Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Muzykkafee DeVille
Hieslum
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Azotod
De Meern
21:00
Splendor
Amsterdam
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
Q-Factory
Amsterdam
21:30
Victorie
Alkmaar
22:00
Artishock
Soest
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
013
Tilburg
23:00
Atak
Enschede
13:00
Zeeheldentheater
Den Haag
14:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
14:00
Splendor
Amsterdam
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Iduna
Drachten
15:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
16:00
Tante Nel
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:30
Mezz
Breda
17:00
Taverne
Bergen
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Iduna
Drachten
19:30
Melkweg
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Club Mystique
Amsterdam
21:30
De Vijfpoort
West-Terschelling
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
013
Tilburg
Dynamo
Eindhoven
Annabel
Rotterdam
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Sportpaleis
Antwerpen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Café Trianon
Nijmegen
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Victorie
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
21:00
Paradiso
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
OT301
Amsterdam
20:15
Boerderij
Zoetermeer
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
OCCII
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
21:00
Cul de Sac
Tilburg
22:00
Vera
Groningen
Bitterzoet
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
30CC/Schouwburg
Leuven
19:00
EKKO
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
19:45
Hedon
Zwolle
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
zaterdag 18 juni 2016
20:00
Dr. Justice & The Smooth Operators
Paard, Den Haag
20:00
THE BACKALLEYS (live & electric)
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Salute
Metropool, Hengelo
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Tribute to Golden Earring
De Weijer, Boxmeer
20:30
3J'S
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Dan Wilson / Einfach Kurt
Roepaen, Ottersum
20:30
Throes + the Shine
Simplon, Groningen
20:30
Dire Straits Tribute
Vorstin, Hilversum
20:30
Adam Fields / Vincent Geers
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen & The LSB Experience / Martijn Kardol
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Jeremih
Paradiso, Amsterdam
Harlequin Hovers
Muzykkafee DeVille, Hieslum
21:00
Expire
Bibelot, Dordrecht
21:00
Steady State - 30th anniversary
De Bosuil, Weert
21:00
Salsation White
Vorstin, Hilversum
21:00
Corné Klijn
Azotod, De Meern
21:00
Nina's Songs for the Brokenhearted
Splendor, Amsterdam
21:00
Dukdalf presents: SKA met Andere Koek! || Leoparte || Starfish
Dukdalf, Wieringerwerf
Lloyd Coxsone
Q-Factory, Amsterdam
21:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Victorie, Alkmaar
22:00
Bruut!
Artishock, Soest
22:00
Great Gatsby Club
Paradiso, Amsterdam
23:00
Acid Junkies
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Aus Berlin Konzert
013, Tilburg
23:00
Kortsluiting #5
Atak, Enschede
zondag 19 juni 2016
13:00
Kizzy
Zeeheldentheater, Den Haag
14:00
Het Nederlandse Symfonieorkest
Paradiso, Amsterdam
14:00
Amariszi / Sensi Simon and his Brother / Terra Volta
Sonsbeekpark, Arnhem
14:00
Simon van Holen & Members of the RCO
Splendor, Amsterdam
14:15
Trio Trianka
D' Engelenburgh, Fijnaart
15:00
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Matt Schofield
Iduna, Drachten
15:00
Trijntje Oosterhuis
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
15:00
The Cool Quest / Europe by People on Stage
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Big Band Leeuwarden
Neushoorn, Leeuwarden
16:00
Pica Pica Parade: Steven Rietveld (Tante Nel, Rue de Crêpes)
Tante Nel, Rotterdam
16:00
Dee's Honeytones
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:30
Morrissey & Marshall
Mezz, Breda
17:00
Holographic Human Element
Taverne, Bergen
19:15
MainStreet
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
The Goddamn Gallows
Iduna, Drachten
19:30
James
Melkweg, Amsterdam
Monuments
Patronaat, Haarlem
Dropkick Murphys
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Willy Tea Taylor
Simplon, Groningen
20:00
Youp van 't Hek
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
The Jig
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Forrolanda
Grounds, Rotterdam
20:00
Zosja live Around the Sun
Club Mystique, Amsterdam
21:30
Donnerwetter
De Vijfpoort, West-Terschelling
maandag 20 juni 2016
Celine Dion
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Lucinda Williams
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Matt Schofield
Luxor Live, Arnhem
Spend the evening with: Alice Cooper
013, Tilburg
dinsdag 21 juni 2016
Anti-Flag + Support
Dynamo, Eindhoven
De La Soul
Annabel, Rotterdam
19:30
CKB Popschool LIVE
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Celine Dion
Sportpaleis, Antwerpen
Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Cypress Hill
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Slayer
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Lynne Hanson
Café Trianon, Nijmegen
Alice Cooper
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Julian Primeaux
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Alborosie
Paard, Den Haag
Lianne La Havas
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Matt Schofield
Victorie, Alkmaar
Wild Nothing
Paradiso, Amsterdam
Lucinda Williams
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Whitney + Aldous RH
Vera, Groningen
21:00
The Bonnevilles
Paradiso, Amsterdam
woensdag 22 juni 2016
Daniel Lohues
Theater De Kolk, Assen
Anti-Flag
Melkweg, Amsterdam
19:30
Monsieur Periné
Sugar Factory, Amsterdam
Cypress Hill
TivoliVredenburg, Utrecht
Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Slayer
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Don Henley
Heineken Music Hall, Amsterdam
Whitney
OT301, Amsterdam
20:15
Matt Schofield
Boerderij, Zoetermeer
Joe Satriani
Paradiso, Amsterdam
Damien Jurado
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Cassus / Lentic Waters / Old Soul
OCCII, Amsterdam
20:30
Mike Boddé / Mike Del Ferro
Splendor, Amsterdam
20:30
Zu
dB's, Utrecht
21:00
Live: Klaas² + Puk van Hout
Cul de Sac, Tilburg
22:00
The Bonnevilles
Vera, Groningen
Cypress Hill
Bitterzoet, Amsterdam
donderdag 23 juni 2016
GABBERS met Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué
Ziggo Dome, Amsterdam
Daniel Lohues
Theater De Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Licht
30CC/Schouwburg, Leuven
19:00
The Royal Engineers (benefiet)
EKKO, Utrecht
Jah Bouks
Melkweg, Amsterdam
19:45
De Dijk
Hedon, Zwolle
Coldplay
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
Breaking Levees
Pacific Parc, Amsterdam
20:00
Luke Winslow-King (USA)
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Craig Gallagher
Paradiso, Amsterdam
20:00
OKA
Q-Factory, Amsterdam