Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Bernardinuskapel
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
22:00
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
20:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Chassé Theater
Breda
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
20:00
De Roma
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Hedon
Zwolle
21:00
De Bosuil
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Maaspoort
Venlo
21:30
Hofman
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
Stathe
Utrecht
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Cul de Sac
Tilburg
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
De Doelen
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater De Winsinghhof
Roden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
P3
Purmerend
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Reflektor
Liège
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Fulcotheater
IJsselstein
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Atak
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:00
Grote Kerk van Emmen
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
woensdag 07 december 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Fulcotheater, IJsselstein
Lebbis - Good News Show
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Sabrina Starke
Bernardinuskapel, Heerlen
20:30
Fai Baba + Floris Bates
Patronaat, Haarlem
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
22:00
Terakaft
Vera, Groningen
20:30
Dulce Pontes
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - De Onzen
Wilminktheater, Enschede
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rivers
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Oscar & The Wolf
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
René van Meurs - Even goede vrienden
Posttheater, Arnhem
20:00
NUHR
Orpheus, Apeldoorn
Venice
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
20:00
David Gray
De Roma, Antwerpen
22:00
Zimmerman
Paradiso, Amsterdam
Toy
Paradiso, Amsterdam
20:00
PWR BTTM
Sugar Factory, Amsterdam
My Baby
Paradiso, Amsterdam
Vant
Melkweg, Amsterdam
19:00
Yellowcard
Melkweg, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht
Flint, Amersfoort
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 08 december 2016
Audio Adam / Eleonor Coco
Hedon, Zwolle
21:00
The Gentle Storm
De Bosuil, Weert
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Philippe Geubels
De Maaspoort, Venlo
21:30
Hofman Live: Aidan & The Wild
Hofman, Utrecht
20:30
Jason Lindner
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Indian Askin
De Helling, Utrecht
20:00
Echo Movis
Stathe, Utrecht
Simon Joyner
dB's, Utrecht
Selah Sue
TivoliVredenburg, Utrecht
The Jerry Hormone Ego Trip
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Her Majesty
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Dans Dans
De Casino, Sint-Niklaas
22:00
Roots & Routes presents Sebastienne & Naear
BIRD, Rotterdam
20:00
Dulce Pontes
De Doelen, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Oldenosborn - #Life
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Winsinghhof, Roden
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali / PlusSupportAct
P3, Purmerend
20:00
The Kik
Theater De Willem, Papendrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Terakaft
Nijdrop, Opwijk
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
22:00
Sputnik 9
Merleyn, Nijmegen
20:15
Sevn Alias
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Lochem, Lochem
Moaning Cities / The Sore Losers
Reflektor, Liège
20:00
Mark Foggo
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Welkom bij de Fresku Show
De Harmonie, Leeuwarden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Harmonie, Leeuwarden
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
The Dutch Eagles
Fulcotheater, IJsselstein
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Cor Bakker ontvangt... - Ivo Janssen en Fay Claassen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Kerosine
Duycker, Hoofddorp
Lavinia Meijer
Vorstin, Hilversum
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Paul de Munnik
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Raglans
Patronaat, Haarlem
20:00
CUT_ / Lakshmi
Patronaat, Haarlem
Vant
Vera, Groningen
Douwe Bob
De Oosterpoort, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
De Dijk
Atak, Enschede
André Manuel - De Onzen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Sabrina Starke
Grote Kerk van Emmen, Emmen
Maaike Ouboter
ATLAS Theater, Emmen
Danny Vera
Effenaar, Eindhoven
Honky
Effenaar, Eindhoven
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Parktheater, Eindhoven
3J'S - Acoustic Christmas
Cultura, Ede
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht