Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Tolhuistuin
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater de Beun
Heiloo
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
22:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater de Mythe
Goes
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Grenswerk
Venlo
De Casino
Sint-Niklaas
20:15
Theater De Omval
Diemen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
De Velinx
Tongeren
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Rotown
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Capitole
Gent
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Duycker
Hoofddorp
Schouwburg Almere
Almere
Werftheater
Utrecht
Mezz
Breda
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater Concordia
Enschede
17:30
Molen De Ster
Utrecht
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
BIRD
Rotterdam
Vorstin
Hilversum
20:30
Den heuvel
Alphen
G.C. De Wildeman
Herent
20:15
De Helling
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Theater De Kolk
Assen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
19:30
De Bosuil
Weert
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Duycker
Hoofddorp
De Meenthe
Steenwijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Munttheater
Weert
20:00
V11
Rotterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
C.C. De Steiger
Menen
Theater Sneek
Sneek
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Theater het Hof
Arnhem
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Hof 88
Almelo
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Vera
Groningen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Melkweg
Amsterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
Parktheater
Eindhoven
17:00
Concerto
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Hofman
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Joriskerk
Venlo
woensdag 12 oktober 2016
Klangstof
Tolhuistuin, Amsterdam
Krankland
Burgerweeshuis, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Harmonie, Leeuwarden
Minou Bosua - Minoux
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Modern Day Babylon / Skyharbor
Patronaat, Haarlem
19:30
Mykki Blanco
Melkweg, Amsterdam
20:00
NUHR
Meervaart, Amsterdam
Of Mice & Men
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Patrick Lauwerends
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Paul de Munnik
Theater de Beun, Heiloo
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
22:00
Quantum Trio
BIRD, Rotterdam
21:00
Ray Bonneville
Luxor Live, Arnhem
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:45
Sam Outlaw
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Mythe, Goes
Seasick Steve
Paradiso, Amsterdam
20:00
Steel Panther
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Steve Forbert
Grenswerk, Venlo
The Robert Cray Band
De Casino, Sint-Niklaas
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Omval, Diemen
Ton Kas - JABROER
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Fulcotheater, IJsselstein
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 13 oktober 2016
67
Melkweg, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
23:00
Anil Aras / Buurman & Buurman / Fowlk / Sidney Charles / Wouter S
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Annabel / DJ Joenis / Lucash / Opivm / Sadclaw
Merleyn, Nijmegen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Augustines
Rotown, Rotterdam
20:00
Bauer (NL)
Tolhuistuin, Amsterdam
Bökkers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Brand / Room for Elephants / The Wildcats
P60, Amstelveen
Bryan Ferry
Capitole, Gent
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Clever Sessions
Duycker, Hoofddorp
Clifton Braam - De Eerste Keer
Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
Danny Vera
Mezz, Breda
Dark Funeral
Doornroosje, Nijmegen
20:00
De Kift / Rats on Rafts
Patronaat, Haarlem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Concordia, Enschede
17:30
De Popronde met Hans Hannemann en Jasper Schalks
Molen De Ster, Utrecht
21:00
Death Alley
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Diggy Dex
Hedon, Zwolle
20:30
DMC
BIRD, Rotterdam
Earth, Wind & Fire ft Al Mckay
Vorstin, Hilversum
20:30
Enge Buren - Ruk!
Den heuvel, Alphen
Fairport Convention
G.C. De Wildeman, Herent
20:15
Fiction Plane
De Helling, Utrecht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Ian Siegal - The Twentyfive Tour
Bibelot, Dordrecht
Izaline Calister - Latin Diva
Theater De Kolk, Assen
20:30
Izaline Calister - Latin Diva
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Schalm, Veldhoven
19:30
Janis Joplin's Big Brother & The Holding Company
De Bosuil, Weert
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Jazzpodium Waterweg Presents: Chris Jagger
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
JOANovARC (UK) Take Off Session
Duycker, Hoofddorp
Joep Onderdelinden - Taart!
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Munttheater, Weert
20:00
Kid Harlequin
V11, Rotterdam
20:00
Kim Wilde
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
LaVendore Rogue
C.C. De Steiger, Menen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Sneek, Sneek
21:00
Live: Suns of Thyme
Cul de Sac, Tilburg
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Margriet Sjoerdsma
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Walhalla, Rotterdam
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
Minou Bosua - Minoux
Theater Hof 88, Almelo
19:30
Monomyth
Gebr. De Nobel, Leiden
Mozes and the Firstborn + Robbing Millions
Vera, Groningen
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Metropool, Hengelo
20:00
NUHR
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Obie Trice
Melkweg, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Paul de Munnik
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Pete Lincoln
Huistheater De Steenakker, Haps
20:00
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
17:00
Pitou
Concerto, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Popronde Utrecht
Hofman, Utrecht
20:00
Popronde Utrecht
EKKO, Utrecht
20:00
Protection Patrol Pinkerton
Paradiso, Amsterdam
20:30
Reggae Sundance presents: Eek-A-Mouse
Effenaar, Eindhoven
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sabrina Starke
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Sam Outlaw
Joriskerk, Venlo