Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
EKKO
Utrecht
G.C. De Wildeman
Herent
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Het Klooster
Woerden
21:00
Hofman
Utrecht
20:15
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
Joriskerk
Venlo
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
17:30
Molen De Ster
Utrecht
20:15
Munttheater
Weert
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Rotown
Rotterdam
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Concordia
Enschede
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater het Hof
Arnhem
Theater Hof 88
Almelo
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
V11
Rotterdam
Vera
Groningen
20:30
Volta
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
Werftheater
Utrecht
Zuiderstrandtheater
Den Haag
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Amstelkerk
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Boom Chicago
Amsterdam
Botanique
Brussel
20:30
BREStheater
Brielle
Burgerweeshuis
Deventer
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
Cafe Stiels
Haarlem
20:00
Cinetol
Amsterdam
Comedy Huis
Utrecht
Concerto
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cul de Sac
Tilburg
donderdag 13 oktober 2016
Theo Maassen
Diligentia, Den Haag
23:00
Anil Aras / Buurman & Buurman / Fowlk / Sidney Charles / Wouter S
Doornroosje, Nijmegen
Dark Funeral
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Clever Sessions
Duycker, Hoofddorp
20:00
JOANovARC (UK) Take Off Session
Duycker, Hoofddorp
20:30
Reggae Sundance presents: Eek-A-Mouse
Effenaar, Eindhoven
20:00
Popronde Utrecht
EKKO, Utrecht
Fairport Convention
G.C. De Wildeman, Herent
19:30
Monomyth
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Diggy Dex
Hedon, Zwolle
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Het Klooster, Woerden
21:00
Popronde Utrecht
Hofman, Utrecht
20:15
Pete Lincoln
Huistheater De Steenakker, Haps
20:00
The Sweet
Huistheater De Steenakker, Haps
20:00
Sam Outlaw
Joriskerk, Venlo
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Jazzpodium Waterweg Presents: Chris Jagger
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
St. Tropez
Luxor Live, Arnhem
67
Melkweg, Amsterdam
19:30
Obie Trice
Melkweg, Amsterdam
Sick Of It All
Melkweg, Amsterdam
23:00
Annabel / DJ Joenis / Lucash / Opivm / Sadclaw
Merleyn, Nijmegen
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Metropool, Hengelo
Danny Vera
Mezz, Breda
17:30
De Popronde met Hans Hannemann en Jasper Schalks
Molen De Ster, Utrecht
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Munttheater, Weert
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Kim Wilde
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Robert Cray Band
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Stick Men
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Brand / Room for Elephants / The Wildcats
P60, Amstelveen
The Great Communicators
Paard, Den Haag
Bökkers
Paradiso, Amsterdam
White Lies
Paradiso, Amsterdam
20:00
Protection Patrol Pinkerton
Paradiso, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
20:00
De Kift / Rats on Rafts
Patronaat, Haarlem
Sonata Arctica
Patronaat, Haarlem
21:00
Death Alley
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Augustines
Rotown, Rotterdam
Clifton Braam - De Eerste Keer
Schouwburg Almere, Almere
20:00
The Rosenberg Trio - Familia
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Paul de Munnik
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ton Kas - JABROER
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Trinity- Desert Rain theatertour
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater Aan de Slinger, Houten
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Concordia, Enschede
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Bussel, Oosterhout
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater de Griffioen, Amstelveen
Izaline Calister - Latin Diva
Theater De Kolk, Assen
20:00
The Kik
Theater De Leest, Waalwijk
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
Minou Bosua - Minoux
Theater Hof 88, Almelo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Sneek, Sneek
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Walhalla, Rotterdam
19:45
Soja
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bauer (NL)
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Kid Harlequin
V11, Rotterdam
Mozes and the Firstborn + Robbing Millions
Vera, Groningen
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
Earth, Wind & Fire ft Al Mckay
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
Zuiderstrandtheater, Den Haag
vrijdag 14 oktober 2016
Sonata Arctica
013, Tilburg
20:00
Vreemde Kostgangers
Agnietenhof, Tiel
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Agora Theater Druten, Druten
21:00
Nouveau Vélo
Altstadt, Eindhoven
21:00
Rob van Bavel / Sebastiaan van Bavel
Amstelkerk, Amsterdam
St. Tropez
Bibelot, Dordrecht
21:00
Emancipator Ensemble
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Magma
Boerderij, Zoetermeer
Pink Oculus
Boom Chicago, Amsterdam
Parquet Courts
Botanique, Brussel
20:30
Enge Buren - Ruk!
BREStheater, Brielle
Bökkers
Burgerweeshuis, Deventer
Fairport Convention
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Paul de Munnik
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Myllesweerd, Mill
Tessa Belinfante
Cafe Stiels, Haarlem
20:00
Marcellus Johnson
Cinetol, Amsterdam
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Comedy Huis, Utrecht
Crying Boys Cafe
Concerto, Amsterdam
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Backgammon / Belle of Louisville / Rilan & The Bombardiers
Cul de Sac, Tilburg