Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Speeldoos
Vught
21:00
De Piek
Vlissingen
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Kytopia
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
De Kargadoor
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Maassilo
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Grounds
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
21:30
De Zwerver
Oostende
De Muze
Noordwijk
23:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Ons Tejater
Lieshout
Corneel
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
Metropool
Hengelo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Vera
Groningen
De Spieghel
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
So What!
Gouda
Vooruit
Gent
23:00
Atak
Enschede
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
Effenaar
Eindhoven
21:00
TAC
Eindhoven
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Altstadt
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Korzo
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
22:00
STECK
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
BREStheater
Brielle
20:00
Pier 15
Breda
Mezz
Breda
Podium Boxtel
Boxtel
vrijdag 04 november 2016
20:30
Welkom bij de Fresku show
De Speeldoos, Vught
21:00
St. Tropez
De Piek, Vlissingen
The Posies + Reiger
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Maaspoort, Venlo
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
verborgenBende
Kytopia, Utrecht
20:30
Abhisek lahiri - prijswinnende sarodspeler
RASA, Utrecht
You Me At Six
De Helling, Utrecht
20:00
Marcellus Johnson / Jann Tholen
De Kargadoor, Utrecht
Samm Henshaw
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Teske
TivoliVredenburg, Utrecht
Maria Mena
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Imperial Age / Orphaned Land / Voodoo Kungfu
De Pul, Uden
Tindersticks
013, Tilburg
20:00
Cirrha Niva
Little Devil, Tilburg
20:00
The Brew
013, Tilburg
Ton Kas - JABROER
Scheldetheater, Terneuzen
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Crystal Dream plays U2
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Saliva / Soil
Poppodium Volt, Sittard
20:00
LOS - VAST
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
The Toy Dolls
Maassilo, Rotterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
10 Jaar WMDC
Grounds, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
The Kik
Hoftheater, Raalte
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
The Prodigy Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:30
"DVL Featuring Guy Forsyth and The Hoax Playing the music of The Red
Groene Engel, Oss
20:00
Fanfare Ciocarlia
Nijdrop, Opwijk
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kunstgreep, Oostzaan
21:30
DELV!S try-out
De Zwerver, Oostende
Amsterdam Klezmer Band
De Muze, Noordwijk
23:00
Budakid / Forrest Funk / Keljet
Merleyn, Nijmegen
21:00
The James Hunter Six
Doornroosje, Nijmegen
Level 42
Doornroosje, Nijmegen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Maaike Ouboter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Maiden United
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Ons Tejater, Lieshout
The Skatalites
Corneel, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Zuco 103
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Twarres
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Vreemde Kostgangers
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
I Am Oak
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Apneu / Breaking Levees / the mighty breaks
Oefenbunker, Landgraaf
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:30
Paul de Munnik
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
2 Meter Sessies - Jan Douwe Kroeske
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Gare Du Nord
Duycker, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Preacher Stone
Vorstin, Hilversum
Douwe Bob
Metropool, Hengelo
20:15
Discover Berget Lewis
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
LIVE: The Excellos (UK) & The Vargas Brothers (USA)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
The Cool Quest
Nieuwe Nor, Heerlen
Minou Bosua - Minoux
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Rob Acda Award
Patronaat, Haarlem
21:30
Model Depose + support
Vera, Groningen
Marc O’Reilly
De Spieghel, Groningen
20:30
Niels Geusebroek
Simplon, Groningen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tony Joe White
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Toasters
So What!, Gouda
Warhaus
Vooruit, Gent
23:00
Basic Grooves
Atak, Enschede
20:30
Stephanie Struijk
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Indian Askin
Poppodium Apollo, Emmen
Feestdjruud - Rest In Party
Effenaar, Eindhoven
21:00
Modelo62
TAC, Eindhoven
20:30
BlackHoleSun Release Party
PopEi, Eindhoven
20:30
Protection Patrol Pinkerton
Altstadt, Eindhoven
3FM PRESENTS: CAUSES
Effenaar, Eindhoven
20:15
Oldenosborn - #Life
Cultura, Ede
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Meerpaal, Dronten
20:00
Syb van der Ploeg / Wiebe Kaspers, De toon van de tijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
22:00
Rusty Apollo
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Mala Vita
Bibelot, Dordrecht
De Dijk
Bibelot, Dordrecht
Brant Bjork
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Diligentia, Den Haag
20:00
Rewire x Korzo
Korzo, Den Haag
20:00
Crossing Border Den Haag
Paard, Den Haag
Micha Wertheim - Ergens Anders
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
22:00
Lisa & The Lumberjacks
STECK, Delft
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Margriet Sjoerdsma
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Warhola
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Black Flower
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Daniël Arends - De Afterparty
BREStheater, Brielle
20:00
Wooden Indian Burial Ground
Pier 15, Breda
Burning Down The House: Afterpartees + Donnie + Cairo Liberation Front
Mezz, Breda
Henry van Loon - Sleutelmoment
Podium Boxtel, Boxtel