Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Groene Engel
Oss
20:30
De Bonte Wever
Assen
EKKO
Utrecht
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Meervaart
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
OJC Comeet
Someren
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:30
P3
Purmerend
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
De Duif
Amsterdam
21:00
013
Tilburg
Vera
Groningen
Rotown
Rotterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:15
De Helling
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Plan C
Rotterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
De Graauwe Hengst
Schiedam
23:00
Vera
Groningen
23:00
Atak
Enschede
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
C.C. De Werf
Aalst
De Spot
Middelburg
Blijburg
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
Iduna
Drachten
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Breughelzaal
Bree
12:30
Grounds
Rotterdam
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
14:00
Hedon
Zwolle
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
D' Engelenburgh
Fijnaart
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Luxor Live
Arnhem
15:30
Baroeg
Rotterdam
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Paco Plumtrek
Almelo
16:00
Duycker
Hoofddorp
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Q-Factory
Amsterdam
16:00
Koepelkerk
Amsterdam
16:00
Goede Herderkerk
Zoeterwoude
16:15
De Flux
Zaandam
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:30
Neushoorn
Leeuwarden
18:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
't Rozenknopje
Eindhoven
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
Maassilo
Rotterdam
19:30
Grenswerk
Venlo
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Amer
Amen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Eetalage
Lelystad
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
P3
Purmerend
013
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Effenaar
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
zaterdag 25 november 2017
20:15
Vonk
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Michael Prins
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sjaak Bral
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
FRANK BLUEKA "Tom Waits meets Neil Young"
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Youssef El Mousaoui
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Wende Snijders - Mens
Paradiso, Amsterdam
20:30
PFM
Boerderij, Zoetermeer
The Charm The Fury
Groene Engel, Oss
20:30
Memphis Maniacs
De Bonte Wever, Assen
Orgel Vreten
EKKO, Utrecht
20:30
Max Meser
De Spot, Middelburg
20:30
Fred Eaglesmith
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Rectum Raiders
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Dauthuz
De Flux, Zaandam
20:30
STUFF.
BIRD, Rotterdam
20:30
The Blues Brothers
Fulcotheater, IJsselstein
Niels Geusebroek - Wildfire
Meervaart, Amsterdam
20:30
Kelderfest
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Prinz Klauz / DJ Sjerruf
OJC Comeet, Someren
20:30
Crowd of Chairs
Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Crowd of Chairs
Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Hedon Zwaar: Suicide Attack / Dizer / Hamerhaai
Hedon, Zwolle
20:30
Evil Empire Orchestra
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:30
Harmonie Crescendo / Kunst na Arbeid
P3, Purmerend
20:30
S.T. Cordell
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Arma Agharta
De Kargadoor, Utrecht
21:00
Greates 80's Party XL met Wipneus en Pim
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Joep Beving
De Duif, Amsterdam
21:00
Bazart
013, Tilburg
Public Service Broadcasting
Vera, Groningen
Paceshifters
Rotown, Rotterdam
21:00
Navarone
Poppodium Volt, Sittard
21:00
NogNikz reünie
LOLA050, Groningen
21:00
CRAZY 90s XL ft. Extince
Podium Victorie, Alkmaar
21:15
The Dubbeez
De Helling, Utrecht
22:00
Armed Cloud / Profuna Ocean
Merleyn, Nijmegen
22:00
The Muse Experience
Plan C, Rotterdam
22:00
JazzLab Sessions: Blow!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
De Waanzin
De Graauwe Hengst, Schiedam
23:00
Walls & Birds + I Took Your Name
Vera, Groningen
23:00
Bashment Bangers
Atak, Enschede
23:45
Oskar Offerman / Pieter Jansen
Sugar Factory, Amsterdam
zondag 26 november 2017
Albert Hammond Sr.
C.C. De Werf, Aalst
Het Zesde Metaal
De Spot, Middelburg
Joia
Blijburg, Amsterdam
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
Elske DeWall / Stephanie Struijk
Iduna, Drachten
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
C.C. Breughelzaal, Bree
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
14:00
Caetitu
PlusEtage, Baarle-Nassau
14:00
Hedon Presents: Micah / Milo / Cousin Hatfield
Hedon, Zwolle
14:15
Dirk Scheele - Pepernotenpret (2+)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:15
Young Piano Masters Society
D' Engelenburgh, Fijnaart
Beth & Flo
D' Engelenburgh, Fijnaart
White Cowbell Oklahoma + Gaping Moles
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
The Rumjacks
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Tom Kluskens
PopEi, Eindhoven
15:00
Guus Tangelder / Lucy Woodward
Luxor Live, Arnhem
15:30
Wavefest II
Baroeg, Rotterdam
15:30
Heavy on Sunday: Altar / Destruction / Hell
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
Bart van Lier Trio met Peter Tiehuis en Ruud Ouwehand
Paco Plumtrek, Almelo
16:00
Dutch Roots and Blues tour
Duycker, Hoofddorp
16:00
The Doors in Concert
De Bosuil, Weert
16:00
Sunday Sessions
Q-Factory, Amsterdam
16:00
Matthias Havinga
Koepelkerk, Amsterdam
16:00
Vox HumanaMannenkoor en Rijnlands Symfonieorkest
Goede Herderkerk, Zoeterwoude
16:15
Charles Pasi
De Flux, Zaandam
16:15
Stillwave
Gigant, Apeldoorn
17:30
Stuart Mavis
Neushoorn, Leeuwarden
18:00
Stick to your Guns
Ancienne Belgique (AB), Brussel
18:00
Black Cat Biscuit
Den Heilige Cornelius, Roermond
MTV Headbangers Ball: Max & Iggor Cavalera
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Maaike Martens
Beauforthuis, Austerlitz
19:00
Bart in de Knop met Eddie C.
't Rozenknopje, Eindhoven
19:00
Brother Ali
Sugar Factory, Amsterdam
JP Cooper + Picture This
Maassilo, Rotterdam
19:30
Arno Adams
Grenswerk, Venlo
19:45
Sevn Alias
TivoliVredenburg, Utrecht
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
Depeche Mode
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Fred Eaglesmith / Tif Ginn
Patronaat, Haarlem
20:00
Ruben Hoeke Band
De Amer, Amen
20:00
Nahko And Medicine For The People
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Goatblood / Heretic / Wrok
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Men in Black / The Boss
De Pul, Uden
20:00
Folk Road Show
De Eetalage, Lelystad
20:00
Bjarke Ramsing / Morado
Gigant, Apeldoorn
20:00
Lifechanger
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
John Illsley of Dire Straits
P3, Purmerend
Morbid Angel
013, Tilburg
20:15
Alex Roeka - En Toen Ineens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jimi Hendrix 75th Birthday
Effenaar, Eindhoven
The Dead South
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Simon Phillips
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Baptiste W. Hamon
Amstelkerk, Amsterdam
20:30
Chris Dave and the Drumhedz
BIRD, Rotterdam
Brooke Sharkey
Tolhuistuin, Amsterdam