Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Hofman
Utrecht
Gelredome
Arnhem
De Pit Buggenhout
Buggenhout
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
Volta
Amsterdam
20:00
Victorie
Alkmaar
21:30
Vera
Groningen
12:00
Universiteit Eindhoven
Eindhoven
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater Dina
Dedemsvaart
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
RASA
Utrecht
Philips Stadion
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:00
Merleyn
Nijmegen
EKKO
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
19:30
Bibelot
Dordrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
Artis
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
23:30
Vera
Groningen
21:00
Vera
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
23:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
TAC
Eindhoven
19:45
Strand Scheveningen
Scheveningen
21:45
Simplon
Groningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
RASA
Utrecht
20:30
Poppodium Volt
Sittard
Philips Stadion
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
O.J.C. Walhalla
Sevenum
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
19:30
Mezz
Breda
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Gigant
Apeldoorn
21:00
EKKO
Utrecht
17:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
Duycker
Hoofddorp
De Warande
Turnhout
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
23:00
Atak
Enschede
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
23:00
Vorstin
Hilversum
21:30
Vorstin
Hilversum
18:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Omval
Diemen
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
woensdag 08 juni 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Dave Smalley
Patronaat, Haarlem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Parktheater, Eindhoven
22:00
Dinosaur Pile-up
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Undertones
Paradiso, Amsterdam
20:00
Palehound
Paradiso, Amsterdam
19:30
Peter, Bjorn and John / Spain
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lera Lynn
Melkweg, Amsterdam
20:00
Farflung
Little Devil, Tilburg
21:00
Warped Dreamer
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Chris van der Ende
Hofman, Utrecht
Iron Maiden
Gelredome, Arnhem
Alex Agnew - Unfinished Business
De Pit Buggenhout, Buggenhout
20:00
Jucifer
dB's, Utrecht
20:30
Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Tol Tunes #8 Sterre Weldring / Linde Baaijens
Cinetol, Amsterdam
Daniel Lohues
Chassé Theater, Breda
donderdag 09 juni 2016
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:00
Open Podium
Victorie, Alkmaar
21:30
Spain
Vera, Groningen
12:00
Lunch Time Session met Janco Verduin
Universiteit Eindhoven, Eindhoven
Shellac
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Albert Niland
Theater Dina, Dedemsvaart
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
The Analogues
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Katerina Tsiridouw & Kompania (RASA 45 jaar)
RASA, Utrecht
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Parktheater, Eindhoven
20:30
Moon Moon Moon
Paard, Den Haag
20:00
Backfire
P60, Amstelveen
Daniel Lohues
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Yentl & de Boer
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:00
Harts
Merleyn, Nijmegen
The Sore Losers + Paceshifters
EKKO, Utrecht
20:00
BEAUX / Helm Op / Mademoiselle
De Helling, Utrecht
21:00
The Stangs
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Max van den Burg / Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
22:00
DMC SAMPLES DAFT PUNK
BIRD, Rotterdam
19:30
De Dijk
Bibelot, Dordrecht
19:00
Degial
Baroeg, Rotterdam
Town of Saints
Artis, Amsterdam
vrijdag 10 juni 2016
21:00
Tour de Moos / Karel J. Schepers
Winston, Amsterdam
23:30
DJ Afval / DJ Ray Koocks
Vera, Groningen
21:00
Royal Headache + Sauna Youth
Vera, Groningen
19:30
Spain
Trix, Antwerpen
23:00
Venetian Snares
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Bent van Looy
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniel Lohues
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Lunatic Toys
TAC, Eindhoven
19:45
Festival Classique
Strand Scheveningen, Scheveningen
21:45
Rude Rich and the High Notes
Simplon, Groningen
20:15
Ronald Goedemondt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Prince tribute show
Roepaen, Ottersum
21:00
African Salsa Orchestra (RASA 45 jaar)
RASA, Utrecht
20:30
Spinifex
Poppodium Volt, Sittard
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
22:00
D.D Dumbo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Laura Stevenson
Paradiso, Amsterdam
20:30
Laura Palmer
Paard, Den Haag
20:00
The Freelance Band
Paard, Den Haag
21:00
Infloyd
P60, Amstelveen
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Magnetic Spacemen
O.J.C. Walhalla, Sevenum
22:00
Vibe
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Yentl & de Boer
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
19:30
Mezz Barst
Mezz, Breda
21:00
Lorrèn
Luxor Live, Arnhem
Miles Davis Celebration Tour
Luxor Live, Arnhem
20:00
Doe Maar
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
FLY: Mark Turner, Larry Grenadier, Jeff Ballard
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Michael Patrick Kelly
Hedon, Zwolle
De Dijk
Gigant, Apeldoorn
21:00
Pitto
EKKO, Utrecht
17:00
Eindhoven Psych Lab
Effenaar, Eindhoven
23:00
Nexo Shape
Duycker, Hoofddorp
Alex Agnew - Unfinished Business
De Warande, Turnhout
20:30
Fuad Hassen / Harry Glotzbach
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Vuigtuig & Uncle Vernon
Boerderij, Zoetermeer
23:00
Mehrfaut"s Mini Comeback Show
Atak, Enschede
zaterdag 11 juni 2016
Chris Brown
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
The Burners / Mad Stream
Winston, Amsterdam
23:00
Future Kingz
Vorstin, Hilversum
21:30
Semtex
Vorstin, Hilversum
18:00
The sound from the underground
Vorstin, Hilversum
20:30
Palmen&Reijmerink / Ronald Snijders
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Celine Cairo / Rita Zipora
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
22:00
Laura Stevenson
Vera, Groningen
Kraak & Smaak
Tolhuistuin, Amsterdam
De Dijk
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniel Lohues
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Brandon Delagraentiss / Dwight Dissels / Gilbert Thera / Shelton Teles
Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Stillmode
Taverne, Bergen