Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Ahoy
Rotterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Spirit of 66
Verviers
Manifesto
Hoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
16:45
Lutherse Kerk
Haarlem
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Spant!
Bussum
20:30
RASA
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Bosuil
Weert
20:15
De Pul
Uden
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Vera
Groningen
BREStheater
Brielle
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
Simplon
Groningen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Meervaart
Amsterdam
De Boodschap
Rijen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Den Bolder
Waspik
Para
Breda
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Sneek
Sneek
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Artishock
Soest
20:30
SEM Cafe
Velp
20:00
De Grote Kerk
Alkmaar
19:30
Willemeen
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
20:00
Gelredome
Arnhem
20:00
De Meester
Almere
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
De Eendracht
Gemert
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
't Ukien
Kampen
20:15
De Helling
Utrecht
013
Tilburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Westelijk Handelsterrein
Rotterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Altstadt
Eindhoven
18:00
Little Devil
Tilburg
15:00
013
Tilburg
Patronaat
Haarlem
Diligentia
Den Haag
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
21:00
Duycker
Hoofddorp
21:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
't Getouw
Mol
Neushoorn
Leeuwarden
De Maaspoort
Venlo
Den Trap
Kortrijk
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Kreun
Kortrijk
22:00
Mezz
Breda
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
19:30
Hedon
Zwolle
zaterdag 10 december 2016
20:00
Toppers in Concert ‘Christmas Party Of The Year’
Ahoy, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Theo Mackaay
TivoliVredenburg, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
C.C. De Kei, Reusel
20:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience - Physical Graffiti
Spirit of 66, Verviers
The Tibbs
Manifesto, Hoorn
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
The Sore Losers
Merleyn, Nijmegen
The Kik
Theater de Kampanje, Den Helder
16:45
The GospelExperience
Lutherse Kerk, Haarlem
20:15
The Dutch Eagles
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Aurora Project
Boerderij, Zoetermeer
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Spant!, Bussum
20:30
Tabanka - Feestelijke muziek uit Kaapverdië
RASA, Utrecht
20:00
T-99
Paradiso, Amsterdam
Symfo Classics
De Bosuil, Weert
20:15
Sylvan
De Pul, Uden
19:30
Super-sonic Jazz
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
State-X New Forms
Paard, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Snakepit: The Need For Speed
Klokgebouw, Eindhoven
20:30
Smutfish - Smetvis Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Skip & Die + support
Vera, Groningen
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
BREStheater, Brielle
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Veste, Delft
20:00
Simon Joyner
De Nieuwe Anita, Amsterdam
Sevn Alias
Simplon, Groningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt (succesoptie)
Posthuis Theater, Heerenveen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater de Spiegel, Zwolle
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Meervaart, Amsterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
De Boodschap, Rijen
19:45
Remy van Kesteren
TivoliVredenburg, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
23:30
RAUW
Paradiso, Amsterdam
20:00
Purper's vier jaargetijden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
POW Ensemble plays STEIN
PlusEtage, Baarle-Nassau
Pieter Derks - Spot
Den Bolder, Waspik
Philippe Geubels
Para, Breda
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Arto Theater, Schoonhoven
Paul de Munnik
Theater Sneek, Sneek
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Onno Govaert / Reinier Baas & Joris Roelofs
Artishock, Soest
20:30
Okesweer
SEM Cafe, Velp
20:00
Nederlands Blazers Ensemble
De Grote Kerk, Alkmaar
19:30
MYRKVAR (PLUNDER & BRAND RELEASE PARTY) + BALDRS DRAUMAR + MISANTHROPI
Willemeen, Arnhem
Minou Bosua - Minoux
Agnietenhof, Tiel
20:00
Mega Piraten Festijn
Gelredome, Arnhem
20:00
Meesterlijk Metaal Dutch Steel Attack
De Meester, Almere
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. Bacchus, Aalsmeer
21:00
Max Meser
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Mala Vita
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Maaike Ouboter
Orpheus, Apeldoorn
20:00
LOS - VAST
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Eendracht, Gemert
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Leeways
't Ukien, Kampen
20:15
Kraantje Pappie
De Helling, Utrecht
Kovacs
013, Tilburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
King of the World
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Katie Kruel
Westelijk Handelsterrein, Rotterdam
22:00
Kai Strauss & The Electric Blues Allstars
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
K-otic
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:30
Jungle By Night
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
JP & The Seeger Session Band - The Freedom Express Tour
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Daglicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jochen Otten
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Je Veux Flâner - 21ième édition
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Jazz & beyond: Killer B3 session
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
It It Anita
Altstadt, Eindhoven
18:00
Incubate: Okkultokrati (NOR) + Ohhms (UK) + Oozing Wound (USA) + Exo (
Little Devil, Tilburg
15:00
Incubate: Babyfather + Clipping.
013, Tilburg
Honky / WhiskeyDick
Patronaat, Haarlem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Diligentia, Den Haag
20:00
HARP4 / Ilja De Neve & His International Bluesband
De Casino, Sint-Niklaas
21:00
Grote Prijs van de Bollenstreek - halve finale
Duycker, Hoofddorp
21:30
Gare Du Nord
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Fuse
't Getouw, Mol
Freeze Festival
Neushoorn, Leeuwarden
Freek de Jonge - De Peiling
De Maaspoort, Venlo
Fleddy Melculy
Den Trap, Kortrijk
20:00
Finale Amsterdamse Popprijs
Melkweg, Amsterdam
20:00
Fifty Foot Combo
De Kreun, Kortrijk
22:00
Fiesta Macumba
Mezz, Breda
FeestDJRuud
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Ernst Jansz & Band
De Kleine Waarheid, Zaandam
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Hof 88, Almelo
19:30
Emil Landman
Hedon, Zwolle