Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
13:15
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
16:00
Podium 't Beest
Goes
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
12:00
Spant!
Bussum
10:00
Spant!
Bussum
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
14:30
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater Rotterdam
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
11:30
VelvetMusic Leiden
Leiden
Zalencentrum Meursinge
Westerbork
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Beauforthuis
Austerlitz
C.C. `t Schaliken
Herentals
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Effenaar
Eindhoven
14:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Grand Theatre
Groningen
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
21:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Paard
Den Haag
21:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
Fulcotheater
IJsselstein
Handelsbeurs
Gent
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Annabel
Rotterdam
20:00
Atak
Enschede
20:30
Bimhuis
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Café Trianon
Nijmegen
De Bogaard
Sint-Truiden
20:00
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
zondag 05 november 2017
13:15
Symfonieorkest De Philharmonie
Paradiso, Amsterdam
Decapitated / King Parrot
Patronaat, Haarlem
16:00
The Hackensaw Boys
Podium 't Beest, Goes
15:00
Meneer Schurk
PopEi, Eindhoven
20:00
Tony Coleman ft. Henry Carpaneto 5tet
Q-Factory, Amsterdam
12:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Spant!, Bussum
10:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Spant!, Bussum
19:30
Steve Gunn
Sugar Factory, Amsterdam
14:30
Javier Garcia Vicente / Marcel Verbeek / Wilmaen Marcel Smulders
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:00
Sjaak Bral
Theater De Tuin, Leusden
Wende Snijders - Mens
Theater Rotterdam, Rotterdam
Melanie De Biasio
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
José James
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Stu Larsen
Tolhuistuin, Amsterdam
11:30
Racoon
VelvetMusic Leiden, Leiden
The Fureys
Zalencentrum Meursinge, Westerbork
maandag 06 november 2017
21:00
Amy Lavere
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
James Blunt
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Run The Jewels
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Fureys
Beauforthuis, Austerlitz
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
C.C. `t Schaliken, Herentals
Decapitated / King Parrot
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Nelly
Effenaar, Eindhoven
14:00
Nadja Filtzer
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Melanie De Biasio
Grand Theatre, Groningen
20:00
pg.lost
Hall Of Fame, Tilburg
21:30
Blind Pilot
Melkweg, Amsterdam
20:00
Arrested Development
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Cadillac Three
Melkweg, Amsterdam
19:00
Findlay
Melkweg, Amsterdam
20:30
Steve Gunn
Merleyn, Nijmegen
21:00
Levi Parham + Caitlin Canty
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Mitsuko Uchida
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Pale Grey
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
José James
Paard, Den Haag
21:30
The Cactus Blossoms
Paradiso, Amsterdam
Jason Isbell & The 400 Unit
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gurr
Sugar Factory, Amsterdam
Seun Kuti & Egypt 80
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
The Doobie Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
Paradise Lost
TivoliVredenburg, Utrecht
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Laundry BigBand / Toon Roos
Vorstin, Hilversum
dinsdag 07 november 2017
20:30
Tokio Hotel
013, Tilburg
Paradise Lost
013, Tilburg
20:00
Cigarettes After Sex
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Kneebody
BIRD, Rotterdam
21:00
Reverend and the Makers
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Blues Brothers
Chassé Theater, Breda
20:00
James Newton Howard
Concertgebouw, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Nails
De Helling, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arrested Development
Effenaar, Eindhoven
20:00
Stu Larsen
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Fulcotheater, IJsselstein
Millionaire
Handelsbeurs, Gent
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Jan van Besouw, Goirle
Au-Ra
Melkweg, Amsterdam
19:00
Bless The Fall
Melkweg, Amsterdam
20:30
Crackhouse / Dvne
Merleyn, Nijmegen
20:00
Nelly
Metropool, Hengelo
20:15
Erik Bosgraaf & Francesco Corti
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Friejam > Jazzcafé en jamsessie met Don Braden
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Juice Crew
Paard, Den Haag
22:00
Lola Marsh
Paradiso, Amsterdam
Nathan Bell
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dj Sundance / Robert Glasper
Patronaat, Haarlem
20:00
Intervals
Patronaat, Haarlem
20:00
Fozzy / Hardcore Superstar
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Moon Duo
Rotown, Rotterdam
20:00
Moon Duo
Rotown, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Qui
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Bearcubs
Sugar Factory, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Douwe Bob & Dutch String Collective
Theater Rotterdam, Rotterdam
Run The Jewels
TivoliVredenburg, Utrecht
Don Broco
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Pat Metheny
TivoliVredenburg, Utrecht
The Lemon Twigs
TivoliVredenburg, Utrecht
Death Alley / Kadavar
Tolhuistuin, Amsterdam
Milky Chance
Trix, Antwerpen
woensdag 08 november 2017
21:00
Jimmy Davis
't Rozenknopje, Eindhoven
Harry Styles
AFAS Live, Amsterdam
Kodaline
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Benjamin Clementine
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Nelly
Annabel, Rotterdam
20:00
Ene Palk
Atak, Enschede
20:30
Franco D’Andrea / Han Bennink
Bimhuis, Amsterdam
22:00
Liberati Quartet in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:00
Portico Quartet
BIRD, Rotterdam
21:00
Barış Güney
Burgerweeshuis, Deventer
The Fureys
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
MilesRocks!
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Arlan Feiles
Café Trianon, Nijmegen
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
De Bogaard, Sint-Truiden
20:00
The Paladins
De Helling, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur