Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
De Parel van Zuilen
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
20:15
Zaantheater
Zaandam
11:00
Waalse Kerk Breda
Breda
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Trix
Antwerpen
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schuur
Haarlem
14:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vera
Groningen
20:00
Trix
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Stuk
Leuven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
maandag 02 maart 2020
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
Sam Fender
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gengahr
Paradiso, Amsterdam
20:45
Eli Goffa / Madeleine Roger Duo
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Icon For Hire
Melkweg, Amsterdam
Milow
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Lloyd Cole
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Lynne Hanson
De Parel van Zuilen, Utrecht
20:15
Marcel Hensema - Alles in de Hens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Mostack
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Marcus King Band
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Cage the Elephant
013, Tilburg
dinsdag 03 maart 2020
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Zaantheater, Zaandam
11:00
Wouter Harbers
Waalse Kerk Breda, Breda
20:00
Jean-Louis Aubert
Vorst Nationaal, Brussel
Lynne Hanson
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
DIIV
Trix, Antwerpen
Inhaler
Trix, Antwerpen
20:30
Jeffrey Lewis
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Sam Lewis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Alfredo Rodriguez / Pedrito Martinez / Richard Bona
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Alfredo Rodriguez / Richard Bona
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Opera Melancholica
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ruth Jacott
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schuur, Haarlem
14:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tayla Parx
Paradiso, Amsterdam
Stonefield (AUS)
Paradiso, Amsterdam
Marcus King Band
Paradiso, Amsterdam
21:00
Joe Gideon
Paard, Den Haag
20:00
Debby Petter - De liefde voorbij
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
19:30
Radar
Melkweg, Amsterdam
19:00
Grace Carter
Melkweg, Amsterdam
Beartooth
Melkweg, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Fulcotheater, IJsselstein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
20:15
Dreadzone
Doornroosje, Nijmegen
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Remy van Kesteren
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ruben Annink
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Joesef
Cinetol, Amsterdam
20:00
Alcest
Botanique, Brussel
20:00
King Krule
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Dominic Seldis
Agnietenhof, Tiel
20:00
Joey Yung
AFAS Circustheater, Scheveningen
woensdag 04 maart 2020
20:15
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Stonefield (AUS)
Vera, Groningen
20:00
Saxon
Trix, Antwerpen
Leafs
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Peter Mulvey
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Iris Hond
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
Theater de Purmaryn, Purmerend
Best of... Ton Kas
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater de Kom, Nieuwegein
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
The Five Great Guitars - Legends
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
O'G3NE
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Klangstof
Stuk, Leuven
Javier Guzman - Guzmán
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Opera Melancholica
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Debby Petter - De liefde voorbij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Johannette Zomer
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ruud Hermans - Back in Town
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bløf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Halsey
Rockhal, Esch zur Alzette
00:00
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Modena City Ramblers
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Claudia de Breij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Joe Gideon
Paradiso, Amsterdam
20:00
Isaac Delusion
Paradiso, Amsterdam
DIIV
Paradiso, Amsterdam