Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradox
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
00:15
Extase
Tilburg
Heyhoef-Backstage
Tilburg
De Pul
Uden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
De Flux
Zaandam
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Het Pompstation
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
17:00
Taverne
Bergen
16:00
Mezz
Breda
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
19:30
Iduna
Drachten
Iduna
Drachten
19:30
Dynamo
Eindhoven
18:00
Effenaar
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
De Comm
Groesbeek
20:30
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
15:30
Vorstin
Hilversum
Kukeleku
Horst
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Roepaen
Ottersum
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
21:00
V11
Rotterdam
Club Vie
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
16:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:30
BIRD
Rotterdam
Cretopia
Rotterdam
15:00
Podium Cafe Peter en Leni
Steendam
18:00
Little Devil
Tilburg
19:30
De Pul
Uden
ACU
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
15:00
RASA
Utrecht
16:00
De Bosuil
Weert
10:45
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
Spant!
Bussum
15:00
Theater Dakota
Den Haag
21:00
Café de Brasserie
Emmen
18:00
Decadance
Gent
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
013
Tilburg
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
zaterdag 15 oktober 2016
Teus Nobel - Social Music
Paradox, Tilburg
20:00
Castle
Little Devil, Tilburg
00:15
The Rising Sun / Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Extase, Tilburg
Dynamite Blues Band
Heyhoef-Backstage, Tilburg
Y&T
De Pul, Uden
20:00
Vipers: Queen tribute
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
20:15
Sofie Letitre
De Helling, Utrecht
20:00
The Accelerators / The Real Danger (NL)
dB's, Utrecht
19:15
Daughter
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ton Kas - JABROER
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Drive Like Maria
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
André Manuel - De Onzen
Theater Ludens, Voorburg
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Virus Syndicate + Chevalien
De Flux, Zaandam
21:00
Johnny Dowd
De Peppel, Zeist
20:30
Saybia
Boerderij, Zoetermeer
zondag 16 oktober 2016
21:00
Mozes and the Firstborn
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Ian Siegal Band - 25th Anniversary Tour
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Minou Bosua
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Felabration
Paradiso, Amsterdam
PJ Harvey
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
The Low Anthem
Tolhuistuin, Amsterdam
Sam Outlaw
Tolhuistuin, Amsterdam
Less Than Jake
Melkweg, Amsterdam
15:00
Tessa Belinfante
Concerto, Amsterdam
15:00
Clifton Braam - De Eerste Keer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
14:15
Pieter Jan Leusink
Concertgebouw, Amsterdam
14:00
Halve finales Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
13:30
Peter Beets meets Mathilde Santing - Een ode aan Sarah Vaughan
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Toomler Theater, Amsterdam
Tessa Belinfante
Het Pompstation, Amsterdam
20:00
Janis Joplin's Original Band Big Brother & The Holding Company
Luxor Live, Arnhem
17:00
Yellow Grass
Taverne, Bergen
16:00
Taxidermist
Mezz, Breda
Seasick Steve
Paard, Den Haag
Birth of Joy
Paard, Den Haag
15:00
Steely Fan
Muziekpodium DJS, Dordrecht
19:30
Monkey3
Iduna, Drachten
Fairport Convention
Iduna, Drachten
19:30
Apologies, I Have None + Blackout Problems
Dynamo, Eindhoven
18:00
Hollandse Kost Festival Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
15:00
Singer-Songwriter Max Schellekens
PopEi, Eindhoven
Life`s Electric
De Comm, Groesbeek
20:30
The Computers + The Road Home
Vera, Groningen
20:00
The Unthanks
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Cheetah Chrome & The Knobs
Patronaat, Haarlem
15:30
Blues café presents Mojo Man
Vorstin, Hilversum
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kukeleku, Horst
20:00
Skye / Ross
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Scott Matthews
Roepaen, Ottersum
16:00
Bacon Fat Louis
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
21:00
Summer Cannibals
V11, Rotterdam
Broederliefde
Club Vie, Rotterdam
20:00
Stéphanie Struijk
Theater Walhalla, Rotterdam
Hollandse Kost met o.a. Maaike Ouboter, Eefje De Visser & Lucky Fonz I
Rotown, Rotterdam
16:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:30
Ntjam Rosie
BIRD, Rotterdam
Stackhouse
Cretopia, Rotterdam
15:00
Matt Harlan / Rachel Jones
Podium Cafe Peter en Leni, Steendam
18:00
Tokyo Blade
Little Devil, Tilburg
19:30
Rigna Folk
De Pul, Uden
Yak
ACU, Utrecht
Parquet Courts
TivoliVredenburg, Utrecht
White Denim
De Helling, Utrecht
Kim Wilde
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
The Long Tall Texans
dB's, Utrecht
15:00
Trio Da Kali- Fenomenale hedendaagse griotmuziek uit Mali
RASA, Utrecht
16:00
Saybia
De Bosuil, Weert
10:45
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Y&T
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Bertolf
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
maandag 17 oktober 2016
22:00
Crocodiles
Paradiso, Amsterdam
Haley Bonar
Paradiso, Amsterdam
Dead Kennedys
Melkweg, Amsterdam
20:00
Scott Matthews
Paradiso, Amsterdam
Marco Borsato / Zucchero
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Skye / Ross
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Jacob Whitesides
Melkweg, Amsterdam
Architects
Trix, Antwerpen
20:00
Quiz'M
Mezz, Breda
20:00
Seasick Steve
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Mary J. Blige / Maxwell - The King and Queen of Hearts World Tour
Vorst Nationaal, Brussel
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Spant!, Bussum
15:00
Karsu
Theater Dakota, Den Haag
21:00
Yellow Grass
Café de Brasserie, Emmen
18:00
Negura Bunget
Decadance, Gent
20:30
Trio Da Kali
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Otis Gibbs
De Spieghel, Groningen
20:00
Smack!
Patronaat, Haarlem
65DaysofStatic
013, Tilburg
Status Quo
013, Tilburg
19:00
Ragnarok (NOR) + Cvinger (SLO) + Mecalimb (NOR)
Little Devil, Tilburg
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 18 oktober 2016
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen