Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Spil
Roeselare
Singer Theater
Laren
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Purmaryn
Purmerend
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
LantarenVenster
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
De Spot
Middelburg
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Drommedaris
Enkhuizen
Wilminktheater
Enschede
Grenswerk
Venlo
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Lochem
Lochem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater Ins Blau
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Tuin
Leusden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
17:00
Concerto
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
De Pul
Uden
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Paard
Den Haag
A9 studios
Uitgeest
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Amsterdam Roest
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Patronaat
Haarlem
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Veluvine
Nunspeet
Q-Factory
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
013
Tilburg
Arminius
Rotterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
So What!
Gouda
20:00
Little Devil
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
20:00
De Piek
Vlissingen
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Hal 25
Alkmaar
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Stathe
Utrecht
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. De Klameare
Workum
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Helling
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Cultura
Ede
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
vrijdag 25 november 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Spil, Roeselare
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Singer Theater, Laren
Peter Heerschop - Van horen zeggen
De Maagd, Bergen op Zoom
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Joep Onderdelinden - Taart!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Nynke Laverman - Wachter
LantarenVenster, Rotterdam
Izaline Calister - Latin Diva
Theater De Lievekamp, Oss
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Moss
De Spot, Middelburg
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Bart Wirtz
Drommedaris, Enkhuizen
Vreemde Kostgangers
Wilminktheater, Enschede
Woodie Smalls
Grenswerk, Venlo
Mini & Maxi
De Harmonie, Leeuwarden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cpunt Theater, Hoofddorp
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Zaantheater, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Lochem, Lochem
Minou Bosua - Minoux
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lavinia Meijer
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ins Blau, Leiden
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Daglicht
Deventer Schouwburg, Deventer
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Tuin, Leusden
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg De Kring, Roosendaal
17:00
Mala Vita
Concerto, Amsterdam
Pixies
Lotto Arena, Antwerpen
19:00
Big One
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Folkfest
De Pul, Uden
Michael Kiwanuka
Paradiso, Amsterdam
Jake Bugg
Melkweg, Amsterdam
Smutfish - Smetvis Tour
Melkweg, Amsterdam
Alex Vargas
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Sandra van Nieuwland
Paard, Den Haag
Symfo Classics
A9 studios, Uitgeest
20:00
Band of Friends
Iduna, Drachten
20:00
The Kik
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Akwasi - Tony Chocoloney Fairjaardag
Amsterdam Roest, Amsterdam
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dance Gavin Dance
Patronaat, Haarlem
20:00
Meshuggah + High On Fire
Trix, Antwerpen
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Veluvine, Nunspeet
Mestizo Dance Party: Amsterdam Klezmer Band + Antwerp Gipsy-Ska Orkest
Q-Factory, Amsterdam
Kraantje Pappie
013, Tilburg
20:00
UB40
De Oosterpoort, Groningen
Lucky Chops
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Ton Kas - Jabroer
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Emil Landman
Poppodium Apollo, Emmen
20:00
Jungle By Night
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Pink Project
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Margaret Glaspy
Trix, Antwerpen
20:00
Queen tribute by Vipers
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
The Cool Quest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Hooverphonic - 20 year anniversary
013, Tilburg
Therapy?
Arminius, Rotterdam
20:00
Jennie Lena / Joseph Clark - Tribute to Queen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kid Harlequin
So What!, Gouda
20:00
Razend + Burning Hatred + Splinterbomb
Little Devil, Tilburg
Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
20:00
Dynamite Blues Band
De Piek, Vlissingen
20:00
Iris Hond / Matangi Quartet
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Dancin' the Chapel
Roepaen, Ottersum
20:00
De VV @ Volta
Volta, Amsterdam
20:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Phoenix Ashes / Start A Revolution / Sunchair / WhiteNoise
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
De HAL op vrijdag
Hal 25, Alkmaar
20:00
No-Maddz
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Batobe
Stathe, Utrecht
20:15
Peter Pan Speedrock - Houdou en Bedankt!
Effenaar, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
C.C. De Klameare, Workum
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Renee van Bavel - Wat neem je mee
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Crooked Brothers
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Musis, Arnhem
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Leidse Schouwburg, Leiden
The Answer / The Dead Daisies
De Helling, Utrecht
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Chassé Theater, Breda
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cultura, Ede
20:15
Discover Berget Lewis
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Isabelle Beernaert
Figi Theater, Zeist
20:15
André Manuel - De Onzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Douwe Bob
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Anton Goudsmit / Benjamin Herman
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
Daredevils
Victorie, Alkmaar
20:30
Audio Adam + Eleonor Coco
Simplon, Groningen
20:30
Fresku
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater PePijn, Den Haag