Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Victorie
Alkmaar
Hedon
Zwolle
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
013
Tilburg
21:00
Het Bolwerk
Sneek
V11
Rotterdam
21:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Vera
Groningen
21:00
De Tor
Enschede
21:00
Musicon
Den Haag
21:00
Het Bos
Antwerpen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:15
Luxor Live
Arnhem
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
PopEi
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
STECK
Delft
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Fluor
Amersfoort
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Patronaat
Haarlem
23:30
De Helling
Utrecht
23:30
Melkweg
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Figi Theater
Zeist
Zaantheater
Zaandam
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Graauwe Hengst
Schiedam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Estrado
Harderwijk
Philharmonie Haarlem
Haarlem
De Skâns
Gorredijk
Jan van Besouw
Goirle
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Deventer Schouwburg
Deventer
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Orpheus
Apeldoorn
Ziggo Dome
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
J.C. De Klinker
Aarschot
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
13:30
Neushoorn
Leeuwarden
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
15:30
Vorstin
Hilversum
16:00
Flint
Amersfoort
19:00
De Bosuil
Weert
19:00
Willemeen
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Duycker
Hoofddorp
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Grenswerk
Venlo
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
vrijdag 02 december 2016
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
De Edwin Evers Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Martijn Koning, Koning van de lach
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Vreemde Kostgangers
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Veste, Delft
20:15
LOS - VAST
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Lords of Black
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Oldenosborn - #Life
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Speeldoos, Vught
20:30
Marissa Nadler
EKKO, Utrecht
20:30
Erik Truffaz
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Boodschap, Rijen
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Sevn Alias
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Emil Landman
Simplon, Groningen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Meerpaal, Dronten
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Folk Road Show
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Jungle By Night
Luxor Live, Arnhem
20:30
The Cool Quest
Gigant, Apeldoorn
20:30
The Graveltones
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Steve Smyth in Het Zonnehuis
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
LP
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Giovanca, Michael Prins, CASiTA,
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Madeleine Peyroux
Paradiso, Amsterdam
20:30
Kiki Schippers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
DeWolff
Fluor, Amersfoort
20:30
Bökkers
Victorie, Alkmaar
Eefje De Visser
Hedon, Zwolle
21:00
Rogier Telderman
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Eek-A-Mouse
013, Tilburg
21:00
Joint String Friends
Het Bolwerk, Sneek
Canshaker Pi
V11, Rotterdam
21:00
Smutfish - Smetvis Tour
Kantine Walhalla, Rotterdam
21:00
Metallica Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Skip & Die
Metropool, Hengelo
21:00
Joost Dijkema
Vera, Groningen
21:00
Bart Wirtz
De Tor, Enschede
21:00
Sodomizer
Musicon, Den Haag
21:00
Dans Dans
Het Bos, Antwerpen
21:00
Thirdstory
Bitterzoet, Amsterdam
21:15
Barrelhouse
Luxor Live, Arnhem
22:00
Bauer
Merleyn, Nijmegen
22:00
10 o'Clock Heroes - One Man Trash Band
PopEi, Eindhoven
22:00
Grainne Duffy
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
BoXruBa
STECK, Delft
22:00
Ivan & The Parazol
Paradiso, Amsterdam
22:00
Mala Vita
Fluor, Amersfoort
23:00
Vunzige Deuntjes - Schud Je Bil Editie
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Infrarood
Patronaat, Haarlem
23:30
Therapy Sessions NL
De Helling, Utrecht
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
23:30
DJ Kentaro
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 03 december 2016
Bettie Serveert
Hedon, Zwolle
Maaike Ouboter
Theater de Spiegel, Zwolle
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Figi Theater, Zeist
Lenette van Dongen - Tegenwind
Zaantheater, Zaandam
Band of Friends
Spirit of 66, Verviers
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stackhouse
De Graauwe Hengst, Schiedam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Amsterdam Klezmer Band
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
Max Meser
Estrado, Harderwijk
Lavinia Meijer
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Skâns, Gorredijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Jan van Besouw, Goirle
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Deventer Schouwburg, Deventer
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Kennemer Theater, Beverwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Kattendans, Bergeijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Orpheus, Apeldoorn
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G (winter editie)
Ziggo Dome, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fleddy Melculy
J.C. De Klinker, Aarschot
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
13:30
Into Darkness III
Neushoorn, Leeuwarden
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
16:00
Flirting with the Blues
Flint, Amersfoort
19:00
Statesmen / The Hillbilly Moonshiners / Uncle Harry
De Bosuil, Weert
19:00
Take Down the Sun / Irritation / Slacktide
Willemeen, Arnhem
De Dijk
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Rollerdisco
Duycker, Hoofddorp
19:30
Nicolas Jaar
Paradiso, Amsterdam
19:30
Tom Misch
Melkweg, Amsterdam
Apneu / Breaking Leaves / The Super Soakers
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Liquidation: Lsb (uk) + More
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
DeWolff
Grenswerk, Venlo
20:00
The Monochrome Set
dB's, Utrecht
20:00
Masters of Metal
De Pul, Uden
20:00
Sodomizer
Little Devil, Tilburg
20:00
NUHR
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Birth of Joy / The Sore Losers
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Go March / Pomrad / Raveyards
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - Good News Show
Theater de Purmaryn, Purmerend