Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
dB's
Utrecht
20:00
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
C.C. Den Blank
Overijse
Doornroosje
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Paleis 12
Brussel
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Cul de Sac
Tilburg
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
22:00
Vera
Groningen
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
De School
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
dB's
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
Rotown
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Duycker
Hoofddorp
19:30
Duycker
Hoofddorp
22:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Bibelot
Dordrecht
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Ons theater
Bilthoven
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:45
P60
Amstelveen
20:00
Boothill Saloon
Amersfoort
20:15
Remonstrantse Kerk Alkmaar
Alkmaar
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
21:00
De Bosuil
Weert
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Artishock
Soest
18:00
Hostel Room
Rotterdam
20:30
Roepaen
Ottersum
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Zaal Dijk
Lemele
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
21:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
Muzykkafee DeVille
Hieslum
20:00
Metropool
Hengelo
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Simplon
Groningen
23:00
Atak
Enschede
20:00
Mensenpark
Emmen
woensdag 15 juni 2016
20:00
Intouchables
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Winterfylleth
dB's, Utrecht
20:00
Graduation Showcase Rockacademie
013, Tilburg
20:00
The Goddamn Gallows
Little Devil, Tilburg
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Blank, Overijse
Shinedown
Doornroosje, Nijmegen
The Analogues
Agora Theater Lelystad, Lelystad
St. Paul & The Broken Bones
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Emmanuel Moire
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Queen + Adam Lambert
Paleis 12, Brussel
Adele
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Mark Waumans
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
The Temper Trap
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Mushroom Mosis
Paradiso, Amsterdam
Doe Maar
Ziggo Dome, Amsterdam
Daniel Lohues
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 16 juni 2016
20:30
Samaris
EKKO, Utrecht
21:00
Gold / The Lumes
Cul de Sac, Tilburg
The Winery Dogs
013, Tilburg
The Offspring
013, Tilburg
20:00
The Analogues
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Mathilde Santing sings Joni Mitchell
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Matt Schofield
Groene Engel, Oss
Loudness
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Avp Presenteert: Uptown - Musicblend & Originals
Neushoorn, Leeuwarden
Tremonti
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
C.W. Stoneking
Patronaat, Haarlem
Television
Patronaat, Haarlem
22:00
Audacity
Vera, Groningen
20:30
Megadeth
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
WhiskeyDick
Altstadt, Eindhoven
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
21:00
Dream Drop / Project XY
Winston, Amsterdam
20:30
Adam Fields / Reinier Meijer
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Sposi Quartet
Splendor, Amsterdam
20:30
Gallowstreet
Melkweg, Amsterdam
Empress Of
De School, Amsterdam
20:00
Gabbers / Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué V
Ziggo Dome, Amsterdam
Izaline Calister
Bimhuis, Amsterdam
Little Mix
Heineken Music Hall, Amsterdam
David Cross
Melkweg, Amsterdam
Daniel Lohues
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 17 juni 2016
20:00
Zaans Gelach - Stand Up Comedy
De Flux, Zaandam
20:00
Matt Schofield
Grenswerk, Venlo
20:30
Lecherous Gaze
dB's, Utrecht
20:15
Handsome Poets
De Helling, Utrecht
21:00
Standup '69
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Lividity
Little Devil, Tilburg
20:00
From USA / Stan Smeets
Cafe D’n Ingel, Thorn
Night Beats + The Afterveins
Rotown, Rotterdam
Broederliefde / Mr. Polska / Ronnie Flex
Ahoy, Rotterdam
19:30
SX
Nijdrop, Opwijk
20:00
Steve Vai
Het Depot, Leuven
20:00
Gustavo Corrales Romero / Jorge Andrés Martina
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Neuk!
Duycker, Hoofddorp
19:30
New Harlem Deluxe
Duycker, Hoofddorp
22:00
Slack Alice
Vorstin, Hilversum
20:30
De Dijk
Vorstin, Hilversum
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Metropool, Hengelo
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Metropool, Hengelo
21:00
Back On Track / The Bruceband
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Helsinki / Storksky
Altstadt, Eindhoven
21:00
Jan Akkerman
Bibelot, Dordrecht
C.W. Stoneking
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Daddy Long Legs
Paard, Den Haag
The Analogues - Magical Mystery Tour
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Salvatore Adamo
Concertgebouw, Brugge
20:30
3J'S
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Dorine Wiersma
Ons theater, Bilthoven
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
21:00
Nicola Conte Combo feat. Zara McFarlane
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Adam Fields / Harry Glotzbach
Comedy Cafe, Amsterdam
Gabbers / Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué V
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Klyne / Maribou State / Polynation
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Rihanna met special guest The Weeknd
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:45
Martijn Fischer zingt Hazes
P60, Amstelveen
20:00
Crazy Cult Roadshow
Boothill Saloon, Amersfoort
20:15
Balkenkoor Slavuj / Georgisch koor Tvaltai
Remonstrantse Kerk Alkmaar, Alkmaar
zaterdag 18 juni 2016
21:00
Dukdalf presents: SKA met Andere Koek! || Leoparte || Starfish
Dukdalf, Wieringerwerf
21:00
Steady State - 30th anniversary
De Bosuil, Weert
The Analogues
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Achterhoekse Band Competitie - DRU Cultuurfabriek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Aus Berlin Konzert
013, Tilburg
20:00
Spencer-Singer
Little Devil, Tilburg
22:00
Bruut!
Artishock, Soest
18:00
Pica Pica Parade: FT y sus Chamanes (Hostel Room)
Hostel Room, Rotterdam
20:30
Dan Wilson / Einfach Kurt
Roepaen, Ottersum
23:00
Acid Junkies
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Mr. Polska
Zaal Dijk, Lemele
20:00
THE BACKALLEYS (live & electric)
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
21:00
Salsation White
Vorstin, Hilversum
20:30
Dire Straits Tribute
Vorstin, Hilversum
Harlequin Hovers
Muzykkafee DeVille, Hieslum
20:00
Salute
Metropool, Hengelo
Youp van 't Hek - Licht
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Throes + the Shine
Simplon, Groningen
23:00
Kortsluiting #5
Atak, Enschede
20:00
Maaike Ouboter
Mensenpark, Emmen