Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
ATLAS Theater
Emmen
23:00
Atak
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:30
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
Willemeen
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wesopa Weesp
Weesp
23:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
15:30
Vorstin
Hilversum
Vorst Nationaal
Brussel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Vera
Groningen
Trix
Antwerpen
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Time Out
Gemert
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:45
Theater Sneek
Sneek
Theater Sneek
Sneek
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Mythe
Goes
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
22:00
STECK
Delft
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Singer Theater
Laren
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Rotown
Rotterdam
21:00
RASA
Utrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
14:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
23:30
Paardcafe
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Mezz
Breda
20:30
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:30
Manifesto
Hoorn
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Latenstaan
Zoetermeer
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
JVC De Schuit
Katwijk
21:30
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Iduna
Drachten
Het Postkantoor
Bovenkarspel
vrijdag 04 november 2016
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
ATLAS Theater, Emmen
23:00
Basic Grooves
Atak, Enschede
20:00
Warhola
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Joseph Arthur
Amstelkerk, Amsterdam
20:30
Protection Patrol Pinkerton
Altstadt, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tindersticks
013, Tilburg
20:00
The Brew
013, Tilburg
zaterdag 05 november 2016
20:00
Jan Smit
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Mute (CA) + Drunktank (NL) + Junkyard Safari (NL)
Winston, Amsterdam
20:30
Call It Off / The Press and the President
Willemeen, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Wesopa Weesp, Weesp
23:00
The hardest b-day party Ft. Angerfist
Vorstin, Hilversum
20:30
Protection Patrol Pinkerton
Vorstin, Hilversum
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
Flume
Vorst Nationaal, Brussel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:00
Lorelle Meets The Obsolete
Vera, Groningen
You Me At Six
Trix, Antwerpen
Never Say Die Tour
Trix, Antwerpen
20:30
Okkervil River
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Rudresh Mahanthappa
TivoliVredenburg, Utrecht
Mr. Paul Young
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Teske
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
SFB
Time Out, Gemert
Freek de Jonge - De Peiling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theaterhotel Almelo, Almelo
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:45
The Fureys
Theater Sneek, Sneek
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Sneek, Sneek
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater RhederArt, Dieren
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Oldenosborn - #Life
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Margriet Sjoerdsma
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Mythe, Goes
Ton Kas - JABROER
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bouwkunde, Deventer
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater Aan de Slinger, Houten
23:45
DJ Deeon / Larry de Kat
Sugar Factory, Amsterdam
De Grote Prijs van Nederland Halveer finale Hiphop
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Petra Berger - Zoektocht naar geluk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
22:00
De Ommedijk
STECK, Delft
Tim Knol - Lost & Found
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Vreemde Kostgangers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Spant!, Bussum
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Singer Theater, Laren
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rondé
Rotown, Rotterdam
21:00
Afrodisiac: Orchestre Poly-Rythmo de Cotonou
RASA, Utrecht
20:00
Herman Brood 70
Q-Factory, Amsterdam
14:00
Gitarist Educatie Markt
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Posthuis Theater, Heerenveen
Maria Mendes
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Akwasi
Podium Mozaiek, Amsterdam
CROWS
Patronaat, Haarlem
20:00
I Am Oak
Patronaat, Haarlem
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Parktheater, Eindhoven
20:30
Level 42
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
traumahelikopter
Paradiso, Amsterdam
Broederliefde
Paradiso, Amsterdam
20:00
Emil Landman
Paradiso, Amsterdam
23:30
DJ Pj
Paardcafe, Den Haag
20:00
Crossing Border Den Haag
Paard, Den Haag
MTV World Stage - Kings of Leon
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:00
Bandover / Bigwood Leonard / Bluez Train / Martinus / Red Pepper Blues
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Conorach / Eardanger / Venator
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
21:00
Kandace Springs
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Lavalu
Nijend 24, Anderen
20:00
Delv!s
Nijdrop, Opwijk
20:00
Twice a man
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Superclassics XL
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Leticia y su rumbadama
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
LIVE: The Breakdowns (UK)
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Wipneus en Pim
Mezz, Breda
20:30
The James Hunter Six
Metropool, Hengelo
XIXA
Merleyn, Nijmegen
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Meervaart, Amsterdam
21:30
Soulnight Met Skytrain
Manifesto, Hoorn
20:00
Izegrim
Little Devil, Tilburg
20:30
Pene Corrida
Latenstaan, Zoetermeer
20:30
Balaio / Randy Becker
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Kulturhus Holten, Holten
20:00
NUHR
Kennemer Theater, Beverwijk
St. Tropez
JVC De Schuit, Katwijk
21:30
Rediohead
J.C. Elektra, Sliedrecht
20:15
Discover Berget Lewis
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Minou Bosua - Minoux
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
De Kraaien
Iduna, Drachten
Pieter Derks - Spot
Het Postkantoor, Bovenkarspel