Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
De Warande
Turnhout
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Posttheater
Arnhem
23:00
Mezz
Breda
Parkgebouw
Rijssen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
dB's
Utrecht
18:00
Jan Hertog
Maasmechelen
Capitole
Gent
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Hof 88
Almelo
19:00
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
15:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
16:00
Metropool
Hengelo
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
RASA
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Paard
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Diligentia
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
18:00
Melkweg
Amsterdam
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
18:00
LantarenVenster
Rotterdam
O.C. De Kleine Beer
Beernem
Annabel
Rotterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Oude School
Dordrecht
21:00
Koningshof
Maassluis
De Eendracht
Gemert
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Podium Neede
Neede
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
013
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Zeelandhallen
Goes
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Taverne
Bergen
Theater Gooiland
Hilversum
Chassé Theater
Breda
21:00
'T Uilekot
Herzele
De Weijer
Boxmeer
23:30
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:45
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Little Devil
Tilburg
18:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Altstadt
Eindhoven
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Vestzaktheater
Son
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Boerderij
Zoetermeer
18:30
Brikke Oave
Brunssum
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
vrijdag 28 oktober 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Vreemde Kostgangers
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Walt Wilkins & the Mystiqueros
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Warhaus
De Warande, Turnhout
20:00
Wilfried de Jong en Bruut!
De Oosterpoort, Groningen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posttheater, Arnhem
23:00
Woodie Smalls (BE) Aftershow Dazzled Sticks
Mezz, Breda
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Parkgebouw, Rijssen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 29 oktober 2016
2 Meter Sessies - Jan Douwe Kroeske
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
50 jaar Palingsound II
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
666 The Nightmare: Halloween - Children of the Corn
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
70's tush
Café de Gouden Leeuw, Nispen
22:00
90's Now
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Acid Mothers Temple
dB's, Utrecht
18:00
Aisles
Jan Hertog, Maasmechelen
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadshoftheater Vianen, Vianen
23:00
Alix Perez / Emperor / Ivy Lab / Levela
Doornroosje, Nijmegen
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater de Stoep, Spijkenisse
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater Hof 88, Almelo
19:00
Annette Vogel / Danielle Cornelissen / Dick Pels
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
Antimatter
Gigant, Apeldoorn
20:30
Arno
Cacaofabriek, Helmond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
20:00
Band of Skulls
Muziekgieterij, Maastricht
16:00
Beerland
Metropool, Hengelo
Benjamin Francis Leftwich
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Birth of Joy
Bibelot, Dordrecht
17:00
BluesFellas
Café de Pilaren, Alkmaar
20:45
Bokoesam
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Brand New Bags
Molen De Ster, Utrecht
20:15
Buddy Holly - Een legende herleeft
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Call It Off
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Club Bouzouki: Rebetien - Griekse blues uit de havensteden
RASA, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Daniel Norgren
Podium Asteriks, Leeuwarden
Danny Vera
Paard, Den Haag
19:30
Dazzled Sticks
Melkweg, Amsterdam
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Ludens, Voorburg
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Diggy Dex
Simplon, Groningen
Dinosaur Jr. + support
Vera, Groningen
18:00
Dolan Twins
Melkweg, Amsterdam
Douwe Bob
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Drivin' N' Cryin'
Q-Factory, Amsterdam
Drowners
Trix, Antwerpen
20:00
Emilie & Ogden
Melkweg, Amsterdam
20:30
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Meervaart, Amsterdam
18:00
Eric Vloeimans / Marzio Scholten Kwartet / Omer Avital Quintet
LantarenVenster, Rotterdam
Fairport Convention
O.C. De Kleine Beer, Beernem
FeestDJRuud
Annabel, Rotterdam
20:00
Fifth Harmony
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Flip Noorman - Make-up
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Flotz
De Meester, Almere
20:00
GroovyQ
De Oude School, Dordrecht
21:00
Hardsoul / Lady Shaynah / Mitch Crown / Renato S / Shirma Rouse / DJ G
Koningshof, Maassluis
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Eendracht, Gemert
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podium Neede, Neede
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
I Am Oak
013, Tilburg
20:00
Iris Hond / Matangi Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
Jan Smit
Zeelandhallen, Goes
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Wilminktheater, Enschede
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
Jeremy Loops
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
JOANovARC
Taverne, Bergen
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater Gooiland, Hilversum
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Chassé Theater, Breda
21:00
Karl Van Deun / Ruben Machtelinckx
'T Uilekot, Herzele
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Weijer, Boxmeer
23:30
Kiss All Monsters
Paradiso, Amsterdam
Kovacs / Metropole Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:45
Larry Gus
EKKO, Utrecht
20:30
Laura Fygi meets Trio Malando
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Little Devil Allstars
Little Devil, Tilburg
18:30
London Calling #3
Paradiso, Amsterdam
22:00
Low Society (USA)
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Lucy Dacus / Palace Winter
Altstadt, Eindhoven
20:00
Makaya McCraven / Takuya Kuroda
Doornroosje, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Vestzaktheater, Son
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
BREStheater, Brielle
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Werftheater, Utrecht
20:30
Medicine Jet / The Glücks
Paard, Den Haag
Micha Wertheim - Ergens Anders
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Mild High Club
Merleyn, Nijmegen
Mystery
Boerderij, Zoetermeer
18:30
Nielson
Brikke Oave, Brunssum
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem