Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Hofpoort
Coevorden
De Bosuil
Weert
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
09:30
Vorstin
Hilversum
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Trix
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
OT301
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Alter Schlachthof
Eupen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Hof 88
Almelo
Vorst Nationaal
Brussel
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Het Depot
Leuven
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Heineken Music Hall
Amsterdam
Paard
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. De Werft
Geel
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Little Devil
Tilburg
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Omval
Diemen
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
Chassé Theater
Breda
14:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
22:00
Paradiso
Amsterdam
Hedon
Zwolle
16:00
HAN Campustheater
Nijmegen
Heineken Music Hall
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
De Maatschappij
Scheveningen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Meerpaal
Dronten
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
zondag 13 november 2016
Tim Knol - Lost & Found
Theater Hofpoort, Coevorden
Tyketto
De Bosuil, Weert
20:00
Vreemde Kostgangers
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Whitney
Tolhuistuin, Amsterdam
09:30
Yoga in Concert
Vorstin, Hilversum
maandag 14 november 2016
Bear's Den
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Caliban / Suicide Silence
Trix, Antwerpen
19:30
Cimorelli
Melkweg, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Europe
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
How to Dress Well
OT301, Amsterdam
20:30
Jakob Bro Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jpnsgrls
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
K's Choice
Alter Schlachthof, Eupen
22:00
Lady Wray
Paradiso, Amsterdam
20:00
Marvin Dee
Paradiso, Amsterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
NAO
Paradiso, Amsterdam
Panic! At The Disco
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Parktheater, Eindhoven
The Growlers
Tolhuistuin, Amsterdam
The Slow Show
TivoliVredenburg, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Hof 88, Almelo
Volbeat
Vorst Nationaal, Brussel
Xander & The Peace Pirates
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
dinsdag 15 november 2016
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Parktheater, Eindhoven
19:30
Banks & Steelz
Melkweg, Amsterdam
Bear's Den
TivoliVredenburg, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Drummakid
Luxor Live, Arnhem
20:00
GielsTalentenJacht 11tal & Friends
Paradiso, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Henry van Loon - Sleutelmoment
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Holly Golightly
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Jakob Bro Trio
Paard, Den Haag
20:00
Jekkers & Jeroen - Als we zo vrij mogen zijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
K's Choice
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Left Lane Cruiser
dB's, Utrecht
20:30
Local Natives
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mutual Benefit
Rotown, Rotterdam
20:00
Pascal Pinon
Paradiso, Amsterdam
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Peaches
Het Depot, Leuven
Pieter Derks - Spot
Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roosevelt
Melkweg, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
22:00
Scenic Route to Alaska
Paradiso, Amsterdam
20:00
Scott Fagan
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Stomp - Anniversary Tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Therapy? Wood and Wire
De Oosterpoort, Groningen
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Twenty One Pilots
Heineken Music Hall, Amsterdam
Vapors of Morphine
Paard, Den Haag
Volbeat
Ziggo Dome, Amsterdam
Wardruna
TivoliVredenburg, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
woensdag 16 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werft, Geel
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Apostle of Solitude / Treurwilg
Little Devil, Tilburg
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Bastille
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Bear's Den
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Bos & Buurman - Noord/Zuid
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Harmonie, Leeuwarden
21:30
Donnerwetter
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Dubioza Kolektiv
Nijdrop, Opwijk
20:00
Emanuel and the Fear
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
Chassé Theater, Breda
14:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Gary Mullen & The Works One night of Queen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Giant Tiger Hooch
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
GoGo Penguin
De Oosterpoort, Groningen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Hengelo, Hengelo
22:00
Hidden Charms
Paradiso, Amsterdam
Iamthemorning
Hedon, Zwolle
16:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
HAN Campustheater, Nijmegen
Jim Jefferies - The Unusual Punishment
Heineken Music Hall, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Posttheater, Arnhem
20:30
Johnny Bruce Muller
De Maatschappij, Scheveningen
20:30
Joris Linssen & caramba
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
K's Choice
C.C. Hasselt, Hasselt
20:30
Lavinia Meijer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Max Meser
Merleyn, Nijmegen
Melanie Martinez
Paradiso, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Myles Sanko
Luxor Live, Arnhem
20:30
Noa
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
NUHR - Draai het eens om
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Paul de Munnik
De Meerpaal, Dronten
19:45
Peaches
TivoliVredenburg, Utrecht