Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater Grenedeer
Gronsveld
23:00
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Vera
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Wilminktheater
Enschede
Drommedaris
Enkhuizen
Altstadt
Eindhoven
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
18:30
Klokgebouw
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Bibelot
Dordrecht
Gasthuiskerk
Doesburg
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Burgerweeshuis
Deventer
23:30
Paardcafe
Den Haag
21:00
Paard
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
22:00
STECK
Delft
20:30
Theater De Veste
Delft
Gashouder
Dedemsvaart
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
21:00
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
23:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Oedipus
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Almere
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
The Livingroom
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:00
De Smoutpot
Zwijndrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
21:00
De Peppel
Zeist
Figi Theater
Zeist
20:00
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Bosuil
Weert
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Den Bolder
Waspik
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
22:00
Grenswerk
Venlo
20:00
van Beresteyn
Veendam
21:00
EKKO
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Zwaan
Uitgeest
20:15
Markant Uden
Uden
19:30
De Pul
Uden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Paradox
Tilburg
013
Tilburg
vrijdag 18 november 2016
23:00
SPEKTRUM XL presents Eatbrain Night Haarlem
Patronaat, Haarlem
20:00
Grades
Patronaat, Haarlem
20:00
Iamthemorning
Patronaat, Haarlem
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Grenedeer, Gronsveld
23:00
FeestDJRuud
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Rooie Waas
Vera, Groningen
21:00
SX
Simplon, Groningen
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
Maaike Ouboter
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Schattelijn, Geertruidenberg
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Wilminktheater, Enschede
Tim Knol - Lost & Found
Drommedaris, Enkhuizen
De Kraaien
Altstadt, Eindhoven
20:30
Skullshakers
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Huismerk
PopEi, Eindhoven
20:00
Welkom bij de Fresku Show
Parktheater, Eindhoven
18:30
Come As You Are
Klokgebouw, Eindhoven
20:15
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Cultura, Ede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Maiden United
Bibelot, Dordrecht
Debby Petter - Bed & Breakfast
Gasthuiskerk, Doesburg
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Rob Dekay
Burgerweeshuis, Deventer
T-99
Burgerweeshuis, Deventer
23:30
Cassus
Paardcafe, Den Haag
21:00
T.Raumschmiere
Paard, Den Haag
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Myles Sanko
Paard, Den Haag
Joep Onderdelinden - Taart!
Diligentia, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Molenberg, Delfzijl
22:00
Aidan
STECK, Delft
20:30
Gosto / Lakshmi
Theater De Veste, Delft
Max Meser
Gashouder, Dedemsvaart
Pieter Derks - Spot
Podium Hoge Woerd, De Meern
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Stéphanie Struijk
Spant!, Bussum
Ali B - Je Suis Ali
Spant!, Bussum
21:00
Dubioza Kolektiv (BA) + support
Mezz, Breda
20:30
Bertus Borgers & The Young Retro's
Mezz, Breda
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Het Evertshuis, Bodegraven
21:00
Feuerengel
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schaffelaartheater, Barneveld
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
The Kik
Theater de Speeldoos, Baarn
21:00
Sinas
Luxor Live, Arnhem
20:30
Symfo Classics
Luxor Live, Arnhem
20:00
Arcana 13 / MESSA
Willemeen, Arnhem
Micha Wertheim - Ergens Anders
Posttheater, Arnhem
20:00
Vreemde Kostgangers
Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Orpheus, Apeldoorn
23:30
Fiesta Macumba
Melkweg, Amsterdam
Amber Arcades
Paradiso, Amsterdam
20:30
Pickles and Peppers; Spicy gypsy swing
Club Antre, Amsterdam
20:30
Archive
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Joe Purdy
Sugar Factory, Amsterdam
The Human League
Paradiso, Amsterdam
Sampha
Tolhuistuin, Amsterdam
Eddie Izzard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Canshaker Pi
Oedipus, Amsterdam
Memphis May Fire / Silverstein / The Devil Wears Prada
Melkweg, Amsterdam
19:30
Sean Koch Trio
Paradiso, Amsterdam
Mägo De Oz
Melkweg, Amsterdam
2 Meter Sessies - Jan Douwe Kroeske
Meervaart, Amsterdam
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
VNV Nation
P60, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Griffioen, Amstelveen
KingFisher Sky
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Hans Klok
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Call It Off + The Press and the President | 18-11-2016 | W2 Poppodium
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 19 november 2016
21:30
Rosa Sky
The Livingroom, Zwolle
Sevn Alias
Hedon, Zwolle
20:00
Quickshifter
De Smoutpot, Zwijndrecht
20:30
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Heather Findlay Band
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Bewilder
De Peppel, Zeist
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Figi Theater, Zeist
20:00
Alessandro's release party / Stuk.tv met Monica Geuze
De Flux, Zaandam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Zaantheater, Zaandam
20:00
Harry & De Gebroeëke Zwiêgelkes
De Bosuil, Weert
Pieter Derks - Spot
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Idris
Den Bolder, Waspik
20:30
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Theater Ludens, Voorburg
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
22:00
Statement
Grenswerk, Venlo
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
van Beresteyn, Veendam
21:00
Donnie
EKKO, Utrecht
19:45
The Heavy
TivoliVredenburg, Utrecht
Wardruna
TivoliVredenburg, Utrecht
T-99
dB's, Utrecht
20:00
The Kik
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Gare Du Nord @DRU Cultuurfabriek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Zwaan, Uitgeest
20:15
Discover Berget Lewis
Markant Uden, Uden
19:30
Vrienden van Uden Live! Beat The Stones / Staal Met Glazen
De Pul, Uden
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Emil Landman
Paradox, Tilburg
Bullet For My Valentine + Killswitch Engage
013, Tilburg