box, Amsterdam
20:00
Awakening Sun
Little Devil, Tilburg
19:45
Andy Frasco
Luxor Live, Arnhem
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
maandag 01 mei 2017
Youp van 't Hek - Licht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Venice
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Venice
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Valerie June
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Tim O'Brien
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
The Japanese House
Trix, Antwerpen
20:00
Steve Gadd
Metropool, Hengelo
Shawn Mendes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Ruth Jacott
Beatrix Theater, Utrecht
JW Roy
De Parel van Zuilen, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
hey violet
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
George Clinton & Parliament Funkadelic
Paradiso, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Chantal Acda
Paradiso, Amsterdam
18:30
Bebe Rexha
Trix, Antwerpen
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 02 mei 2017
Youp van 't Hek - Licht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tinariwen
Doornroosje, Nijmegen
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Zaantheater, Zaandam
20:30
The Elvis Concert
013, Tilburg
20:30
Splashh
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Pokey Lafarge
Paradiso, Amsterdam
20:15
Paul de Munnik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Miss Montreal
Leidse Schouwburg, Leiden
Mike Boddé - De Geurige Man
Parktheater, Eindhoven
Matroesjka - Brainwash
Schuur, Haarlem
Marc-Marie Huijbregts
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jr. Mack & Blind B and the Visionaires
Q-Factory, Amsterdam
John Mayer
Ziggo Dome, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Joanne Shaw Taylor
Paradiso, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Griffioen, Amstelveen