Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
19:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Splendor
Amsterdam
P60
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
A9 studios
Uitgeest
14:30
Effenaar
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Boerderij
Zoetermeer
23:00
Vorstin
Hilversum
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Ethias Arena
Hasselt
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Atak
Enschede
20:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Mezz
Breda
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
21:00
Café Camille
Beverwijk
01:00
Camping De Watertoren
Landgraaf
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
19:00
Motorhome Eastwood
Oosterwolde
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Hill's Cafe 66
Bergharen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
22:00
Nozem & De Non
Heemskerk
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Nederland Drie
Wateringen
16:00
Heavenly Cupcakes
Rotterdam
15:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:30
Simplon
Groningen
21:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Winston
Amsterdam
Dizzy
Rotterdam
18:00
Vorstin
Hilversum
19:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Huiskamercafé De Villa
Rijkevorsel
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Melkweg
Amsterdam
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Philips Stadion
Eindhoven
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Paradiso
Amsterdam
17:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
15:00
Splendor
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
15:00
Strandpaviljoen BUITEN
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
15:00
Lola Luid!
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Club Mystique
Amsterdam
16:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Handelsbeurs
Gent
Sportpaleis
Antwerpen
Vondelkerk
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
Malieveld
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Espace Magnum Colfontaine
Colfontaine
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Rotown
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
19:00
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 11 juni 2016
Chris Brown
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Chris Hordijk / Lorrèn
De Meester, Almere
19:00
Circle Unbroken / Convictive / Irradiance / Paperdoll Decay / Shadowri
PopEi, Eindhoven
20:00
Classical Karaoke
Splendor, Amsterdam
Combichrist
P60, Amstelveen
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniel Lohues
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Dijk
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
DJ Tommi / Skip & Die / 45 Acid Babies / Zuco 103
Melkweg, Amsterdam
Edwin Evers Band
A9 studios, Uitgeest
14:30
Eindhoven Psych Lab
Effenaar, Eindhoven
21:00
Fabrik Royale + Cannonball Cletus
Altstadt, Eindhoven
17:00
Fran & Her Men
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Friends of Rock
Boerderij, Zoetermeer
23:00
Future Kingz
Vorstin, Hilversum
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Haarlemse Popscene On Tour
Patronaat, Haarlem
Hans Teeuwen
Ethias Arena, Hasselt
20:00
Hazes Anders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Herman van Veen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Hollandse Toppers Zingen - Elz Bakker / Ferry de Lits / Jeffrey Heesen
Atak, Enschede
20:00
I Am Aisha / Winne
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Infloyd - Amused to Death Tour
Mezz, Breda
20:30
Izaline Calister
LantarenVenster, Rotterdam
16:00
Jick Munro & The Amazing Laserbeams
Concerto, Amsterdam
20:00
Joy Division Undercover
dB's, Utrecht
Kraak & Smaak
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Laura Stevenson
Vera, Groningen
21:00
Lemon (NL)
Café Camille, Beverwijk
01:00
Lemon (NL)
Camping De Watertoren, Landgraaf
20:00
Mahler 9
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
19:00
Mr. Knowhow
Motorhome Eastwood, Oosterwolde
20:30
Mr. Man
Paard, Den Haag
20:00
Mylk
Hill's Cafe 66, Bergharen
20:30
Nederlands Blazers Ensemble - Post van Mozart
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Nick & Simon
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
22:00
Ocean Alley
Nozem & De Non, Heemskerk
20:30
Palmen&Reijmerink / Ronald Snijders
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
PETER PAN SPEEDROCK + Speakerpunch + TBJ aka TheBluesJunkies
Nederland Drie, Wateringen
16:00
Pica Pica Parade: David & The Circumstances (Heavenly Cupcakes)
Heavenly Cupcakes, Rotterdam
15:00
Pumpin' Pips & the semi sexy 80's band / Stagefright / The Awfull br
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:30
SBMG
Simplon, Groningen
21:30
Semtex
Vorstin, Hilversum
20:00
Spain
Paard, Den Haag
21:00
Stillmode
Taverne, Bergen
21:00
The Bootleg Doors
Het Bolwerk, Sneek
21:00
The Burners / Mad Stream
Winston, Amsterdam
The Jig
Dizzy, Rotterdam
18:00
The sound from the underground
Vorstin, Hilversum
19:30
Yentl & de Boer
Openluchttheater Cabrio, Soest
zondag 12 juni 2016
20:00
Pica Pica Parade: Vikings in Tibet + BOOK OF ELI (Huiskamerconcerten
Huiskamercafé De Villa, Rijkevorsel
Adele
Sportpaleis, Antwerpen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
B-Brave
Melkweg, Amsterdam
14:00
Catch! / Faarjam / Liwet's Eye / Madagaskar
Sonsbeekpark, Arnhem
20:00
Cory Mcabee
Paradiso, Amsterdam
16:00
De gitaar salon Roadshow
Roepaen, Ottersum
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
20:30
ERM & Lee Scratch Perry / Mad Professor
TivoliVredenburg, Utrecht
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
15:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw / Pink Oculus / Sarah-Jane
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Lundi Bleu met o.a. Ruben Hein en Laurens Woudenberg
Paradiso, Amsterdam
17:00
Maaike Ouboter
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
15:00
Marcel Worms
Splendor, Amsterdam
Night Beats
Patronaat, Haarlem
15:00
Ocean Alley
Strandpaviljoen BUITEN, Den Haag
20:00
Public Enemy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Puscifer
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
PYURE
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
15:00
Sannas 30 jarig jubileum concert
Lola Luid!, Amsterdam
20:00
Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo
16:00
Scotch, No Soda!
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
17:00
The Elephants - tribute to The Beatles
Taverne, Bergen
20:00
Van Merwijks Music Machine "Cuban Golden Classics"
Club Mystique, Amsterdam
16:00
X-Tinxion cd release party
Bibelot, Dordrecht
20:15
Yeasayer
Handelsbeurs, Gent
maandag 13 juni 2016
Adele
Sportpaleis, Antwerpen
Joseph Arthur
Vondelkerk, Amsterdam
Korn
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Public Enemy
Paradiso, Amsterdam
The Bruceband
Paard, Den Haag
20:00
The London Souls
Rotown, Rotterdam
20:00
Three Trapped Tigers
Paradiso, Amsterdam
Trivium
Dynamo, Eindhoven
dinsdag 14 juni 2016
Bruce Springsteen
Malieveld, Den Haag
Doe Maar
Ziggo Dome, Amsterdam
Dorine Wiersma
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Emmanuel Moire
Espace Magnum Colfontaine, Colfontaine
19:30
EPMD
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Izzy Bizu
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Jambinai
Paradiso, Amsterdam
Megadeth
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Shearwater + Cross Record
Rotown, Rotterdam
Shinedown
Melkweg, Amsterdam
19:45
Sixx AM
TivoliVredenburg, Utrecht
St. Paul & The Broken Bones
Melkweg, Amsterdam
Sunn O)))
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Goddamn Gallows
dB's, Utrecht
19:00
The Paradise Bangkok Molam International Band
Paradiso, Amsterdam