Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Doornroosje
Nijmegen
15:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
15:00
Concerto
Amsterdam
15:00
St. Urbanuskerk
Ouderkerk aan de Amstel
15:30
Vorstin
Hilversum
15:30
Willemeen
Arnhem
15:45
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
013
Tilburg
19:00
Iduna
Drachten
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
De Pul
Uden
Koorenhuis
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Ahoy
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Westergasfabriek
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Annabel
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Paradox
Tilburg
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
De Reggehof
Goor
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Meester
Almere
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
Roepaen
Ottersum
Muziekgieterij
Maastricht
Hedon
Zwolle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Twentietoe
Tiel
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Bosuil
Weert
Hilton Rotterdam
Rotterdam
20:00
De Smoutpot
Zwijndrecht
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Gelredome
Arnhem
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Den Bolder
Waspik
20:15
Paard
Den Haag
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Mezz
Breda
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Corneel
Lelystad
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
EKKO
Utrecht
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Artishock
Soest
21:00
Vera
Groningen
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
zaterdag 19 november 2016
Entombed AD / Nihill / Voivod
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Tony Joe White
North Sea Jazz Club, Amsterdam
15:00
Giant Tiger Hooch
Concerto, Amsterdam
15:00
Canticum Anglicum
St. Urbanuskerk, Ouderkerk aan de Amstel
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
15:30
Grindfeast XL3
Willemeen, Arnhem
15:45
Another Kind of Blue - Blue Technology
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
16:00
Crooked Brothers
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Alcest + MONO
013, Tilburg
19:00
Fryskbloed Muzykfestival
Iduna, Drachten
Wardruna
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Vrienden van Uden Live! Beat The Stones / Staal Met Glazen
De Pul, Uden
Marc O’Reilly
Koorenhuis, Den Haag
Astrid S
Paradiso, Amsterdam
19:30
Haarlem Comedy Club
Hotel Haarlem, Haarlem
19:45
The Heavy
TivoliVredenburg, Utrecht
Jan Smit
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Humberto Tan
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Gare Du Nord @DRU Cultuurfabriek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Placebo
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Night of The Proms Rotterdam
Ahoy, Rotterdam
Heather Findlay Band
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Bokoesam
Patronaat, Haarlem
Royal Republic
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Kik
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Akwasi - Tony Chocoloney Fairjaardag
Westergasfabriek, Amsterdam
Bullet For My Valentine + Killswitch Engage
013, Tilburg
20:00
Dubioza Kolektiv
Paard, Den Haag
20:00
British Pop Invasion
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Strictly Family Business
Annabel, Rotterdam
Luke Sital-Singh / Mahalia / Nathan Ball
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Van Dik Hout
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Noord Nederlands Orkest - Symphonic Echoes of Queen - Tribute to Fredd
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Emil Landman
Paradox, Tilburg
Made in Belgium
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Niels Geusebroek
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
van Beresteyn, Veendam
20:00
Smutfish - Smetvis Tour
Rietveld Theater, Delft
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
De Reggehof, Goor
Beartooth + Vanna + Trash Boat
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Rapalje
De Meester, Almere
20:00
King of the World
Fluor, Amersfoort
20:00
Hidden Charms
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
Ernst Jansz
Roepaen, Ottersum
Electric Six
Muziekgieterij, Maastricht
Sevn Alias
Hedon, Zwolle
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Danny Brown
Trix, Antwerpen
20:00
Vreemde Kostgangers
Parktheater, Eindhoven
Model Depose
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Doors in Concert - Tribute To The Doors
Schaaf City Theater, Leeuwarden
20:00
NUHR
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Dreamville presents
Melkweg, Amsterdam
20:00
Stomp - Anniversary Tour
Orpheus, Apeldoorn
Re:Freshed Orchestra
Twentietoe, Tiel
20:00
Max Meser
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Progress Bar
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Beyond God / Diabulus in Musica / Elysian Gates / Serenity
PopEi, Eindhoven
20:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Harry & De Gebroeëke Zwiêgelkes
De Bosuil, Weert
Boyzlife
Hilton Rotterdam , Rotterdam
20:00
Quickshifter
De Smoutpot, Zwijndrecht
20:00
Kel Assouf
Grounds, Rotterdam
20:00
Alessandro's release party / Stuk.tv met Monica Geuze
De Flux, Zaandam
20:00
Qlimax
Gelredome, Arnhem
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Træben
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Singer Theater, Laren
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Discover Berget Lewis
Markant Uden, Uden
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Enge Buren - Ruk!
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Idris
Den Bolder, Waspik
20:15
Residentie Orkest
Paard, Den Haag
20:30
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Renee van Bavel - Wat neem je mee
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Hooverphonic
Paradiso, Amsterdam
20:30
Zuco 103
Vorstin, Hilversum
20:30
Hydrogen Sea (BE)
Mezz, Breda
20:30
The Necks
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Maiden United
Corneel, Lelystad
20:30
New Cool Collective
Groene Engel, Oss
21:00
Tony Joe White
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Donnie
EKKO, Utrecht
21:00
Bewilder
De Peppel, Zeist
21:00
Las Kellies
V11, Rotterdam
21:00
Remember Freddie: Queen tribute by The Vipers
Roepaen, Ottersum
21:00
Call It Off / The Press and the President
Winston, Amsterdam
21:00
Braskiri
Artishock, Soest
21:00
Hans Hannemann / Lea Kliphuis
Vera, Groningen
21:00
SANNAVAN
Muziekpodium DJS, Dordrecht