Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Merleyn
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Supperclub
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stathe
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
OT301
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:45
Doornroosje
Nijmegen
DeLaMar
Amsterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
maandag 15 mei 2017
20:00
The Kooks
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Theo Maassen
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 16 mei 2017
Ariana Grande - Dangerous Woman Tour
Ziggo Dome, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
19:00
Bella Union Anniversary Show: Mammút / Pavo Pavo
Tolhuistuin, Amsterdam
Spinvis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yamato
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Bas Phaff / Wouter Bossen
Patronaat, Haarlem
22:00
Clean Cut Kid
Paradiso, Amsterdam
20:00
John Moreland / Noah Gundersen
Paradiso, Amsterdam
19:45
Final Boss- Afstudeershow
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Mick Flannery
Merleyn, Nijmegen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Gang Of Youths
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Tamino
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Sigma
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Mathilde Santing - songs van Joni Mitchell
Agnietenhof, Tiel
woensdag 17 mei 2017
3JS - U2, The Joshua Tree
Zaantheater, Zaandam
Daniel Lohues - Moi
Wilminktheater, Enschede
20:00
Mooie Noten 2017 halve finale
Vondelkerk, Amsterdam
21:00
Paul Collins
V11, Rotterdam
19:45
Howe Gelb
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Lievekamp, Oss
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Kraut / Rabblerouse
Supperclub, Amsterdam
20:00
Ed Prosek
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Midas
Stathe, Utrecht
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Yamato
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Johan Keeman
Patronaat, Haarlem
Micha Wertheim - Iemand Anders
Parktheater, Eindhoven
20:00
Mew
Paradiso, Amsterdam
Yung
OT301, Amsterdam
19:30
THEY.
Melkweg, Amsterdam
19:00
Sigma
Melkweg, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Spot
Goudse Schouwburg, Gouda
20:45
Kaleidobolt / Samsara Blues Experiment
Doornroosje, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
21:00
Daan (b)
De Zwerver, Oostende
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Javier Guzman - G-BIE-JER
De Nieuwe Kolk, Assen
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hayseed Dixie
De Helling, Utrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Avalanche Party + Abdomen
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
The New Pornographers
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
TaxiWars
Cacaofabriek, Helmond
Spinvis
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Hiromi Duet Featuring Edmar Castañeda
Boerderij, Zoetermeer
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Shannon Wright
Bitterzoet, Amsterdam
De Likt / Little Big
013, Tilburg
donderdag 18 mei 2017
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Zaantheater, Zaandam
20:00
The Cavern / Mantra Maze / Mademoiselle
Winston, Amsterdam
20:30
Doyle Bramhall II
Vorstin, Hilversum
21:00
Orange Skyline
Vera, Groningen
21:00
Bounty Island / Mountain States
V11, Rotterdam
Marianas Trench
Tolhuistuin, Amsterdam
19:45
Gregory Page
TivoliVredenburg, Utrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Sneek, Sneek
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
The Doors in Concert
Theater De Storm, Winterswijk
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Speeldoos, Baarn
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Schalm, Veldhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniel Lohues - Moi
Theater De Kolk, Assen
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Radio Mortale
Sugar Factory, Amsterdam
De Dijk
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
André Manuel - De Onzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Cuijk, Cuijk