Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
14:30
Fame @ Mediamarkt
Amsterdam
13:15
Paradiso
Amsterdam
14:00
Fluor
Amersfoort
09:30
De Observant
Amersfoort
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
De Casino
Sint-Niklaas
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Vorstin
Hilversum
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:30
Grand Theatre
Groningen
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
14:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Beauforthuis
Austerlitz
21:30
Paradiso
Amsterdam
21:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
013
Tilburg
013
Tilburg
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Handelsbeurs
Gent
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schaffelaartheater
Barneveld
Trix
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Het Klooster
Woerden
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Helling
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Werftheater
Utrecht
21:00
Poppodium Volt
Sittard
De Bogaard
Sint-Truiden
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
zondag 05 november 2017
16:15
Dries
Gigant, Apeldoorn
20:30
Stu Larsen
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Mount Kimbie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kari Faux
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tony Coleman ft. Henry Carpaneto 5tet
Q-Factory, Amsterdam
20:00
This Is The Kit
Melkweg, Amsterdam
Dua Lipa
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Sam Amidon
Bitterzoet, Amsterdam
Guano Apes
Melkweg, Amsterdam
19:30
Steve Gunn
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Findlay
Melkweg, Amsterdam
19:00
Myles Sanko
Melkweg, Amsterdam
14:30
Racoon
Fame @ Mediamarkt, Amsterdam
13:15
Symfonieorkest De Philharmonie
Paradiso, Amsterdam
14:00
Novatia
Fluor, Amersfoort
09:30
James Oesi
De Observant, Amersfoort
maandag 06 november 2017
Seun Kuti & Egypt 80
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
The Doobie Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
Paradise Lost
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
pg.lost
Hall Of Fame, Tilburg
Decapitated / King Parrot
De Casino, Sint-Niklaas
20:30
Steve Gunn
Merleyn, Nijmegen
20:00
Pale Grey
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Laundry BigBand / Toon Roos
Vorstin, Hilversum
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:30
Melanie De Biasio
Grand Theatre, Groningen
21:00
Amy Lavere
't Rozenknopje, Eindhoven
21:00
Levi Parham + Caitlin Canty
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Mitsuko Uchida
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Nelly
Effenaar, Eindhoven
20:00
José James
Paard, Den Haag
14:00
Nadja Filtzer
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Run The Jewels
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Fureys
Beauforthuis, Austerlitz
21:30
The Cactus Blossoms
Paradiso, Amsterdam
21:30
Blind Pilot
Melkweg, Amsterdam
20:00
Gurr
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Arrested Development
Melkweg, Amsterdam
Jason Isbell & The 400 Unit
Paradiso, Amsterdam
20:00
James Blunt
AFAS Live, Amsterdam
19:30
The Cadillac Three
Melkweg, Amsterdam
19:00
Findlay
Melkweg, Amsterdam
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
dinsdag 07 november 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Nails
De Helling, Utrecht
Run The Jewels
TivoliVredenburg, Utrecht
Don Broco
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Pat Metheny
TivoliVredenburg, Utrecht
The Lemon Twigs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Tokio Hotel
013, Tilburg
Paradise Lost
013, Tilburg
20:30
Kneebody
BIRD, Rotterdam
20:00
Moon Duo
Rotown, Rotterdam
20:00
Moon Duo
Rotown, Rotterdam
20:00
Douwe Bob & Dutch String Collective
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:30
Crackhouse / Dvne
Merleyn, Nijmegen
20:00
Friejam > Jazzcafé en jamsessie met Don Braden
Neushoorn, Leeuwarden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Nelly
Metropool, Hengelo
20:00
Dj Sundance / Robert Glasper
Patronaat, Haarlem
20:00
Intervals
Patronaat, Haarlem
20:00
Stu Larsen
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Jan van Besouw, Goirle
Millionaire
Handelsbeurs, Gent
20:30
Qui
Stroomhuis, Eindhoven
Arrested Development
Effenaar, Eindhoven
20:15
Erik Bosgraaf & Francesco Corti
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Juice Crew
Paard, Den Haag
20:00
Cigarettes After Sex
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Blues Brothers
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Schaffelaartheater, Barneveld
Milky Chance
Trix, Antwerpen
22:00
Lola Marsh
Paradiso, Amsterdam
21:00
Reverend and the Makers
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Bearcubs
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Fozzy / Hardcore Superstar
Q-Factory, Amsterdam
20:00
James Newton Howard
Concertgebouw, Amsterdam
Au-Ra
Melkweg, Amsterdam
Nathan Bell
Paradiso, Amsterdam
19:00
Bless The Fall
Melkweg, Amsterdam
Death Alley / Kadavar
Tolhuistuin, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 08 november 2017
20:00
The Bluebirds
Het Klooster, Woerden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Ricky Koole
Theater De Leest, Waalwijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
The Paladins
De Helling, Utrecht
19:45
Bry
TivoliVredenburg, Utrecht
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
21:00
Laibach
Poppodium Volt, Sittard
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
De Bogaard, Sint-Truiden
22:00
Liberati Quartet in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:00
Portico Quartet
BIRD, Rotterdam
Nelly
Annabel, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Trijntje Oosterhuis
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Grunting Pigs
Den Heilige Cornelius, Roermond
Pieter Derks - Spot
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Lievekamp, Oss