Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Willemeen
Arnhem
21:00
Vera
Groningen
21:30
Brandpunt
Breda
21:30
De Zwerver
Oostende
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Muziekgieterij
Maastricht
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Melkweg
Amsterdam
Podium 't Beest
Goes
Patronaat
Haarlem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Overasselt Theater
Overasselt
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Zaantheater
Zaandam
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
J.C. Elektra
Sliedrecht
Muziekodroom
Hasselt
Vera
Groningen
Theater Hof 88
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Zuidplein
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
De Kunstgreep
Oostzaan
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Het Evertshuis
Bodegraven
Meervaart
Amsterdam
Theater De Kik
Elst
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Polfermolen
Valkenburg
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
14:00
De Erker
Schiedam
15:00
OJC Comeet
Someren
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
15:30
Vorstin
Hilversum
18:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Corneel
Lelystad
19:30
De Reggehof
Goor
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
The 101 Guitar Bar
Sint-Job-in-'t-Goor
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Kapel
Zoersel
20:00
IJsselhallen
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
dB's
Utrecht
20:00
Annabel
Rotterdam
Oedipus
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
De Roma
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Evoluon
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Laurenskerk
Rotterdam
20:00
Music City
Antwerpen
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Gelredome
Arnhem
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Pul
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
vrijdag 16 december 2016
21:00
Liptease Kerstshow
Bibelot, Dordrecht
21:00
Démira + Aiden
Luxor Live, Arnhem
21:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest / Pete Philly
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Censi Rock
Altstadt, Eindhoven
21:00
Tarragona
Statenzaal, Zwolle
21:00
Rusty Nuts
Little Devil, Tilburg
21:00
Heights Meditation
Willemeen, Arnhem
21:00
HoppaH! / Shoe Eating Rabbits
Vera, Groningen
21:30
THT
Brandpunt, Breda
21:30
DVKES
De Zwerver, Oostende
22:00
Boscha Nova / Fountain Of Youth / Guado / Raynor Bruges & Murda
Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
Hugo Oak
Merleyn, Nijmegen
22:00
Answer Code Request
Muziekgieterij, Maastricht
23:00
High Tea
Patronaat, Haarlem
23:00
RocknRolla Soundsystem
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Bitbird Label Night
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 17 december 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium 't Beest, Goes
DeWolff
Patronaat, Haarlem
Paul de Munnik
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Spot
Overasselt Theater, Overasselt
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fleddy Melculy
J.C. Elektra, Sliedrecht
Paceshifters / The Sore Losers
Muziekodroom, Hasselt
Bettie Serveert
Vera, Groningen
André Manuel - De Onzen
Theater Hof 88, Almelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Chassé Theater, Breda
Minou Bosua - Minoux
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
Theater 't Speelhuis, Helmond
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Harmonie, Leeuwarden
Amsterdam Klezmer Band
Zaantheater, Zaandam
Lavinia Meijer
De Kunstgreep, Oostzaan
René van Meurs - Even goede vrienden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Daglicht
Het Evertshuis, Bodegraven
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Meervaart, Amsterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater De Kik, Elst
3J'S - Acoustic Christmas
van Beresteyn, Veendam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Het Park, Hoorn
Anúna
Polfermolen, Valkenburg
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
14:00
Kizzy
De Erker, Schiedam
15:00
16 Dollars / Black Wizard / Defenders of the Beast / Kiss Lickss / The
OJC Comeet, Someren
15:00
Dédé and the Hedge
Tuinhuis van Charlotte, Breda
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
18:30
The Gentle Storm
Melkweg, Amsterdam
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
19:30
Michael Nau
Paradiso, Amsterdam
19:30
Liptease Kerstshow
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Festival Stille Nacht (Lelystad)
Corneel, Lelystad
19:30
Ellen ten Damme
De Reggehof, Goor
19:45
Sevn Alias
TivoliVredenburg, Utrecht
Kovacs / Metropole Orkest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Symfo Classics
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Stephanie Struijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Kik
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Meenthe, Steenwijk
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ntjam Rosie
Roepaen, Ottersum
20:00
Jesus Christ Superstar
Heineken Music Hall, Amsterdam
Blaudzun
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Geoff Tate
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Filip Casteels / Jan Ieven
The 101 Guitar Bar, Sint-Job-in-'t-Goor
20:00
Trixie Whitley
Effenaar, Eindhoven
20:00
Trixie Whitley
De Kapel, Zoersel
20:00
Praise United XL
IJsselhallen, Zwolle
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Coppersky / Green Lizard
dB's, Utrecht
20:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest / Pete Philly
Annabel, Rotterdam
Indian Askin
Oedipus, Amsterdam
20:00
Steak Number Eight
Poppodium Volt, Sittard
Milow
De Roma, Antwerpen
20:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Bombita's / Mark Foggo - Stappen als Toen XXL
Iduna, Drachten
20:00
Boogie Wonderland Band
Evoluon, Eindhoven
20:00
Still Alive Tribute
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Highway Orange / Out Of The Way
Altstadt, Eindhoven
20:00
Nils van Haften / Shirma Rouse
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
20:00
Meadows
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Messiah Händel
Laurenskerk, Rotterdam
20:00
Angstgegner / Cheap Drugs / Damaged Head / Lotus
Music City, Antwerpen
20:00
Bertolf
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Salsa Dance Gala
Gelredome, Arnhem
20:15
Watskeburt?! - de musical
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Welkom bij de fresku Show
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
The Doors Alive
De Pul, Uden
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Meervaart, Amsterdam
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Theater Dakota, Den Haag