Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
17:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
De Noot
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
20:00
De Meester
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
14:30
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
21:15
De Flux
Zaandam
De Bosuil
Weert
15:30
Cowboy Up
Waardamme
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Pul
Uden
17:00
De Pul
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
14:30
Theater Sneek
Sneek
BIRD
Rotterdam
16:00
De Doelen
Rotterdam
15:30
Rotown
Rotterdam
14:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
13:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
15:00
Roepaen
Ottersum
16:00
The Lane
Oostburg
Doornroosje
Nijmegen
19:30
De Kube
Nijmegen
17:00
Cafe De Beurs
Meppel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
16:00
Corneel
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
15:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
18:30
Dynamo
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
Café Wilhelmina
Eindhoven
13:30
N9
Eeklo
15:00
Iduna
Drachten
20:00
Paard
Den Haag
16:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
15:00
Paard
Den Haag
14:30
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
19:30
Mezz
Breda
16:00
Mezz
Breda
Beauforthuis
Austerlitz
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Luxor Live
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
14:00
Orpheus
Apeldoorn
21:30
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
013
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
De Spot
Middelburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
De Spieghel
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Bitterzoet
Amsterdam
zaterdag 26 november 2016
20:00
Robert Ellis
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Margaret Glaspy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Al Jarreau / NDR Big Band
Paradiso, Amsterdam
Beth Hart
Heineken Music Hall, Amsterdam
17:00
Studio 100 Winterfestival
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Amstelveen City Blues
P60, Amstelveen
20:00
Phil Bee's Freedom
De Noot, Amersfoort
Jungle By Night
Fluor, Amersfoort
20:00
Almere Blues: Budding Blues Band + BlueSalad
De Meester, Almere
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Welkom bij de Fresku Show
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
17:00
Stooom
Café de Pilaren, Alkmaar
Pieter Derks - Spot
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Douwe Bob
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
19:30
Band of Friends | 26-11-2016 | W2 Poppodium
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 27 november 2016
15:00
Bony King of Nowhere
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
14:30
The Premise
Boerderij, Zoetermeer
14:30
Jester of the King
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
21:15
Akil The MC (Jurassic 5) - SUPPORT JEROME XL
De Flux, Zaandam
Band of Friends
De Bosuil, Weert
15:30
Crooked Brothers
Cowboy Up, Waardamme
Maaike Ouboter
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Ben Weaver / Robert Ellis
EKKO, Utrecht
20:15
Tjing Tjing
De Helling, Utrecht
Bazart
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Magna Carta
De Pul, Uden
17:00
Best Of Foo
De Pul, Uden
20:30
Matangi Kwartet
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Vicious Rumors
Little Devil, Tilburg
14:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Sneek, Sneek
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
BIRD, Rotterdam
16:00
Songbird Festival
De Doelen, Rotterdam
15:30
Ever After’s Songwriter Circle
Rotown, Rotterdam
14:30
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Rotterdam, Rotterdam
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
McAnthony's Blues Gang
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
15:00
Kloosterkamerfestival Hidden Treasures
Roepaen, Ottersum
16:00
Big Creek Slim
The Lane, Oostburg
Con Brio
Doornroosje, Nijmegen
19:30
The Game
De Kube, Nijmegen
17:00
JJ Sharp band
Cafe De Beurs, Meppel
20:00
Les Djinns / Monomyth
Muziekgieterij, Maastricht
16:00
Mercy John
Corneel, Lelystad
Nynke Laverman - Wachter
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Cpunt Theater, Hoofddorp
15:00
LIVE: Stage Experience
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Sandra van Nieuwland
Patronaat, Haarlem
20:30
Al Jarreau / NDR Big Band
De Oosterpoort, Groningen
14:15
Johann Markel / Matthew Baker
D' Engelenburgh, Fijnaart
18:30
Within The Ruins + Fit For An Autopsy + Last Ten Seconds Of Life + Phi
Dynamo, Eindhoven
15:00
Singer-Songwriter Melissa Janssen
PopEi, Eindhoven
Phil Bee's Freedom
Café Wilhelmina, Eindhoven
13:30
Father Murphy / Gianni Marzo / Kreng / Raveyards / The Germans
N9, Eeklo
15:00
Hurd op Snein presents: Ringworm, Hierophant, Noisem & meer
Iduna, Drachten
20:00
The Dutch Queen Tribute
Paard, Den Haag
16:00
Harry Sacksioni
De Nieuwe Kerk, Den Haag
15:00
Folkfest 2016
Paard, Den Haag
14:30
Het Juniorenorkest
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Niki Jacobs - Babyconcerten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
M83
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rag'n'Bone Man
Botanique, Brussel
20:00
Leyla McCalla
Cactus Muziekcentrum, Brugge
19:30
Tangarine
Mezz, Breda
16:00
Phil Smith (AU)
Mezz, Breda
Izaline Calister - Latin Diva
Beauforthuis, Austerlitz
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Big One - Pink Floyd Tribute
Luxor Live, Arnhem
16:15
Mayin
Gigant, Apeldoorn
14:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
21:30
The Pop Group
Paradiso, Amsterdam
Moss
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Comedy Central International presents: Nick Cody & Chris Martin
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Vreemde Kostgangers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Azure Hiptronics / Plastik Soldiers
Sugar Factory, Amsterdam
Pixies
Heineken Music Hall, Amsterdam
Alex Vargas
Paradiso, Amsterdam
19:30
Tony Hadley
Melkweg, Amsterdam
15:00
Nederlands Kamerkoor / Toonkunstkoor Amsterdam / Wim Henderickx
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
13:30
Peter Beets meets Stochelo Rosenberg - Een ode aan Django Reinhardt
North Sea Jazz Club, Amsterdam
maandag 28 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Isabelle Beernaert
Figi Theater, Zeist
20:00
Simone Kleinsma
Beatrix Theater, Utrecht
Pet Shop Boys
013, Tilburg
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tim Knol - Lost & Found
Theater De Winsinghhof, Roden
Call It Off / The Press and the President
De Spot, Middelburg
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Counterparts / Expire
Patronaat, Haarlem
20:00
Con Brio
De Spieghel, Groningen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
Paul de Munnik
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tom Misch
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Archive
Koninklijk Circus, Brussel
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Cigarettes After Sex
Bitterzoet, Amsterdam