Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Bonte Wever
Assen
Meervaart
Amsterdam
EKKO
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
OJC Comeet
Someren
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Groene Engel
Oss
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
013
Tilburg
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
De Duif
Amsterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
LOLA050
Groningen
Rotown
Rotterdam
Vera
Groningen
21:15
De Helling
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
De Graauwe Hengst
Schiedam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Plan C
Rotterdam
23:00
Atak
Enschede
23:00
Vera
Groningen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
C.C. De Werf
Aalst
Iduna
Drachten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Spot
Middelburg
DeLaMar
Amsterdam
Blijburg
Amsterdam
C.C. Breughelzaal
Bree
Theater Floralis
Lisse
12:30
Grounds
Rotterdam
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
14:00
Hedon
Zwolle
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
PopEi
Eindhoven
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:30
Paco Plumtrek
Almelo
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Baroeg
Rotterdam
16:00
Duycker
Hoofddorp
16:00
Koepelkerk
Amsterdam
16:00
Q-Factory
Amsterdam
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Goede Herderkerk
Zoeterwoude
16:15
De Flux
Zaandam
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:30
Neushoorn
Leeuwarden
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
18:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
't Rozenknopje
Eindhoven
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Grenswerk
Venlo
Maassilo
Rotterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Gigant
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
De Eetalage
Lelystad
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
P3
Purmerend
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
De Pul
Uden
013
Tilburg
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Amer
Amen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Mezz
Breda
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
22:30
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
11:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Vorstin
Hilversum
Melkweg
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
zaterdag 25 november 2017
20:30
Memphis Maniacs
De Bonte Wever, Assen
Niels Geusebroek - Wildfire
Meervaart, Amsterdam
Orgel Vreten
EKKO, Utrecht
20:30
PFM
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Prinz Klauz / DJ Sjerruf
OJC Comeet, Someren
20:30
Rectum Raiders
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
S.T. Cordell
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
STUFF.
BIRD, Rotterdam
20:30
The Blues Brothers
Fulcotheater, IJsselstein
The Charm The Fury
Groene Engel, Oss
20:30
Wende Snijders - Mens
Paradiso, Amsterdam
21:00
Bazart
013, Tilburg
21:00
CRAZY 90s XL ft. Extince
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Greates 80's Party XL met Wipneus en Pim
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Joep Beving
De Duif, Amsterdam
21:00
Navarone
Poppodium Volt, Sittard
21:00
NogNikz reünie
LOLA050, Groningen
Paceshifters
Rotown, Rotterdam
Public Service Broadcasting
Vera, Groningen
21:15
The Dubbeez
De Helling, Utrecht
22:00
Armed Cloud / Profuna Ocean
Merleyn, Nijmegen
22:00
De Waanzin
De Graauwe Hengst, Schiedam
22:00
JazzLab Sessions: Blow!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
The Muse Experience
Plan C, Rotterdam
23:00
Bashment Bangers
Atak, Enschede
23:00
Walls & Birds + I Took Your Name
Vera, Groningen
23:45
Oskar Offerman / Pieter Jansen
Sugar Factory, Amsterdam
zondag 26 november 2017
Albert Hammond Sr.
C.C. De Werf, Aalst
Elske DeWall / Stephanie Struijk
Iduna, Drachten
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Het Zesde Metaal
De Spot, Middelburg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Joia
Blijburg, Amsterdam
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
C.C. Breughelzaal, Bree
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
14:00
Caetitu
PlusEtage, Baarle-Nassau
14:00
Hedon Presents: Micah / Milo / Cousin Hatfield
Hedon, Zwolle
Beth & Flo
D' Engelenburgh, Fijnaart
14:15
Dirk Scheele - Pepernotenpret (2+)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:15
Young Piano Masters Society
D' Engelenburgh, Fijnaart
15:00
Guus Tangelder / Lucy Woodward
Luxor Live, Arnhem
15:00
The Rumjacks
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Tom Kluskens
PopEi, Eindhoven
White Cowbell Oklahoma + Gaping Moles
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:30
Bart van Lier Trio met Peter Tiehuis en Ruud Ouwehand
Paco Plumtrek, Almelo
15:30
Heavy on Sunday: Altar / Destruction / Hell
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
Wavefest II
Baroeg, Rotterdam
16:00
Dutch Roots and Blues tour
Duycker, Hoofddorp
16:00
Matthias Havinga
Koepelkerk, Amsterdam
16:00
Sunday Sessions
Q-Factory, Amsterdam
16:00
The Doors in Concert
De Bosuil, Weert
16:00
Vox HumanaMannenkoor en Rijnlands Symfonieorkest
Goede Herderkerk, Zoeterwoude
16:15
Charles Pasi
De Flux, Zaandam
16:15
Stillwave
Gigant, Apeldoorn
17:30
Stuart Mavis
Neushoorn, Leeuwarden
18:00
Black Cat Biscuit
Den Heilige Cornelius, Roermond
18:00
Stick to your Guns
Ancienne Belgique (AB), Brussel
18:30
Maaike Martens
Beauforthuis, Austerlitz
MTV Headbangers Ball: Max & Iggor Cavalera
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Bart in de Knop met Eddie C.
't Rozenknopje, Eindhoven
19:00
Brother Ali
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Arno Adams
Grenswerk, Venlo
JP Cooper + Picture This
Maassilo, Rotterdam
19:45
Sevn Alias
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bjarke Ramsing / Morado
Gigant, Apeldoorn
Depeche Mode
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Folk Road Show
De Eetalage, Lelystad
20:00
Fred Eaglesmith / Tif Ginn
Patronaat, Haarlem
20:00
Goatblood / Heretic / Wrok
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
John Illsley of Dire Straits
P3, Purmerend
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Lifechanger
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Men in Black / The Boss
De Pul, Uden
Morbid Angel
013, Tilburg
20:00
Nahko And Medicine For The People
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Ruben Hoeke Band
De Amer, Amen
20:15
Alex Roeka - En Toen Ineens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jimi Hendrix 75th Birthday
Effenaar, Eindhoven
20:30
Baptiste W. Hamon
Amstelkerk, Amsterdam
Brooke Sharkey
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Chris Dave and the Drumhedz
BIRD, Rotterdam
20:30
Simon Phillips
Boerderij, Zoetermeer
The Dead South
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
De Dijk - Extra Show
Mezz, Breda
21:00
Dieuf-Dieul de Thiès
Grounds, Rotterdam
21:00
Marco Borsato
Doornroosje, Nijmegen
Nick Murphy
Paradiso, Amsterdam
22:00
Molecular
Vera, Groningen
22:30
Mansionair
Paradiso, Amsterdam
maandag 27 november 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
11:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
19:00
JP Cooper
Paradiso, Amsterdam
19:30
Charles Pasi
Vorstin, Hilversum
Public Service Broadcasting
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ho99o9
Botanique, Brussel
20:00
Hollow Coves
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
John Joseph Brill
Paradiso, Amsterdam
Little Steven & The Desciples of Soul
De Oosterpoort, Groningen