Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
World Forum Theater
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Dorpshuis de Furs
Lage Vuursche
20:00
Fluor
Amersfoort
23:00
Atak
Enschede
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:00
Gelredome
Arnhem
18:00
Melkweg
Amsterdam
Artis
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
A9 studios
Uitgeest
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Ethias Arena
Hasselt
19:00
Metropool
Hengelo
21:00
Taverne
Bergen
Lucky
Rijssen
Beachclub Vroeger
Bloemendaal
21:00
Winston
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
The Jack
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
The Bull's Eye
Assen
19:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
17:00
Taverne
Bergen
15:00
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:00
Mezz
Breda
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Beachclub Vroeger
Bloemendaal
19:30
Club Solo
Breda
Nieuwe Nor
Heerlen
18:00
Hostel Ani & Haakien
Rotterdam
12:00
Atak
Enschede
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:00
Blijburg
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
18:00
Winston
Amsterdam
20:00
Splendor
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paradiso
Amsterdam
11:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
14:30
Grenswerk
Venlo
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
15:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Theater de Spiegel
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
De Lege Ruimte
Rotterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
dB's
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Sound Dog
Breda
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Rotown
Rotterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 04 juni 2016
20:30
Harry Glotzbach / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hannah Aldridge
Dorpshuis de Furs, Lage Vuursche
20:00
Ground Control
Fluor, Amersfoort
23:00
Green Vibrations Afterparty
Atak, Enschede
21:00
Flip en de Noormannen
V11, Rotterdam
20:00
Finale Kleine Prijs Van Fryslân 2016
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Evil Superstars / Meteor Musik / Onmens
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:00
EO-Jongerendag
Gelredome, Arnhem
18:00
Emergenza Final
Melkweg, Amsterdam
El Pino & The Volunteers
Artis, Amsterdam
Doe Maar
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
De Dijk
A9 studios, Uitgeest
20:15
Daniel Romano
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniel Lohues
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Clouseau
Ethias Arena, Hasselt
19:00
Clash of the Coverbands - regiofinale Oost
Metropool, Hengelo
21:00
Casa de la Muerte
Taverne, Bergen
Broederliefde
Lucky, Rijssen
Broederliefde
Beachclub Vroeger, Bloemendaal
21:00
Bottles of Love
Winston, Amsterdam
20:15
Bewilder
De Helling, Utrecht
Barracuda
The Jack, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:00
Arthur Beatrice
Paradiso, Amsterdam
22:00
Amken / Procreation
The Bull's Eye, Assen
19:30
Alkmaar Dance Congres
Victorie, Alkmaar
20:30
Album Release Francesca Pichel
Cinetol, Amsterdam
20:00
Admiral Freebee
Grenswerk, Venlo
21:00
Adje / Cho
Bitterzoet, Amsterdam
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
4Eigner / Another Journey
De Bosuil, Weert
20:30
40UP
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
2MF
De Peppel, Zeist
21:00
15 Jaar Coverage
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
11Eleven
Little Devil, Tilburg
zondag 05 juni 2016
16:00
Vera Zané
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Trijntje Oosterhuis
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Trevor Noah
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
The Toy Dolls
De Pul, Uden
17:00
The Royal Engineers
Taverne, Bergen
15:00
The Friel Sisters
De Kleine Waarheid, Zaandam
20:00
Suck City Rock 'n Roll Bash: Tio Gringo + Big Bat (Batmobile & Bosco)
Mezz, Breda
16:00
Sean Webster & The Dead Lines
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
SBMG
Beachclub Vroeger, Bloemendaal
19:30
Raveyards
Club Solo, Breda
Pierce Brothers
Nieuwe Nor, Heerlen
18:00
Pica Pica Parade: Wouter Mol + Oliver Pesch (Hostel Ani & Haakien)
Hostel Ani & Haakien, Rotterdam
12:00
Open Huis/ Culturele Zondag
Atak, Enschede
14:00
Ocean Alley / The Burning Hell / Wolves Dressed in Sheep
Sonsbeekpark, Arnhem
14:00
Met Trio Castradivi terug naar de tijd van de castraten
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
Marissa Nadler
Paradiso, Amsterdam
Majid Jordan
Tolhuistuin, Amsterdam
Little Big
Melkweg, Amsterdam
15:00
Lemon
Blijburg, Amsterdam
Kenny B, Gerson Main en Luna May
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Her Majesty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Gingerpig
Boerderij, Zoetermeer
18:00
Gigstarter Jazz Talent Night
Winston, Amsterdam
20:00
Floris Mijnder & het Kaim Trio
Splendor, Amsterdam
Doe Maar
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Daniel Romano
Paradiso, Amsterdam
11:00
Cultuur & Cappuccino
De Weijer, Boxmeer
20:00
Candi Staton
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
15:30
Bertus en Ruud Borgers, Jan Pieter Kuijten
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
14:30
Anton Goudsmit / Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo
21:00
An Evening With: Shalamar feat. Howard Hewett, Jeffrey Daniel & Caroly
North Sea Jazz Club, Amsterdam
15:00
Amken / Art of Pain / Ceremony / Disquiet / Nervosa / Procreation
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
maandag 06 juni 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
The Melvins
Paradiso, Amsterdam
20:00
The laundry bigband met Reinier Baas
Vorstin, Hilversum
20:30
Stijn Charpentier
De Lege Ruimte, Rotterdam
19:30
Soep van de Dag
Paradiso, Amsterdam
Rival Sons
Melkweg, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Karsu Dönmez
Meervaart, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
Gratkowski - Landfermann - Zoubek - Mahnig
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Footprints in the Void
dB's, Utrecht
Daniel Romano
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Bonnie Raitt
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Bertus Borgers / Björn van der Doelen / Iris Penning / Thijs Schrijnem
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Berri Txarrak
Sound Dog, Breda
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
dinsdag 07 juni 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
Southbound + Ravvel
Rotown, Rotterdam
20:30
Santiago Cimadevilla
Splendor, Amsterdam
21:00
Ondergronds pres: Wake Island
Neushoorn, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Harts
Melkweg, Amsterdam
20:30
Disturbed
Rockhal, Esch zur Alzette
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Building Bridges - Dave Smalley
Dynamo, Eindhoven
20:00
Autolux
Paradiso, Amsterdam
woensdag 08 juni 2016
22:00
White Hills
Vera, Groningen
21:00
Warped Dreamer
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Tol Tunes #8 Sterre Weldring / Linde Baaijens
Cinetol, Amsterdam
20:30
The Undertones
Paradiso, Amsterdam