Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Paard
Den Haag
20:15
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
11:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Rietveld Theater
Delft
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Roepaen
Ottersum
21:15
Rotown
Rotterdam
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Singer Theater
Laren
Sportpaleis
Antwerpen
15:00
St. Urbanuskerk
Ouderkerk aan de Amstel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
22:00
STECK
Delft
Sugar Factory
Amsterdam
21:30
The Livingroom
Zwolle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
Twentietoe
Tiel
21:00
V11
Rotterdam
20:00
van Beresteyn
Veendam
21:00
Vera
Groningen
20:30
Vorstin
Hilversum
15:30
Vorstin
Hilversum
Westergasfabriek
Amsterdam
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:30
Willemeen
Arnhem
21:00
Winston
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
013
Tilburg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Café Miles
Amersfoort
15:30
Café Trianon
Nijmegen
Cafe Twee Wezen
Sassenheim
16:00
Concerto
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
Cretopia
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
14:00
De Amer
Amen
14:00
De Avenue
Breda
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Dollars
Nijmegen
15:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Effenaar
Eindhoven
11:00
Figi Theater
Zeist
16:15
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
14:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Grenswerk
Venlo
19:45
Hedon
Zwolle
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kantine Walhalla
Rotterdam
14:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstencentrum Vlaams Fruit
Antwerpen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
16:00
Lux
Nijmegen
15:00
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
zaterdag 19 november 2016
21:00
Laura Palmer / Niko / Woot
Paard, Den Haag
20:15
Residentie Orkest
Paard, Den Haag
20:00
Dubioza Kolektiv
Paard, Den Haag
22:00
The Cult of Dom Keller
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hooverphonic
Paradiso, Amsterdam
Astrid S
Paradiso, Amsterdam
11:00
Dirk Scheele
Paradiso, Amsterdam
20:00
Emil Landman
Paradox, Tilburg
20:00
Vreemde Kostgangers
Parktheater, Eindhoven
20:00
Bokoesam
Patronaat, Haarlem
20:00
Max Meser
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Beyond God / Diabulus in Musica / Elysian Gates / Serenity
PopEi, Eindhoven
20:00
Smutfish - Smetvis Tour
Rietveld Theater, Delft
21:00
Remember Freddie: Queen tribute by The Vipers
Roepaen, Ottersum
20:00
Ernst Jansz
Roepaen, Ottersum
21:15
SX
Rotown, Rotterdam
20:00
The Doors in Concert - Tribute To The Doors
Schaaf City Theater, Leeuwarden
Marc-Marie Huijbregts
Scheldetheater, Terneuzen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
British Pop Invasion
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Van Dik Hout
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Singer Theater, Laren
Placebo
Sportpaleis, Antwerpen
15:00
Canticum Anglicum
St. Urbanuskerk, Ouderkerk aan de Amstel
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:30
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
22:00
Plunck
STECK, Delft
Model Depose
Sugar Factory, Amsterdam
21:30
Rosa Sky
The Livingroom, Zwolle
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
NUHR
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Træben
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Renee van Bavel - Wat neem je mee
Theater de Stoep, Spijkenisse
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater Harderwijk, Harderwijk
Paul de Munnik
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Hof 88, Almelo
20:30
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:30
The Etta James Experience
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
19:45
The Heavy
TivoliVredenburg, Utrecht
Wardruna
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Progress Bar
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Danny Brown
Trix, Antwerpen
Re:Freshed Orchestra
Twentietoe, Tiel
21:00
Las Kellies
V11, Rotterdam
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
van Beresteyn, Veendam
21:00
Hans Hannemann / Lea Kliphuis
Vera, Groningen
20:30
Zuco 103
Vorstin, Hilversum
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
Akwasi - Tony Chocoloney Fairjaardag
Westergasfabriek, Amsterdam
22:00
90's Now + 90's Alternative | 19-11-2016 | W2 Poppodium
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:30
Grindfeast XL3
Willemeen, Arnhem
21:00
Call It Off / The Press and the President
Winston, Amsterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Zaantheater, Zaandam
20:00
Humberto Tan
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 20 november 2016
19:30
Entombed A.D. + Voivod + Lord Dying
013, Tilburg
Bullet For My Valentine / Killswitch Engage
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
7 Layers Sessions
Bitterzoet, Amsterdam
16:00
Blues Treat
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Steeler
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Azure Hiptronics
Café Miles, Amersfoort
15:30
Annie Kinsella / Kieran Goss
Café Trianon, Nijmegen
Dynamite Blues Band
Cafe Twee Wezen, Sassenheim
16:00
The Oldtime Stringband
Concerto, Amsterdam
Monique Klemann
Concerto, Amsterdam
Stackhouse
Cretopia, Rotterdam
20:00
Planet Of Zeus
dB's, Utrecht
14:00
Crooked Brothers
De Amer, Amen
14:00
Duchess of Swing
De Avenue, Breda
16:00
Pocahontas - acoustic Neil Young tribute
De Bosuil, Weert
20:00
Stéphanie Struijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sailing To Suez
Dollars, Nijmegen
15:00
Familieduycken
Duycker, Hoofddorp
20:15
The Bootleg Sixties
Effenaar, Eindhoven
11:00
Harbour Jazz Band
Figi Theater, Zeist
16:15
Jenny Berkel
Gigant, Apeldoorn
Pater Moeskroen
Gigant, Apeldoorn
14:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
The Dutch Queen Tribute - Freddie Lives!
Grenswerk, Venlo
19:45
Dubioza Kolektiv
Hedon, Zwolle
15:00
Snake Ranch met Bigsby’s Rocketeer / Junior Marvel & the Hi-tombs
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Knol - Lost & Found
Kantine Walhalla, Rotterdam
14:00
Tributeland
Klokgebouw, Eindhoven
20:00
Eddie Izzard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstencentrum Vlaams Fruit, Antwerpen
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
16:00
Dorona Alberti - Käsebrot
Lux, Nijmegen
15:00
Elles Springs
Luxor Live, Arnhem
The Levellers
Melkweg, Amsterdam
22:00
Marc O’Reilly
Merleyn, Nijmegen