Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Café The Bounty
Breskens
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
23:30
Vera
Groningen
Sugar Factory
Amsterdam
20:45
Simplon
Groningen
20:30
013
Tilburg
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Poppodium Volt
Sittard
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
22:00
Café Royal
Mill
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:30
Atak
Enschede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Engel
Den Helder
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:30
Vorstin
Hilversum
Melkweg
Amsterdam
21:30
De Flux
Zaandam
20:00
Iduna
Drachten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Doornroosje
Nijmegen
15:00
De Bosuil
Weert
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
12:30
Grounds
Rotterdam
10:00
Vorstin
Hilversum
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
14:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Helling
Utrecht
Kukeleku
Horst
Luxor Live
Arnhem
Q-Factory
Amsterdam
15:30
Baroeg
Rotterdam
20:30
WORM
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Plein 79
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
18:00
(Bar Restaurant) Sijf
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Amer
Amen
12:00
Kasteel Heeswijk
Heeswijk-Dinther
19:00
Lux
Nijmegen
16:00
Roepaen
Ottersum
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
Paard
Den Haag
14:00
Hedon
Zwolle
16:00
dB's
Utrecht
013
Tilburg
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
The Saint
Eindhoven
20:00
Gigant
Apeldoorn
13:30
EKKO
Utrecht
15:00
Stadsbrouwhuis
Leiden
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Melkweg
Amsterdam
17:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
De Kreun
Kortrijk
Het Zonnehuis
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
013
Tilburg
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
Paradiso
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
zaterdag 28 oktober 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Kolk, Assen
20:00
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Ricky Koole
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rico & Sticks
TivoliVredenburg, Utrecht
Rootsriders - Marley Meets
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Ruben Hoeke Band
Café The Bounty, Breskens
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
23:30
Santa Fé
Vera, Groningen
Satellite Stories
Sugar Factory, Amsterdam
20:45
Sef + support
Simplon, Groningen
20:30
Seth Lakeman
013, Tilburg
20:15
Sjaak Bral
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Slasj Rocks
Poppodium Volt, Sittard
SOHN
Doornroosje, Nijmegen
Starsailor
Melkweg, Amsterdam
22:00
Sweet Bourbon
Café Royal, Mill
Symphonica in Rosso
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Tamikrest
Vera, Groningen
20:30
Tangarine
Atak, Enschede
20:00
The Blues Brothers
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Dirty Denims
De Engel, Den Helder
21:00
The Hillbilly Moonshiners Bluegrass Band
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:30
The Kik
Vorstin, Hilversum
The Picturebooks
Melkweg, Amsterdam
21:30
The Rosenberg Trio
De Flux, Zaandam
20:00
The Tibbs
Iduna, Drachten
Ton Kas - Kakmaker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Trijntje Oosterhuis
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:30
W.A.S.P.
Trix, Antwerpen
20:30
WOW Factor
Metropool, Hengelo
20:00
Yung Nnelg
Hedon, Zwolle
20:30
Yussef Dayes presents Black Focus + Strobes
Doornroosje, Nijmegen
zondag 29 oktober 2017
15:00
Acca Dacca
De Bosuil, Weert
15:00
Accordeon Ensemble
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
Accordeonensemble Opus 2
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
10:00
Anne Soldaat / Yorick van Norden - Yoga in concert
Vorstin, Hilversum
17:30
Björn van der Doelen & de Huursoldaten
Beauforthuis, Austerlitz
19:30
Blanco White
Sugar Factory, Amsterdam
15:00
Blank Manuskript
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
14:00
Brasa Dei Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Chip taylor / John Platina
Tolhuistuin, Amsterdam
12:00
Cora Burggraaf
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
DAAN (B)
De Helling, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kukeleku, Horst
Dieter van der Westen / Naomi Wachira
Luxor Live, Arnhem
Dutch Blues & Roots Tour
Q-Factory, Amsterdam
15:30
Dutch Doom Days
Baroeg, Rotterdam
20:30
Fai Baba + Princess Thailand _ Simon Joyner + David Nance
WORM, Rotterdam
20:30
Father Murphy / Jarboe
TivoliVredenburg, Utrecht
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Giant Tiger Hooch
Plein 79, 's-Hertogenbosch
Heather Nova
Paradiso, Amsterdam
20:00
Into The Ark
Paradiso, Amsterdam
18:00
Isabel Bermejo / Michalis Michailidis
(Bar Restaurant) Sijf, Rotterdam
20:00
J Dilla
Paard, Den Haag
20:00
Jaimi Faulkner
De Amer, Amen
12:00
Klezmajeur
Kasteel Heeswijk, Heeswijk-Dinther
19:00
Lee Konitz Quartet
Lux, Nijmegen
16:00
Leif de Leeuw Band
Roepaen, Ottersum
20:00
Nafearya / Outline in color / Scream Blue Murder
De Flux, Zaandam
20:00
Next Step: Siouxsie and the Banshees European Tribute
Little Devil, Tilburg
20:00
Orkesta Mendoza
Effenaar, Eindhoven
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
Meervaart, Amsterdam
Quiet Hollers
Paard, Den Haag
14:00
Rock The Family met Hippe Gasten
Hedon, Zwolle
16:00
Slapback Johnny / Levi Dexter
dB's, Utrecht
The Beat / The Selecter
013, Tilburg
15:00
The Church of Cash
Het Bolwerk, Sneek
20:00
The Dirty Denims
The Saint, Eindhoven
20:00
The Royal Engineers
Gigant, Apeldoorn
13:30
The Rushians + Profuna Ocean
EKKO, Utrecht
15:00
Trash bluesrockband
Stadsbrouwhuis, Leiden
14:15
Trio de la Joie
D' Engelenburgh, Fijnaart
19:30
Turia / Ultha / Yellow Eyes
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Vallis Alps
Melkweg, Amsterdam
17:45
Vic Willems + Tolls
Neushoorn, Leeuwarden
maandag 30 oktober 2017
20:00
Amy Shark
Melkweg, Amsterdam
Blanco White
TivoliVredenburg, Utrecht
Boyce Avenue
Melkweg, Amsterdam
Chuck Prophet
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Collie Buddz
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Fai Baba
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Hundred Waters
Paradiso, Amsterdam
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Johnny Flynn & The Sussex Wit
Melkweg, Amsterdam
20:00
Julie Byrne
Vondelkerk, Amsterdam
Kitty, Daisy & Lewis
De Kreun, Kortrijk
Lambchop
Het Zonnehuis, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parktheater, Eindhoven
20:00
Octave Lissner
Paradiso, Amsterdam
20:00
Quiet Hollers
Nieuwe Nor, Heerlen
Rag'n'Bone Man
013, Tilburg
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
Sylvan Esso
Paradiso, Amsterdam
21:30
The Goddamn Gallows
Vera, Groningen
The Melvins
Tolhuistuin, Amsterdam
The National
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
21:00
Trio The Big World & Bertus Borgers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 31 oktober 2017
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere