Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Faktum 51
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
't Ukien
Kampen
20:00
Duycker
Hoofddorp
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Podium Victorie
Alkmaar
23:30
Vera
Groningen
20:00
Concertgebouw
Brugge
De Azijnfabriek
Roermond
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Theater Aan de Slinger
Houten
21:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
LOLA050
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Figi Theater
Zeist
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
02:30
Tolhuistuin
Amsterdam
De Pul
Uden
20:15
van Beresteyn
Veendam
De Kattendans
Bergeijk
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Cultura
Ede
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Meervaart
Amsterdam
22:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:30
Buitenlust
Landhorst
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Vera
Groningen
Het Kielzog
Hoogezand
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
14:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Mezz
Breda
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:15
De Warande
Turnhout
C.C. Myllesweerd
Mill
20:30
Mezz
Breda
Muziekcafé Helmond
Helmond
De Linde
Groesbeek
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Bouwkunde
Deventer
Melkweg
Amsterdam
15:30
Paard
Den Haag
21:00
V11
Rotterdam
Hoftheater
Raalte
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Atak
Enschede
20:30
013
Tilburg
20:00
Grenswerk
Venlo
Willemeen
Arnhem
22:00
De Marktkantine
Amsterdam
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
EKKO
Utrecht
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Iduna
Drachten
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Todo
Best
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Groene Engel
Oss
Dieka
Markelo
20:00
De Amer
Amen
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Walhalla
Deventer
Effenaar
Eindhoven
23:30
Podium Victorie
Alkmaar
Simplon
Groningen
Cult Art Shop
Nijverdal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Boerderij
Zoetermeer
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
21:00
De Brink
Obdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Junushoff Theater
Wageningen
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:00
P3
Purmerend
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Het Depot
Leuven
16:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Grounds
Rotterdam
zaterdag 14 oktober 2017
20:00
Bartek
Faktum 51, Groningen
20:00
Beth Ditto
Paradiso, Amsterdam
20:30
Blackbriar + Beyond God
't Ukien, Kampen
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra
Duycker, Hoofddorp
Broederliefde
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
Carol van Dyk / Henk Koorn / Jerry Hormone / Maurits Westerik / The Ta
Podium Victorie, Alkmaar
23:30
Ciel / Willie Darktrousers & De Splinters
Vera, Groningen
20:00
Clouseau
Concertgebouw, Brugge
DAAN (B)
De Azijnfabriek, Roermond
20:00
Dana Fuchs
Poppodium Volt, Sittard
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Aan de Slinger, Houten
21:30
Dany Lademacher's Wild Romance
Vorstin, Hilversum
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
De Stokers
LOLA050, Groningen
23:00
DJ Nobu / Tadeo
Doornroosje, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Figi Theater, Zeist
20:00
Dope D.O.D.
Burgerweeshuis, Deventer
02:30
Dr. Lektroluv - Elektrik World
Tolhuistuin, Amsterdam
Eamonn McCormack
De Pul, Uden
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
van Beresteyn, Veendam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kattendans, Bergeijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Esther Groenenberg
Cultura, Ede
22:00
Evil Empire Orchestra
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Forever Amy
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Golden Earring
013, Tilburg
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Hundred Seventy Split
Podium Hardenberg, Hardenberg
20:00
J. Bernardt
Patronaat, Haarlem
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Meervaart, Amsterdam
22:00
Jetbone
't Rozenknopje, Eindhoven
Jett Rebel
Luxor Live, Arnhem
20:00
Jo Goes Hunting
De Spot, Middelburg
20:00
Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:30
Joseph Huber
Buitenlust, Landhorst
20:00
Junkyard Dogs
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Kaleidobolt / Radio Moscow
Vera, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Kielzog, Hoogezand
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
14:30
Kees van Houten / Laurens de Man
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Kenny B + Ruben Annink
Mezz, Breda
Kieran Goss
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:15
Laurence Jones
De Warande, Turnhout
Leonie Meijer - Hier.
C.C. Myllesweerd, Mill
20:30
Linde Schöne
Mezz, Breda
LIVE: Def Americans
Muziekcafé Helmond, Helmond
Maan
De Linde, Groesbeek
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Marjolein Meijers
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Ruchte, Someren
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bouwkunde, Deventer
Mary Black
Melkweg, Amsterdam
15:30
Mondriaan Jazz Festival
Paard, Den Haag
21:00
Mooon + The Stangs
V11, Rotterdam
Niels Geusebroek - Wildfire
Hoftheater, Raalte
21:00
Niko
Altstadt, Eindhoven
20:00
Not Otherwise Specified / The Shiva Hypothesis
Atak, Enschede
20:30
Nouvelle Vague
013, Tilburg
20:00
Nu of Nooit voorronde
Grenswerk, Venlo
Nymnyr Presents: Igorrr (fr)
Willemeen, Arnhem
22:00
Omar Souleyman
De Marktkantine, Amsterdam
21:00
PALMSY
Xinix, Nieuwendijk
21:00
Paul Sinha
EKKO, Utrecht
Piepschuim
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Piledriver
Iduna, Drachten
17:00
Plastik Soldiers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Pluk de Nacht: Luuk van Dijk / Michel De Hey
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Razorblade Messiah / Thoughtless / Lenniscate
Todo, Best
20:00
ReggaeBomb 15 jaar - Tribute to Culture ft. Kenyatta Hill
De Helling, Utrecht
20:00
Ricky Koole
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Roxeanne Hazes
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Ruben Hoeke Band
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Salsa avond met Siembra
Groene Engel, Oss
Sevn Alias
Dieka, Markelo
20:00
Slaid Cleaves
De Amer, Amen
20:00
Spiral Stairs
Paradiso, Amsterdam
19:00
Splinterbomb
Walhalla, Deventer
Sven Hammond
Effenaar, Eindhoven
23:30
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
TenTemPiés
Simplon, Groningen
The Birthday Massacre
Cult Art Shop, Nijverdal
20:15
The Blues Brothers
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
The Carpet Crawlers
Boerderij, Zoetermeer
19:45
The Dirty Daddies
TivoliVredenburg, Utrecht
The Dublin Legends
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
The Elementary Penguins
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The McCartney Years
De Bosuil, Weert
21:00
The Pinheads
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
The Pukes
The Jack, Eindhoven
21:00
The Telephones
De Brink, Obdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
Ton Kas - Kakmaker
Junushoff Theater, Wageningen
Train
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:00
Vetrar Draugurinn
P3, Purmerend
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Youngblood Brass Band
Het Depot, Leuven
zondag 15 oktober 2017
16:30
3 on The Tree
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Alcides: het album 20 jaar later
Grounds, Rotterdam