Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
21:30
Buitenlust
Landhorst
20:30
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Vera
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
21:30
So What!
Gouda
De Schattelijn
Geertruidenberg
C.C. De Werft
Geel
Theater de Koornbeurs
Franeker
22:00
The Jack
Eindhoven
21:00
The Saint
Eindhoven
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
N9
Eeklo
20:15
Cultura
Ede
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
Iduna
Drachten
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Heeren van Dongen
Dongen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Martien van Doorne
Deurne
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Korzo
Den Haag
19:00
Paard
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Mezz
Breda
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
Den Bromfiets
Bonheiden
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Cafe De Flierefluiter
Apeldoorn
18:15
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
23:00
De School
Amsterdam
22:15
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
The Box
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
P60
Amstelveen
20:00
De Amer
Amen
20:00
De Meester
Almere
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:30
De Bosuil
Weert
De Speeldoos
Vught
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
De Helling
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
vrijdag 03 november 2017
20:00
Navarone
Podium Asteriks, Leeuwarden
21:30
Left Lane Cruiser
Buitenlust, Landhorst
20:30
Forever 27 (Rock Academie)
Vorstin, Hilversum
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra
Vorstin, Hilversum
20:30
Miss Montreal
Metropool, Hengelo
20:30
The McCartney Years
Cacaofabriek, Helmond
20:00
The Nits
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Myles Sanko
Nieuwe Nor, Heerlen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Dark Sarah
Patronaat, Haarlem
20:00
In Hearts Wake
Patronaat, Haarlem
Wende Snijders - Mens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Priests + Parkers
Vera, Groningen
20:00
Hangover Paradise in Lola
LOLA050, Groningen
20:00
Quiet Hollers
Simplon, Groningen
20:00
Rico & Sticks
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jaimi Faulkner
Simplon, Groningen
21:30
The Cosmic Carnival / The Royal Engineers
So What!, Gouda
Leon van der Zanden - Kameleon
De Schattelijn, Geertruidenberg
André Manuel - De Onzen
C.C. De Werft, Geel
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Koornbeurs, Franeker
22:00
Odium
The Jack, Eindhoven
21:00
Cowboys & Aliens
The Saint, Eindhoven
21:00
Orgel Vreten
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Hausmagger + Anemone
Altstadt, Eindhoven
Millionaire
Effenaar, Eindhoven
20:15
So What's Next?
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Effenaar, Eindhoven
19:00
THE SOUND OF REVOLTION PRE PARTY 2017
Dynamo, Eindhoven
20:00
Chuck Prophet
N9, Eeklo
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cultura, Ede
Pieter Derks - Spot
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
King King
Iduna, Drachten
22:30
The Ben Reel Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
The Brew
Bibelot, Dordrecht
21:00
Martijn Fischer
Bibelot, Dordrecht
Ton Kas - Kakmaker
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochen Otten - Troosten
De Heeren van Dongen, Dongen
20:00
The Bluebirds
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Kenny B
Burgerweeshuis, Deventer
The Fureys
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Kirsten van Teijn - Zalf
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Chip taylor
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
20:00
Musicians For Palestine
Korzo, Den Haag
19:00
Crossing Border Den Haag
Paard, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
James Blunt
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Moses Sumney
Cactus Muziekcentrum, Brugge
The Kik
Mezz, Breda
Leif de Leeuw Band
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Jesse Dayton
Den Bromfiets, Bonheiden
Feuerengel
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Sjaak Bral
Schaffelaartheater, Barneveld
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
Dangers of the Sea
Luxor Live, Arnhem
20:00
Arnhemse Blues Night
Luxor Live, Arnhem
20:00
Sweet Mary Jane
Cafe De Flierefluiter, Apeldoorn
18:15
Brainstorm festival
Gigant, Apeldoorn
Sanne Wallis de Vries - Gut
Orpheus, Apeldoorn
Metallica
Sportpaleis, Antwerpen
Dua Lipa
Lotto Arena, Antwerpen
23:45
Carista / Roy Davis Jr
Sugar Factory, Amsterdam
23:00
Jamie XX
De School, Amsterdam
22:15
Knower
Paradiso, Amsterdam
Ala.ni
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Paal Flaata
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Artvark Saxophone Quartet
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Mula B
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Vinicio Capossela
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Otherkin
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Katchafire
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nelly
The Box, Amsterdam
Joey Bada$$
Paradiso, Amsterdam
Di-rect
AFAS Live, Amsterdam
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
Wolf Alice
Melkweg, Amsterdam
20:30
Polderman tiert welig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rootsriders - Marley Meets
P60, Amstelveen
20:00
Jesse Dayton
De Amer, Amen
20:00
Bo Saris / Boris
De Meester, Almere
20:00
Jasper Slaghuis Band
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Ricky Koole
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Spinvis
Podium Victorie, Alkmaar
Call It Off
Podium Victorie, Alkmaar
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 04 november 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Stillmarillion
Boerderij, Zoetermeer
André Manuel - De Onzen
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:30
Ray Wilson - Genesis Classic
De Bosuil, Weert
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Speeldoos, Vught
20:00
KF ALLSTARS: GUILTY PLEASURES
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Blick Bassy
TivoliVredenburg, Utrecht
Julien Baker
EKKO, Utrecht
20:00
Ricky Ross
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Parow Fest
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Textures
De Helling, Utrecht
20:00
Infloyd
DRU-Cultuurfabriek, Ulft