Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Volta
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Martiniplaza
Groningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Atak
Enschede
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Vera
Groningen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Vera
Groningen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Luxor Live
Arnhem
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
22:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
23:00
EKKO
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
15:15
Amstelkerk
Amsterdam
16:00
Baroeg
Rotterdam
17:30
The Curve
Echt
18:30
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:15
Effenaar
Eindhoven
19:30
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Pul
Uden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
Openluchttheater Lochem
Lochem
20:00
Dynamo
Eindhoven
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Jonosh
Asten
20:00
Gelredome
Arnhem
Stadion de Vliert
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Altstadt
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
013
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:15
Vorstin
Hilversum
Rotown
Rotterdam
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:30
Volta
Amsterdam
21:45
Manifesto
Hoorn
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Atak
Enschede
22:00
dB's
Utrecht
23:30
Duycker
Hoofddorp
23:30
Duycker
Hoofddorp
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
vrijdag 09 juni 2017
20:00
Perfume Genius
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
All We Are
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
De Kift
dB's, Utrecht
20:00
Lucy Woodward
Paard, Den Haag
20:00
Yamato
De Meenthe, Steenwijk
20:00
I Am Morbid / Necrophagia
Paard, Den Haag
20:00
I Against I / Steele Justice / March
Mezz, Breda
20:00
Boom like that!
Bibelot, Dordrecht
20:00
Volta Metal Night VI
Volta, Amsterdam
Gabriel Rios / Jeangu Macrooy / William McCarthy
DeLaMar, Amsterdam
20:00
JAZZ AT WILLEMEEN PRESENTS HET JETSE DE JONG KWARTET
Willemeen, Arnhem
20:00
Twan van gerven
Duycker, Hoofddorp
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Martiniplaza, Groningen
20:15
De Dijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stef Bos
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Theo Mackaay
De Kargadoor, Utrecht
20:30
3J'S
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Parktheater, Eindhoven
20:30
Etta James Experience
Luxor Live, Arnhem
20:30
Matarr: release EP ‘777’
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Writist
Atak, Enschede
20:30
Exist Immortal / Extremities / Textures
De Spot, Middelburg
20:30
The Eskies
Vorstin, Hilversum
21:00
EIVØR
Rotown, Rotterdam
21:00
DeWolff
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Marta Ren & the Groovelvets
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Bang Bang Bazooka
Altstadt, Eindhoven
21:00
Thin Lizzy Tribute
Little Devil, Tilburg
21:00
Death Valley Girls
Vera, Groningen
21:00
Wintersleep
Hedon, Zwolle
21:00
James Intveld
De Bosuil, Weert
21:00
Velvet Underground Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
DJ Orlando
P60, Amstelveen
21:00
Wode
Vera, Groningen
Guitar Shorty & Morblus
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
David Douglas
Luxor Live, Arnhem
21:30
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:30
Mathilde Santing - songs van Joni Mitchell
Cpunt Theater, Hoofddorp
22:00
Gruppo Di Pawlowski
Merleyn, Nijmegen
22:00
De Platenparade
't Rozenknopje, Eindhoven
Nite Jewel
Paradiso, Amsterdam
22:30
Rabo Jazzboz
Gebouw-T, Bergen op Zoom
23:00
Palmbomen II (DJ-set) / Reza Athar
EKKO, Utrecht
zaterdag 10 juni 2017
Pieter Derks - Spot
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater De Veste, Delft
15:15
Balkenkoor Slavuj
Amstelkerk, Amsterdam
16:00
Blokhut Live: Hirax / Kill Ritual / Parris / Raven
Baroeg, Rotterdam
17:30
Black Label / Collision / Deadalus / Defeated Decade / Endeavour
The Curve, Echt
18:30
Nikki Lane / Julien Baker / Rivers / Robert Ellis
Paradiso, Amsterdam
Good Charlotte
TivoliVredenburg, Utrecht
19:15
The 101's (album release show)
Effenaar, Eindhoven
19:30
Causes
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
19:30
ICE: Björk and Icelandic Folk Music
Neushoorn, Leeuwarden
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
De Dijk
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Martiniplaza, Groningen
20:00
MAMA - The Genesis Tribute
De Pul, Uden
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tino Martin - Het concert van mijn dromen XL
Ziggo Dome, Amsterdam
Bløf
Openluchttheater Lochem, Lochem
20:00
Excrementory Grindfuckers + Bluewaffle Sauerkraut
Dynamo, Eindhoven
Miscellaneous
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
Amanda Palmer
Melkweg, Amsterdam
20:00
Fleddy Melculy
De Meester, Almere
20:00
Pure Pleasure
Metropool, Hengelo
20:00
Yamato
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nightqueen
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Bon Scotch
Jonosh, Asten
20:00
EO-Jongerendag
Gelredome, Arnhem
100% NL Speelt Live
Stadion de Vliert, 's-Hertogenbosch
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tigre Blanco
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
3J'S
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Mulligan-Baker Project
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Jonna Fraser
Grenswerk, Venlo
20:30
Kasper van der Laan - Metamorfosa
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Nots
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
The Eskies in MEZZ
Mezz, Breda
21:00
The Perfect Tool
Het Bolwerk, Sneek
Zimmerman
Altstadt, Eindhoven
21:00
Robin Borneman + Ian Fisher
Luxor Live, Arnhem
21:00
Xander & The Peace Pirates
De Bosuil, Weert
21:00
I Am Morbid
013, Tilburg
21:00
Doodskop
Little Devil, Tilburg
21:00
Freek de Jonge
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:15
De SplitsPolitie
Vorstin, Hilversum
Will And The People
Rotown, Rotterdam
21:30
RABO JazzBoZ: Boggamasta(Flat Earth Society + Davide Bovee)
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:30
Punto Cubano
Volta, Amsterdam
21:45
King of the World
Manifesto, Hoorn
22:00
LIVE: AC/DC Night Out!
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
You Should Get To Know Us + Sewage farm
Merleyn, Nijmegen
22:00
Neophyte / Outsiders / The Darkraver
Atak, Enschede
22:00
DUB A WARE invites Masego Soundsystem
dB's, Utrecht
23:30
Kraak & Smaak
Duycker, Hoofddorp
23:30
Brooklyn Funk Essentials
Duycker, Hoofddorp
zondag 11 juni 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg