Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Bussel
Oosterhout
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Veluvine
Nunspeet
City Theater
Schijndel
't Schienvat
Erica
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. De Kei
Reusel
Theater de Speeldoos
Baarn
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
DeLaMar
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Ons Tejater
Lieshout
Theater De Winsinghhof
Roden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Dillewijn
Ankeveen
Diligentia
Den Haag
Theater Koningsduin
Castricum
Werftheater
Utrecht
Ledeltheater
Oostburg
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
17:00
De Duif
Amsterdam
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Annabel
Rotterdam
19:00
PopEi
Eindhoven
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
19:30
Het Podium
Hoogeveen
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Oktoberhallen
Wieze
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Podium 't Beest
Goes
Hedon
Zwolle
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
The Temple
Heerhugowaard
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Meester
Almere
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Bloody Louis
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cultura
Ede
20:00
Houtje Touwtje Strogebouwtje
Breda
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Pul
Uden
20:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
Grand Café De Friesche Club
Leeuwarden
20:00
Botanique
Brussel
20:00
De Piek
Vlissingen
20:00
Grand Theatre
Groningen
20:00
Dominicus kerk
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Figi Theater
Zeist
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Groene Engel
Oss
20:30
De Bonte Wever
Assen
EKKO
Utrecht
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
BIRD
Rotterdam
zaterdag 25 november 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Bussel, Oosterhout
André Manuel - De Onzen
Agnietenhof, Tiel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Schattelijn, Geertruidenberg
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ali B - Koorts
Veluvine, Nunspeet
Leif de Leeuw Band
City Theater, Schijndel
Stephanie Struijk
't Schienvat, Erica
Jan Beuving - Raaklijn
Schouwburg Odeon, Zwolle
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Pand, Gorinchem
Pieter Derks - Spot
C.C. De Kei, Reusel
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Speeldoos, Baarn
Emilio Guzman - Kom dan!
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
Orpheus, Apeldoorn
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Ons Tejater, Lieshout
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Winsinghhof, Roden
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Dillewijn, Ankeveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Koningsduin, Castricum
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht
Soundos - Geboren met ervaring
Ledeltheater, Oostburg
Jochen Otten - Troosten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
16:00
Explore the North
Neushoorn, Leeuwarden
17:00
Joep Beving
De Duif, Amsterdam
17:00
Delfos?
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
The Kik
Annabel, Rotterdam
19:00
Music With Strangers
PopEi, Eindhoven
Popronde Amsterdam
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Single Mothers
Dynamo, Eindhoven
Nahko And Medicine For The People
Melkweg, Amsterdam
Crippled Black Phoenix
013, Tilburg
19:30
Selfmachine / Disquiet / Procreation
Het Podium, Hoogeveen
19:30
Arczi Szajka / Bonus RPK
Baroeg, Rotterdam
19:30
Dushi Sanka
Paard, Den Haag
20:00
Music Show Scotland
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
WE ARE ELECTRIC presents elrow
Klokgebouw, Eindhoven
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Loïc Nottet
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Clouseau
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Kenny B
Duycker, Hoofddorp
20:00
Soulsister
Oktoberhallen, Wieze
20:00
Dope D.O.D.
Manifesto, Hoorn
20:00
Rondé
Paard, Den Haag
20:00
Het Zesde Metaal
Paard, Den Haag
20:00
Ruben Hoeke Band
Vorstin, Hilversum
20:00
The Dread Crew of Oddwood
Podium 't Beest, Goes
My Baby
Hedon, Zwolle
20:00
Cry Before Dawn
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Golden Earring
The Temple, Heerhugowaard
20:00
Jeangu Macrooy
Patronaat, Haarlem
20:00
Roxeanne Hazes
De Meester, Almere
20:00
Boy Harsher
Melkweg, Amsterdam
20:00
Heavy Metal Thunder / Velcro Fly
Altstadt, Eindhoven
20:00
The Nits
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Fred Hersch
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lil Kleine
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Lighthouse / Tin Fingers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Suzan & Freek
De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Dijk
Mezz, Breda
20:00
Sevn Alias
Bloody Louis, Brussel
20:00
Kimbra
Botanique, Brussel
20:00
Marco Borsato
Patronaat, Haarlem
20:00
Kevin Johansen
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Cultura, Ede
20:00
Doylu
Houtje Touwtje Strogebouwtje, Breda
20:00
Adriaan van Dis / Kamagurka
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Finale Battle of the Tributebands
De Pul, Uden
20:00
The High Kings
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Sweet Mary Jane
Grand Café De Friesche Club, Leeuwarden
20:00
Carla Dal Forno
Botanique, Brussel
20:00
White Cowbell Oklahoma
De Piek, Vlissingen
20:00
Clash #03 x Jonge Harten
Grand Theatre, Groningen
20:00
Au coeur de l'Art
Dominicus kerk, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
THE NATION
Figi Theater, Zeist
Benjamin Clementine
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Ricky Koole & Ocobar
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Vonk
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Michael Prins
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sjaak Bral
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
FRANK BLUEKA "Tom Waits meets Neil Young"
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Youssef El Mousaoui
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Wende Snijders - Mens
Paradiso, Amsterdam
20:30
PFM
Boerderij, Zoetermeer
The Charm The Fury
Groene Engel, Oss
20:30
Memphis Maniacs
De Bonte Wever, Assen
Orgel Vreten
EKKO, Utrecht
20:30
Max Meser
De Spot, Middelburg
20:30
Fred Eaglesmith
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Rectum Raiders
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Dauthuz
De Flux, Zaandam
20:30
STUFF.
BIRD, Rotterdam