Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Idea
Soest
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Pitboel Theater
Sittard
21:00
Rotown
Rotterdam
V11
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
Bar
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Palethe
Overpelt
The Shack
Oude Meer
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Groene Engel
Oss
20:15
De Muze
Noordwijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Koningshof
Maassluis
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Grenslandhallen
Hasselt
Catharinakapel
Harderwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:30
De Bovenkamer van Groningen
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
Handelsbeurs
Gent
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
Wilminktheater
Enschede
Atak
Enschede
20:30
PopEi
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
21:00
De Bakkerij
Castricum
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Café De Speeltuin
Breda
21:30
Electron
Breda
21:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
De Weijer
Boxmeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater het Hof
Arnhem
Posttheater
Arnhem
De Kroeg
Arnhem
22:00
Volta
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
vrijdag 07 oktober 2016
20:00
Arno
013, Tilburg
20:00
Matt Simons
013, Tilburg
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Idea, Soest
TenTemPiés
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Sneek, Sneek
20:00
An evening with... singer-songwriter avond
Pitboel Theater, Sittard
21:00
The Sweet Release of Death/The Lumes /
Rotown, Rotterdam
Desert Mountain Tribe
V11, Rotterdam
Blaudzun
Annabel, Rotterdam
Acid Arab
Bar, Rotterdam
20:00
Soweto Soul!
Grounds, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Band of Friends
C.C. Palethe, Overpelt
Stackhouse
The Shack, Oude Meer
20:30
Gemma Ray / Nomadic Drive
Roepaen, Ottersum
20:30
Hypno5e + Pelgrim + No Loose Ends
Groene Engel, Oss
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Muze, Noordwijk
23:00
DJ Rush
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Taxidermist
Merleyn, Nijmegen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Lindenberg Theater, Nijmegen
Brace
Theater de Kom, Nieuwegein
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Koningshof, Maassluis
Clifton Braam - De Eerste Keer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Port Of Call
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ggu:ll
Gebr. De Nobel, Leiden
23:30
Balkanbeats
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Dope D.O.D.
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Landgraaf, Landgraaf
Maaike Ouboter
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater Aan de Slinger, Houten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
De Dijk
Duycker, Hoofddorp
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kulturhus Holten, Holten
20:00
3J'S
Vorstin, Hilversum
20:00
St. Tropez
Metropool, Hengelo
Broederliefde
Metropool, Hengelo
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Lene Lovich Band
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater De Cirkel, Heemskerk
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
Black Oak
Catharinakapel, Harderwijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Electric Citizen
Patronaat, Haarlem
20:00
Diggy Dex
Patronaat, Haarlem
21:00
View for a Day + support
Vera, Groningen
20:30
Sunday Sun - Live out loud!
De Bovenkamer van Groningen, Groningen
20:00
257ers
Simplon, Groningen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Goudse Schouwburg, Gouda
Wovenhand
Handelsbeurs, Gent
20:15
Welkom bij de Fresku show
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
The Australian Pink Floyd Show
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
Shawn James & The Shapeshifters
Atak, Enschede
20:30
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
Swans
Effenaar, Eindhoven
20:15
Bertus Borgers & The Young Retro's (Album Release Show)
Effenaar, Eindhoven
20:00
ZODIAC
Altstadt, Eindhoven
19:30
Sights & Sounds + Trade Wind + Acres
Dynamo, Eindhoven
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Schouwburg de Lawei, Drachten
22:00
Living Room Heroes
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Bewilder
Bibelot, Dordrecht
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Omval, Diemen
20:30
Alcuna Wilds / The girl who cried wolf
Paard, Den Haag
The Elementary Penguins
Paard, Den Haag
20:15
Her Majesty
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
King of the World
Theater Hofpoort, Coevorden
21:00
DunkelNacht / Throne Of Time
De Bakkerij, Castricum
De Staat
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
Archont / Mikeylow
Café De Speeltuin, Breda
21:30
Future Old People Are Wizards
Electron, Breda
21:00
The Beards
Mezz, Breda
20:00
Club 3voor12/Breda: Rank & File + Passing Goat + AbSoulut
Mezz, Breda
Joep Onderdelinden - Taart!
De Weijer, Boxmeer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Sabrina Starke
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Staatsopera van Tatarstan - Nabucco
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
Minou Bosua - Minoux
Posttheater, Arnhem
Martha Jane & The Talisman
De Kroeg, Arnhem
22:00
TRDGR8 presents: A’dam Underdogs Vol. I: IKS & Semey Group
Volta, Amsterdam
22:00
Kelvin Jones
Paradiso, Amsterdam
20:30
BJ The Chicago Kid
Paradiso, Amsterdam
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Benjamin Herman e.a.
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ben Watt Duo
Bitterzoet, Amsterdam
Alice On The Roof
Paradiso, Amsterdam
JJ Grey & Mofro
Melkweg, Amsterdam
Frank Carter & The Rattlesnakes
Melkweg, Amsterdam
00:00
Zwarte Koffie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rumberos a monton
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Wim Daniëls - Associëren
Flint, Amersfoort
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn